Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Zmiana w dropie Tanatosa

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345

    Zmiana w dropie Tanatosa

    Witam.
    Moja propozycja dotyczy aby zwiększyć szansę na drop lub ewentualnie dodać do dropu bardziej atrakcyjne przedmioty ponieważ stosunek wymagań do zrespienia i zabicia tanatosa oraz przy tym zazwyczaj ciągłego naprawiania eq do dropu jest według mnie żartem. Nic ciekawego nie zdobywamy z Tanatosa a musimy na niego ubierać konkretne uzbrojenie i zazwyczaj respić go bardzo powoli na Potępionych x1 ponieważ raczej nie mamy szans się ubrać tak aby mieć jakiekolwiek szansę w pojedynkę z Tanatosem i Bić Potępione x2 chyba że jesteśmy bazowo mega deferem. Ale co do sedna według mnie drop jest za słaby jak na prawdopodobnie obecnie najtrudniejszego do zrespienia i zabicia potwora unikatowego w grze.

    Zapraszam do udzielania swoich opinii poniżej i napisania co o tym sądzicie ewentualnie co byście zmienili.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Osobiście jestem na tak. Bardziej podoba mi się propozycja dodania czegoś ciekawego do dropu. Jeżeli porównamy stosunek trudności do zysku z unikata Shakti i Tanatosa to ten drugi wypada bardzo słabo.
    Shakti jest do ubicia solo już od 73 poziomu i można zdobyć ciekawy set zorzy, który rok po aktualizacji nadal trzyma cenę i jest przydatny w instancji.
    Do Tanatosa przed 80 poziomem postaci nie ma podjazdu, a drop także nie powala.

    Tanatos jest bity tylko dla karty.
    i tak Pan Jezus powiedział.

  3. #3
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Ja na tak, pamiętam jak miałem ochotę spędzić przy Tanatosie trochę czasu ale drop mnie totalnie zniechęcił. Już faktycznie ta Shakti jest lepsza.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Wiedziałeś na co się piszesz wiec nie użalaj się tak nad tym dropem tylko odpowiedz sobie w duchu po co ci się chciało je w ogóle respić? Karta która grosze kosztuje. Nic tylko powinszować

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Już nie chodzi o to że się użalam nad sobą i nad tym ile się męczyłem tylko po prostu uważam że ten stosunek dropu wypada zmienić ponieważ jak na trudność zrespienia go i zabicia uważam że to co możemy zyskać nie jest wartę naszej uwagi i przez to prawie nikt nie bije tanatosa. (Chyba że jak ja dla karty.)

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Zgadzam sie drop do zmiany chciałem sam bić ale drop mnie zniechęcił kompletnie

  7. #7
    Użytkownik Avatar Karoxus
    Dołączył
    07-12-2017
    Postów
    8
    Jestem na tak, ciekawszy drop byłby zdecydowanie dobrym pomysłem, gdyż aktualnie tanatosa biję się jedynie pod kartę.

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Ja bilem tylko i wylacznie dla karty. Z racji ze slaby drop to nie zamierzam dropic . Inaczej ma sie z shakti. Gdzie jej drop nadal jest w cenie. Jestem za propozycja

  9. #9
    Young Fish
    Konto usunięte
    Może redaktory porozmawiają na ten temat z twórcami gry? (Jak mają kontakt oczywiście)

  10. #10
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Mati Zobacz post
    Może redaktory porozmawiają na ten temat z twórcami gry? (Jak mają kontakt oczywiście)
    Nie porozmawiają.
    ***** ***

  11. #11
    Young Fish
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Nie porozmawiają.
    Szkoda bo ten Tatanos to chyba najbardziej powalona rzecz w tym upku

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •