Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 68

Temat: przywrocenie szansy dropu eq z bojki

  1. #46
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Mati Zobacz post
    Według mnie zniechęci to graczy do bicia codziennych minibossów (gdzie występuje pole bójki) lub innych ważnych miejsc które są codziennością większości graczy mfo.
    Nawet jak to wejdzie do gry to i tak nie zmieni tej gry na lepszą, wręcz odwrotnie. Wyobraźcie sobie sytuacje gracza któremu wypada z bójki eq +8 a jak ten gracz to byłbyś ty? Dalej dobrze czujesz się z wprowadzeniem tego do gry? No właśnie tokiem myślenia będzie coś takiego- silni gracze łączą się w grupy- siedzą na bójkowych - zbierają eq i tyle, słabsi gracze bez drużyny nie mieli by tam nawet wstępu.
    Jestem na nie.
    EDIT: Poczytałem więcej postów na górze i stwierdzam też że raczej nie zostanie to dodane do gry skoro to usunęli, dodanie tego do gry nie ma logiki, temat do kosza (dosłownie do kosza )
    Bo o to chodzi w grach MMO, żeby stawać się lepszym i silniejszym graczem. Narażony na atak innych graczy powinieneś być wszędzie poza miastem. Twój tok myślenia tylko pokazuje, że jesteś graczem który chce być prowadzony za rączkę. Dodatkowo osoba ktora ma eq +8 MUSI potrafić walczyć PvP i odpierać atak agresorów. Inaczej nie widzę sensu by nawet składać to eq. Bo po co mieć cały set +8 jak nie ma walk w tej grze, gdzie każdy się poddaje?
    Skoro przeczytałeś więcej postów na górze to powinieneś trochę ruszyć czupryną, widać niekoniecznie.

    Dodatkowo pragnę przypomnieć, że częstotliwość wypadania eq nie jest tak duża. Bo wy chyba myślicie, że każda bójka = strata jakiegoś uzbrojenia XD

    Logiki to najbardziej nie mają wasze wypowiedzi. Ba! Nawet idealnie pasowałyby do kosza o którym wspomniałeś. Chcecie być chronieni na każdy możliwy sposób to idźcie sobie pograć w ubieranki na gry.pl tam wam nikt nic nie zrobi.

    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Z innej beczki:
    Kiedyś ta zasada była i usunięta była przy sporym liczniku online.
    Została usunięta w połowie update Devos gdzie liczba graczy online zaczęła spadać z braku udpatu fabularnego. Także nie gadaj głupot bo to w niczym nie pomoże
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 12-07-2021 o 16:05

  2. #47
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    551
    Chcenie wypadania eq w walkach na równych zasadach?
    Dodać opcje do pojedynków o dropie eq i chyba będziecie zadowoleni
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  3. #48
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Chcenie wypadania eq w walkach na równych zasadach?
    Dodać opcje do pojedynków o dropie eq i chyba będziecie zadowoleni
    Widzę, że wcześniej za szybko Cie pochwaliłem, bo dalej piszesz głupoty. Nie będę 100 razy się powtarzał gdzie nikt nie odnosi się do moich argumentów tylko płacze jak to mu smutno będzie bo eq +8 zleci.

    Jak przeczytasz ze zrozumieniem wcześniejsze posty to odpowiedź nasunie Ci się sama dlaczego wszyscy nie będą tym zadowoleni.

  4. #49
    Young Fish
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Widzę, że wcześniej za szybko Cie pochwaliłem, bo dalej piszesz głupoty. Nie będę 100 razy się powtarzał gdzie nikt nie odnosi się do moich argumentów tylko płacze jak to mu smutno będzie bo eq +8 zleci.

    Jak przeczytasz ze zrozumieniem wcześniejsze posty to odpowiedź nasunie Ci się sama dlaczego wszyscy nie będą tym zadowoleni.
    Zrozumiesz dopiero jak coś stracisz, ale wtedy będzie po fakcie już widzę ciebie wypisującego wiadomości "Ej oddaj.. (cos tam) z tamtej bójki"

  5. #50
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    360
    Wprowadzanie takich dużych zmian powinno mieć miejsce za ustaleniem kompromisu z obu stron.
    Jeśli jednak taki Dorek dąży by to wprowadzono za wszelką cenę, bo "on tak chce", to temat równie dobrze można zamknąć.
    Uważasz, że osoby "nielubiące" pvp idą na łatwiznę? A jaka tu łatwizna? Tak samo zbieram kasę na EQ i zdolności. Nic nie dostaję za darmo.
    Po prostu nie jara mnie bicie słabszych, tyle.
    ***** ****

  6. #51
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Wprowadzanie takich dużych zmian powinno mieć miejsce za ustaleniem kompromisu z obu stron.
    Jeśli jednak taki Dorek dąży by to wprowadzono za wszelką cenę, bo "on tak chce", to temat równie dobrze można zamknąć.
    Uważasz, że osoby "nielubiące" pvp idą na łatwiznę? A jaka tu łatwizna? Tak samo zbieram kasę na EQ i zdolności. Nic nie dostaję za darmo.
    Po prostu nie jara mnie bicie słabszych, tyle.
    Jakoś jak to wycofywali to się nikogo nie pytali, EQ dropiło rzadko, sam na tym bardziej zyskałem niż straciłęm, bo miałem dużo śmieci na głównej postaci z mini których nie chciało mi się nawet u pociary sprzedawać.
    Jak ze mnie wypadła włócznia pośpiechu warta w tamtych czasach 2m, to jakoś nie płakałem tylko zacząłem inwestować bardziej w ekwipunek na 65lvl żeby się odegrać a nie jakieś płaku płaku ''wyłączenie bójek''.

    System czasek czy listy gończe powinny być w tej grze od dawna, a najłatwiejszy sposób to dać ograniczenia do ataku i tyle

  7. #52
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Mati Zobacz post
    Zrozumiesz dopiero jak coś stracisz, ale wtedy będzie po fakcie już widzę ciebie wypisującego wiadomości "Ej oddaj.. (cos tam) z tamtej bójki"
    Po raz kolejny zachęcam do przeczytania wszystkich postów w tym temacie. Chyba, że na siłę próbujesz się ośmieszyć co Ci idealnie wychodzi.

  8. #53
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    W ogóle początkujący są tak przyzwyczajeni to takie łatwego trybu grania, że mocno boli ich bójka o nic, a gdyby wiedzieli chociaż o takim liście straty to by mieli taką fajną ulgę, że nic praktycznie teraz by powiedzmy nie wypadło i tak naprawdę otworzyło, by pozytywnie oczy na bójki o co mogą się starać
    dodam, że z naszego punktu widzenia nie płakali, by mocno zwłaszcza, że szczerze ci słabi nie mieli by i tak co stracić, bo to idzie w jedną stronę. Z randomow nic nie dropnie praktycznie, bo mają i tak jakieś śmieciowe eq, a większość tych silniejszych posiadają wystarczająco dużo, że po co, aż tak się wskupić nawalankach jak tacy gracze to chyba chcą w Nordii na 80 poziomie coś dopiero zyskać lub max na 65lvl jak już.

  9. #54
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    Cytat Napisał Mati Zobacz post
    Zrozumiesz dopiero jak coś stracisz, ale wtedy będzie po fakcie już widzę ciebie wypisującego wiadomości "Ej oddaj.. (cos tam) z tamtej bójki"
    to byłby na nie, wtf

  10. #55
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Mati Zobacz post
    Według mnie zniechęci to graczy do bicia codziennych minibossów (gdzie występuje pole bójki) lub innych ważnych miejsc które są codziennością większości graczy mfo.
    Nawet jak to wejdzie do gry to i tak nie zmieni tej gry na lepszą, wręcz odwrotnie. Wyobraźcie sobie sytuacje gracza któremu wypada z bójki eq +8 a jak ten gracz to byłbyś ty? Dalej dobrze czujesz się z wprowadzeniem tego do gry? No właśnie tokiem myślenia będzie coś takiego- silni gracze łączą się w grupy- siedzą na bójkowych - zbierają eq i tyle, słabsi gracze bez drużyny nie mieli by tam nawet wstępu.
    Jestem na nie.
    EDIT: Poczytałem więcej postów na górze i stwierdzam też że raczej nie zostanie to dodane do gry skoro to usunęli, dodanie tego do gry nie ma logiki, temat do kosza (dosłownie do kosza )

    EDIT 2: Zgadzam się z pomysłem antybristlera, według mnie powinno być to wprowadzone bez względu czy dropi to eq, czy nie. Do tego ja i reszta graczy którzy raczej nie lubią pvp może to zachęcić do walczenia w bójkach i nie tylko
    moge oddac wszystkie itemy +8 z mojego konta jesli ta zmiana wejdzie, bo argument ze sie splacze jak cos ze mnie dropnie to inwalida
    i nie nie powinno byc zadnej blokady pvp bo ja jakos zrobilem fabule i bije/bilem(gdy robilem eq, ale zrobienie eq to kwestia miesiaca aktywnego grania) minibosy, wiec ja robie czynnosci ktore robia fabularze wiec rowniez nim jestem, po prostu jak ktos omija niektore(bardzo wazne) aspekty gry, powinien tracic, jak ja nie zrobie questa na minibosa to nie bede mogl go bic, a jesli ktos sie nie bije to moze z neigo eq dropic
    jesli zrobicie tryb pvp i niepvp to dla nonpvp -50% dropu i wszystkiego innego i bedzie ok

    i tak btw czemu wszyscy placza o jakies itemy ktorych zrobienie to kwestia chwili, poza tym tu chodzi o to zeby nobki ktore sie poddaja w 1 turze TRACILY a nie zebym ja konkretnie zyskiwal bo mi majatku w tej grze nie brakuje w porownaniu do wielu graczy z duzo wiekszym nakladem gry niz ja
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  11. #56
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Nie wiem po co Wy po raz kolejny poruszacie ten sam temat, przecież to było wielokrotnie forsowane i zmiana nie weszła, dyskusja widzę robi się coraz bardziej zażarta. Odnośnie samego pomysłu to przecież oczywistym jest, iż więcej ludzi gra PvE może wrzućcie ankietę i niech zadecyduje większość.

  12. #57
    Mogłoby wejść, plus jakiś quest w początkowej fazie gry obowiązkowy dla nowych, żeby zaznajomić ich z tym (można by nawet przerobić jakoś z banitami to); a jak wielu ludziom by to nie pasowało, że mogliby za dużo stracić podczas bójki, to dodać opcję np. zwiększenia dropu przedmiotów o 50% kosztem możliwych strat podczas bójek, ofc za mf byłoby wyłączenie, włączenie zawsze za darmo
    Le tits now

  13. #58
    Young Fish
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    Mogłoby wejść, plus jakiś quest w początkowej fazie gry obowiązkowy dla nowych, żeby zaznajomić ich z tym (można by nawet przerobić jakoś z banitami to); a jak wielu ludziom by to nie pasowało, że mogliby za dużo stracić podczas bójki, to dodać opcję np. zwiększenia dropu przedmiotów o 50% kosztem możliwych strat podczas bójek, ofc za mf byłoby wyłączenie, włączenie zawsze za darmo
    Pomysł mi się jak najbardziej podoba.

  14. #59
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Jeśli jednak taki Dorek dąży by to wprowadzono za wszelką cenę, bo "on tak chce", to temat równie dobrze można zamknąć.
    Bo ja tak chce? Otwórz oczy. Ja tu widzę więcej osób zainteresowanych przywróceniem tej zmiany. Dodatkowo oszczędź sobie dopisywania w każdym poście, że temat można zamknąć. Ty o tym nie decydujesz.

    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    a jak wielu ludziom by to nie pasowało, że mogliby za dużo stracić podczas bójki
    Po raz kolejny się powtórzę, że prawdopodobieństwo wypadnięcia z kogoś akurat itemu +8 jest strasznie niskie. Dodatkowo jak ktoś wcześniej wspomniał słabi gracze i tak nie posiadają nic wartościowego. No i dodatkowo gracz z eq +8 musi umieć się obronić to chyba oczywiste?

    Strasznie cały czas jest płacz o znęcanie się nad słabszymi. Przecież ta zmiana uderza w każdego gracza a nie tylko bambików biegających po mapach. Każdy gracz ma takie same szanse na zlotanie czegoś i stratę. Jak już tak bardzo wam na sercu żal niższych leveli to tylko podkreślę, że taka zmiana wyjdzie im na lepsze niż na gorsze! Dlaczego? Bo więcej osób będzie chętnych im pomóc w bójkach! Bo w końcu będzie możliwość zdobycia czegoś!!!! Proste nie?
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 13-07-2021 o 21:08

  15. #60
    Sylvan
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Bo ja tak chce? Otwórz oczy. Ja tu widzę więcej osób zainteresowanych przywróceniem tej zmiany. Dodatkowo oszczędź sobie dopisywania w każdym poście, że temat można zamknąć. Ty o tym nie decydujesz.



    Po raz kolejny się powtórzę, że prawdopodobieństwo wypadnięcia z kogoś akurat itemu +8 jest strasznie niskie. Dodatkowo jak ktoś wcześniej wspomniał słabi gracze i tak nie posiadają nic wartościowego. No i dodatkowo gracz z eq +8 musi umieć się obronić to chyba oczywiste?

    Strasznie cały czas jest płacz o znęcanie się nad słabszymi. Przecież ta zmiana uderza w każdego gracza a nie tylko bambików biegających po mapach. Każdy gracz ma takie same szanse na zlotanie czegoś i stratę. Jak już tak bardzo wam na sercu żal niższych leveli to tylko podkreślę, że taka zmiana wyjdzie im na lepsze niż na gorsze! Dlaczego? Bo więcej osób będzie chętnych im pomóc w bójkach! Bo w końcu będzie możliwość zdobycia czegoś!!!! Proste nie?
    Rzeczywiście uderzy w każdego tak samo, zwłaszcza w 80 levele których nie zaatakuje nikt z wyższym poziomem i jak coś mogą nawet sami sobie poradzić. jak 80 lv zaatakuje mniejszy lv to często wystarczy mu 1 tura żeby zakończyć walkę, no minuta to taka kupa czasu że całe mfo zdążę ściągnąć do pomocy...

    Swoją drogą co jest z tym społeczeństwem... doprosić się kogoś żeby pomógł z mini to czasem nie jest łatwo (gdzie tu mają szanse na doop przecież) ale bójkowania chętnych nie brakuje GDZIE TU DROOPA NIE MA, tiaaa dajmy droop za walki to dopiero będzie się działo... że też ludzie wolą komuś zaszkodzić tylko po to żeby mu zaszkodzić, niż pomóc z mini gdzie serio mogą coś z tego mieć i się zastanawiam gdzie tu sens, czy to po prostu taka ludzka podłość, czy ktoś w szkole się znęcał i teraz musicie odreagować w ten sposób bo w realu wiadomo że tego nie zrobicie skoro nie mieliście jaj żeby się wtedy bronić, tak jak wczoraj dla przykładu gracz 80 lv AXE wolał zbójkować niż pomóc z żołwiem... Serio przeraża mnie to dokąd zmierza ten świat, gdzie ludzie zamiast sobie pomagać to interesuje ich tylko jak komuś zaszkodzić bez korzyści nawet dla siebie...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •