Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68

Temat: przywrocenie szansy dropu eq z bojki

  1. #61
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Cytat Napisał Sylvan Zobacz post
    Rzeczywiście uderzy w każdego tak samo, zwłaszcza w 80 levele których nie zaatakuje nikt z wyższym poziomem i jak coś mogą nawet sami sobie poradzić. jak 80 lv zaatakuje mniejszy lv to często wystarczy mu 1 tura żeby zakończyć walkę, no minuta to taka kupa czasu że całe mfo zdążę ściągnąć do pomocy...

    Swoją drogą co jest z tym społeczeństwem... doprosić się kogoś żeby pomógł z mini to czasem nie jest łatwo (gdzie tu mają szanse na doop przecież) ale bójkowania chętnych nie brakuje GDZIE TU DROOPA NIE MA, tiaaa dajmy droop za walki to dopiero będzie się działo... że też ludzie wolą komuś zaszkodzić tylko po to żeby mu zaszkodzić, niż pomóc z mini gdzie serio mogą coś z tego mieć i się zastanawiam gdzie tu sens, czy to po prostu taka ludzka podłość, czy ktoś w szkole się znęcał i teraz musicie odreagować w ten sposób bo w realu wiadomo że tego nie zrobicie skoro nie mieliście jaj żeby się wtedy bronić, tak jak wczoraj dla przykładu gracz 80 lv AXE wolał zbójkować niż pomóc z żołwiem... Serio przeraża mnie to dokąd zmierza ten świat, gdzie ludzie zamiast sobie pomagać to interesuje ich tylko jak komuś zaszkodzić bez korzyści nawet dla siebie...
    Z tego co kojarzę to dalej mogą przedmioty dropić (nie eq), no ale same fakty zostały tu napisane, generalnie bardzo dużo graczy MFO ma takie objawy i tego się nie zmieni.

  2. #62
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał sylvan Zobacz post
    rzeczywiście uderzy w każdego tak samo, zwłaszcza w 80 levele których nie zaatakuje nikt z wyższym poziomem i jak coś mogą nawet sami sobie poradzić. Jak 80 lv zaatakuje mniejszy lv to często wystarczy mu 1 tura żeby zakończyć walkę, no minuta to taka kupa czasu że całe mfo zdążę ściągnąć do pomocy...

    Swoją drogą co jest z tym społeczeństwem... Doprosić się kogoś żeby pomógł z mini to czasem nie jest łatwo (gdzie tu mają szanse na doop przecież) ale bójkowania chętnych nie brakuje gdzie tu droopa nie ma, tiaaa dajmy droop za walki to dopiero będzie się działo... że też ludzie wolą komuś zaszkodzić tylko po to żeby mu zaszkodzić, niż pomóc z mini gdzie serio mogą coś z tego mieć i się zastanawiam gdzie tu sens, czy to po prostu taka ludzka podłość, czy ktoś w szkole się znęcał i teraz musicie odreagować w ten sposób bo w realu wiadomo że tego nie zrobicie skoro nie mieliście jaj żeby się wtedy bronić, tak jak wczoraj dla przykładu gracz 80 lv axe wolał zbójkować niż pomóc z żołwiem... Serio przeraża mnie to dokąd zmierza ten świat, gdzie ludzie zamiast sobie pomagać to interesuje ich tylko jak komuś zaszkodzić bez korzyści nawet dla siebie...
    to niech dropi tylko z rownych lv/kilka mniejszych ja nie mam obaw przed biciem sie z osobami z rownym lv, poza tym kazdy kto sie boi o strate swoich "wysmienitych itemow" i mitycznych +8 ktorych nawet nie maja zapraszam do porownania ze mna co ja moge stracic a jestem chetny do walk o przedmioty
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  3. #63
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    359
    Panowie, może pójdźmy na kompromis.
    Niech ludzie nadal mają szansę na stracenie przedmiotu, a jeśli chcecie EQ to niech wygrany w takiej bójce ma szansę na otrzymanie od systemu przedmiotu typu Kapsułka szczęścia, z której leciałyby różne rzeczy, łącznie z małą szansą na uzbrojenie na podobny poziom
    Wtedy niskie levele nie stracą wartościowych sprzętów, a wysokie będą mogły bić się ze sobą i próbować zdobyć kapsułki.
    Oczywiście przydałoby się jakieś ograniczenie, aby nie było farmienia kapsułek non stop.
    ***** ****

  4. #64
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Panowie, może pójdźmy na kompromis.
    Niech ludzie nadal mają szansę na stracenie przedmiotu, a jeśli chcecie EQ to niech wygrany w takiej bójce ma szansę na otrzymanie od systemu przedmiotu typu Kapsułka szczęścia, z której leciałyby różne rzeczy, łącznie z małą szansą na uzbrojenie na podobny poziom
    Wtedy niskie levele nie stracą wartościowych sprzętów, a wysokie będą mogły bić się ze sobą i próbować zdobyć kapsułki.
    Oczywiście przydałoby się jakieś ograniczenie, aby nie było farmienia kapsułek non stop.
    NIE
    chodzi o strate eq a nie zysk, czego wy nie rozumiecie, nikt nie powinien sie poddawac w 1 turze bezkarnie, to eq nawet moze sie palic zeby byl odplyw zlota z gry ale lepiej jakby po prostu przeplywalo od osob ktore unikaja walk. randomy NIC nie straca bo uwaga NIC nie maja, wiec nie straca eq +8, a jesli faktycznie ktros ma eq +8 to raczej je wykorzysta zeby nie pasc, to jest na prawde proste.
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  5. #65
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Jedyny możliwy kompromis to system czaszek.

  6. #66
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    359
    Cytat Napisał Alvi Zobacz post
    NIE
    chodzi o strate eq a nie zysk, czego wy nie rozumiecie, nikt nie powinien sie poddawac w 1 turze bezkarnie, to eq nawet moze sie palic zeby byl odplyw zlota z gry ale lepiej jakby po prostu przeplywalo od osob ktore unikaja walk. randomy NIC nie straca bo uwaga NIC nie maja, wiec nie straca eq +8, a jesli faktycznie ktros ma eq +8 to raczej je wykorzysta zeby nie pasc, to jest na prawde proste.
    Ludzie poddają się w 1 turze, bo nie mają czasu na bójki, chcą ogarnąć mini i iść dalej. Nie każdy ma kilka godzin gry dziennie. Sama bójka trwa czasem po 15-20min, nie każdy ma ochotę marnować czas na to, stąd to poddawanie się w 1 turze. I teraz Ty wykazujesz się ignorancją wobec osób, które mają w nosie bójki. Bójki to jeden z elementów gry, ale nie wprowadzajcie zmian, które sprawią, że durnych łapanek z nudów będzie jeszcze więcej.

    To mój ostatni komentarz w tej sprawie, bo przecież moje argumenty są śmieszne Szkoda, że odbieracie ludziom prawo do własnego zdania. Miłego dnia.

    p.s. trzeba być ścierwem, by bójkować po złości kogoś, kto miał pomoc w ostatniej chwili z minibossem.
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 14-07-2021 o 17:16
    ***** ****

  7. #67
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał Mati Zobacz post
    Przecież ta dyskusja jest bezsensu temat był poruszany, i nie tak sobie usunęli drop eq z bójek, jeśli administratorzy nie zaeragowali to po co drążyć temat? Do dadzą to do dadzą i trudno gra będzie dalej.
    Jeżeli dla ciebie jest bez sensu to po co ją dalej czytasz?
    To że dla ciebie jest bez sensu nie oznacza że dla innych jest bez sensu.
    Wyraziłeś swoją opinie nie masz nic więcej do dodania to nie zaśmiecaj tematu w którym inni dyskutują.
    ~ Pozdrawia leniwa Redakcja

  8. #68
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Mati Zobacz post
    Przecież ta dyskusja jest bezsensu temat był poruszany, i nie tak sobie usunęli drop eq z bójek, jeśli administratorzy nie zaeragowali to po co drążyć temat? Do dadzą to do dadzą i trudno gra będzie dalej.
    XDDDDDDDDD
    nie kazdy pisze na forum aby spamowac i nabijac posty, mnie interesuja zmiany w grze a nie zasmiecanir forum i pisanir o tym komus w temacie w ktorym zdania sa podzielone

    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Ludzie poddają się w 1 turze, bo nie mają czasu na bójki, chcą ogarnąć mini i iść dalej. Nie każdy ma kilka godzin gry dziennie. Sama bójka trwa czasem po 15-20min, nie każdy ma ochotę marnować czas na to, stąd to poddawanie się w 1 turze. I teraz Ty wykazujesz się ignorancją wobec osób, które mają w nosie bójki. Bójki to jeden z elementów gry, ale nie wprowadzajcie zmian, które sprawią, że durnych łapanek z nudów będzie jeszcze więcej.

    To mój ostatni komentarz w tej sprawie, bo przecież moje argumenty są śmieszne Szkoda, że odbieracie ludziom prawo do własnego zdania. Miłego dnia.
    gry mmorpg z zasady wymagaja poswiecenia czasu i grindowania, plus bojki trwaja krocej niz nieciekawe i monotonne expienie/wymienianie minibosow
    Ostatnio edytowane przez Alvi ; 14-07-2021 o 16:46
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •