Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 68

Temat: przywrocenie szansy dropu eq z bojki

  1. #1
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551

    przywrocenie szansy dropu eq z bojki

    siema z bojek powinno dropic eq i wszystko inne, za duzo osob sie poddaje w pierwszej turze i nic nie traci a jednak powinna byc walka i chec wygranej, skoro jest mozliwosc bojkowania, jesli to ma byc gra fabularna to po co sa bojki nie o ranking? chyba nie taki byl zamysl tej opcji aby kazdy sie poddawal w 1 turze bo nic nie traci
    z fartem dla tych ktorzy sie nie poddaja tylko wolaja pomoc gdy sa slabsi elo
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  2. #2
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    360
    Zdecydowanie na nie. Zwłaszcza, że zwykle mocniejsi atakują słabszych. Wtedy jeszcze bardziej odebrano by im szansę na rozwój.
    Wystarczy że ciężko zatrzymać w grze nowych graczy, to jeszcze tak chcesz ich zniechęcić.
    ***** ****

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2020
    Postów
    17
    Zdecydowanie na tak.
    Pozdrawiam, bandk.
    Ostatnio edytowane przez bandk ; 09-07-2021 o 19:33 Powód: pozdro

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Na nie i tyle

  5. #5
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    235
    Zdecydowanie na nie.

    Według mnie gracze poddają podczas pierwszej tury, ponieważ przyszli na mapę bójkową nie po to żeby walczyć pvp, tylko żeby wymienić mini, poexpić, zrobić quest. Udział w bójce dla takich osób to strata czasu.
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 09-07-2021 o 20:13

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Zależy. Przywrócił bym częściowy drop przedmiotów z bójek o ile lvl nie przekracza danej ilości poziomów no i oczywiście szansa raczej była by bardzo mała z jakimś ograniczeniem. Obecnie ludzie by farmili sobie zakładali sojusze albo drużynowo bójkowali słabszych graczy co według mnie nie ma sensu i nie daje jak wyżej kolega wspomniał szansy na rozwój.

  7. #7
    Jak na moje- może wejść, część osób zachęci to do bicia się.
    Z drugiej strony- zakup 1000 skórzanych butów niemal całkowicie eliminuje szansę dropu czegokolwiek wartościowego.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Aerion
    Dołączył
    12-04-2020
    Postów
    17
    Nie po to usuwali żeby przywracać, osoby inteligentne są swiadome że gra dawno by umarła gdyby nie dobra decyzja administratorów kilka lat temu.
    Przywrócenie tej mechaniki ograniczyłoby jedynie bicie minibossów i troche zmusilo do myślenia jak nie zostać zaatakowanym, na nie, pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Aerion ; 09-07-2021 o 20:08

  9. #9
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Na nie, powody wymienione powyżej, również cieplutko pozdrawiam.

  10. #10
    Na tak. Urozmaici to grę.

  11. #11
    Oczywiście, że na tak. 8)

  12. #12
    Użytkownik Avatar Karoxus
    Dołączył
    07-12-2017
    Postów
    8
    Na tak, jestem tego samego zdania co Kubaz - urozmaici to rozgrywkę

  13. #13
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał CooliakPolska Zobacz post
    Zależy. Przywrócił bym częściowy drop przedmiotów z bójek o ile lvl nie przekracza danej ilości poziomów no i oczywiście szansa raczej była by bardzo mała z jakimś ograniczeniem. Obecnie ludzie by farmili sobie zakładali sojusze albo drużynowo bójkowali słabszych graczy co według mnie nie ma sensu i nie daje jak wyżej kolega wspomniał szansy na rozwój.
    Dawniej były dropy z bójek i jakoś tak nie było, ale przynajmniej walczyło się tvt gdzie indziej niż na igrzyskach (chociaż na iś po zmianach jest bardziej gra na czas niż tvt ale mniejsza).
    Twórcom chyba chodziło o to żeby bójkowanie low lvl było nieopłacalne i tyle, bez powodu by to nie weszło i raczej nie wejdzie, już jest drop zdolności i przedmiotów kolekcjonerskich, EQ i gemy raczej nie wrócą do dropu.

    I tak da się to obejść trzymając śmieci na postaci którą bójkujemy

  14. #14
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Dawniej były dropy z bójek i jakoś tak nie było, ale przynajmniej walczyło się tvt gdzie indziej niż na igrzyskach (chociaż na iś po zmianach jest bardziej gra na czas niż tvt ale mniejsza).
    Twórcom chyba chodziło o to żeby bójkowanie low lvl było nieopłacalne i tyle, bez powodu by to nie weszło i raczej nie wejdzie, już jest drop zdolności i przedmiotów kolekcjonerskich, EQ i gemy raczej nie wrócą do dropu.

    I tak da się to obejść trzymając śmieci na postaci którą bójkujemy
    niech ta blokada bicia tych low lv zostanie bo z nich i tak nic nie dropnie, ale dropienie eq z rownych lv/kilka mniejszych(tak jak jest zablokowane) powinno zostac przywrocone
    i oczywiscie jakis system zeby nie wypadalo skorzane eq tylko realnie byla to walka o cos
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  15. #15
    DragonVPoland
    Konto usunięte
    Na nie jestem.
    To co u góry, co dali na nie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •