Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    2 66.67%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 33.33%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [P?] Przerwanie akcji pingwina

  1. #1
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594

    [P?] Przerwanie akcji pingwina

    Wydaje mi się, że jeżeli w trakcie animacji wyskakiwania pingwina wciśnie się enter to przerywa akcję (moja postać odsuwa się z "krzesełka" i dopiero wtedy wciskam enter, więc to raczej nie jest reakcja na pytanie "czy chcesz łowić dalej?"). Taka sytuacja zdarzyła mi się już drugi raz, ale prosiłbym o potwierdzenie kogoś innego, najlepiej w warunkach testowych.

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Z tego co ja wiem, to co jakąś ilość łowień postać się automatycznie odsuwa od krzesełka z powodu błędu, gdzie postać może się zablokować przy ciągłym łowieniu.
    Nie jest to związane z pingwinem.
    ***** ***

  3. #3
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Z tego co ja wiem, to co jakąś ilość łowień postać się automatycznie odsuwa od krzesełka z powodu błędu, gdzie postać może się zablokować przy ciągłym łowieniu.
    Nie jest to związane z pingwinem.
    To całkiem możliwe, że to właśnie to, po prostu wygląda tak samo jak początek scenki z wyskakującym pingwinem. Aczkolwiek wcześniej nie spotkałem się z taką sytuacją - dopiero po ostatnich poprawkach.

  4. #4
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    To całkiem możliwe, że to właśnie to, po prostu wygląda tak samo jak początek scenki z wyskakującym pingwinem. Aczkolwiek wcześniej nie spotkałem się z taką sytuacją - dopiero po ostatnich poprawkach.
    Jest tak jak napisał Hubiot, na pewno nie jest to przerwana scenka pojawiania się Pingwina.
    Spotykam się z tym od samego początku przy dłuższym łowieniu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •