Zobacz wyniki ankiety: (2)Jestem na

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    11 24.44%
  • nie

    34 75.56%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 51

Temat: Cofnięcie zmian na IŚ

  1. #31
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Ja natomiast przywróciłbym starą mapę lub zmodyfikował obecną. Rozumiem, że założeniem była możliwość oglądania całego pola walki z jednego miejsca, ale w moim odczuciu aktualnie jest nieco za ciasno.
    Tu chyba bardziej chodzi o to żeby cała grupa mieściła się na jednym ekranie. Mimo wszystko faktycznie trochę mała
    Barabasza!

  2. #32
    Young Fish
    Konto usunięte
    Cytat Napisał tortex Zobacz post
    Dlaczego w ogóle wypowiadasz się na jakikolwiek temat skoro nie masz o tym pojęcia xD
    A ty masz pojęcie? Bo nie słyszałem żeby jakiś tortex miał olbrzymie pojęcie o IŚ

  3. #33
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Ogólnie początek Igrzysk spoko, można się grupować fajnie, walki ciekawe, stałe grupy itp ale ostatnie etapy tego widowiska to już jest żenada. Miało nie być sabotów a są tak samo perfidne jak wcześniej. Myślę że da rade jeszcze to naprawić, zmienić zasady oczekiwania i dobór przeciwników
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #34
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Mam wrażenie że igrzyskom już nic nie pomoże.

  5. #35
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Ogólnie początek Igrzysk spoko, można się grupować fajnie, walki ciekawe, stałe grupy itp ale ostatnie etapy tego widowiska to już jest żenada. Miało nie być sabotów a są tak samo perfidne jak wcześniej. Myślę że da rade jeszcze to naprawić, zmienić zasady oczekiwania i dobór przeciwników
    ja bym ten czas oczekiwania wywalił całkowicie, albo dał jakiś 10 min+ bo przedłużanie daje za dużą przewagę

  6. #36
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    ciekawe co dalej z igrzyskami, czy limit 80 lv pozostanie? jakieś zmiany będą? musimy poczekać niecierpliwie.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Moim zdaniem wszystko jest w porządku poza czasem w którym musimy podjąć walkę, a problem z lvl można rozwiązać tak, żeby wprowadzić darmową blokadę poziomu dla tych, którzy już wykorzystali (bo Ci co wgl nie blokowali mają pierwotnie jeden darmowy).

  8. #38
    Uwaga!
    Pierwsze edycje należy traktować jako test nowych zasad
    Także spokojnie, widzieliśmy, pomyślimy, dziękujemy za feedback, jednocześnie zachęcam do dalszej, kulturalnej dyskusji na temat iś.

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Koncept nowych iś jak na razie fajny. Mam tylko nadzieję, że pozostaną one tylko w Niedzielę, raz w tygodniu. 2 Razy to za dużo.
    Dlaczego 2 razy to za dużo? Dlaczego Król góry za którego dostajemy prawdopodobnie więcej mf i jest 2 razy w tygodniu, to dlaczego IŚ mają być dyskryminowane? Uważam, że oba eventy powinny odbywać się z taką samą częstotliwością.

  10. #40
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Dlaczego 2 razy to za dużo? Dlaczego Król góry za którego dostajemy prawdopodobnie więcej mf i jest 2 razy w tygodniu, to dlaczego IŚ mają być dyskryminowane? Uważam, że oba eventy powinny odbywać się z taką samą częstotliwością.
    Bo na igrzyskach nic się nie dzieje nowego w przeciwieństwie do KG gdzie są różne tryby. Igrzyska jak będą zbyt często po prostu się znudzą i znowu będą na nie chodzić z 20 os, a chyba nie o to w tym chodzi

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    taka mała refleksja (iś oraz kg dązy do nienawiści do innych graczy).

  12. #42
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    myślę że raz w tygodniu wystarczy (oczywiście nie w obecnej formie)
    To nie igrzyska dążą do nienawiści tylko chora rywalizacja z durnymi zasadami. W KG chyba każdy ma równe szanse? więc nie rozumiem.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    myślę że raz w tygodniu wystarczy (oczywiście nie w obecnej formie)
    To nie igrzyska dążą do nienawiści tylko chora rywalizacja z durnymi zasadami. W KG chyba każdy ma równe szanse? więc nie rozumiem.
    Uważam, że jeśli mają być 1x/Tydzień to zwiększyć nagrody za wygraną? 5 mf i puchar chyba nie są za dobrą nagrodą.

  14. #44
    tortex
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Mati Zobacz post
    A ty masz pojęcie? Bo nie słyszałem żeby jakiś tortex miał olbrzymie pojęcie o IŚ
    A ty masz pojęcie? Bo nie słyszałem żeby jakiś Mati miał olbrzymie pojęcie o IŚ

  15. #45
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Hubiotka Zobacz post
    Polecam czytać ze zrozumieniem.

    Uwaga!
    Pierwsze edycje należy traktować jako test nowych zasad
    Po co takie testy jak wydarzyło się dokładnie to co napisałem. Zamiast 4v4 będą walki 1v1. Tu nawet wyszło 2v1 bo oni mieli mniej czasu. W sumie jak byśmy to lepiej zagrali to nie było by nawet walki 2v1, bo DawidxD wypadł by na czas. Dodatkowo zapraszanie znajomych, którzy teraz zamiast sabotować, oddają walki 1v4. I tak można grać na czas.

    Cytat Napisał tortex Zobacz post
    boo to skrót od boobasy i tego, że średnia wieku w waszej d r u ż y n i e to 13 lat?
    Ja mam 15 i pół lat, więc sobie wypraszam.



    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Uważam, że jeśli mają być 1x/Tydzień to zwiększyć nagrody za wygraną? 5 mf i puchar chyba nie są za dobrą nagrodą.
    Równe walki (w sensie liczebności graczy po obu stronach) razy 5MF do maksymalnie 20MF. On dostał 5 MF bo Why zamiast mu oddać walkę wyszedł z areny. Tak było by 10MF.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Proponuję zrobić reset ankiety. Bo tym co się wydarzyło raczej większość osób będzie za cofnięciem tych zmian, które wymieniłem w pierwszym poście. Najlepszym komentarzem do tych igrzysk było to, że wygrał jakiś totalny random.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •