Zobacz wyniki ankiety: (2)Jestem na

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    11 24.44%
  • nie

    34 75.56%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Temat: Cofnięcie zmian na IŚ

  1. #1
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195

    Cofnięcie zmian na IŚ

    Witam wszystkich bardzo serdecznie w mojej propozycji.
    proponuję cofnięcie niektórych zmian na nowe IŚ.

    dołączanie do walki w trakcie jej trwania wymaga teraz akceptacji pomocy przez uczestników
    Jeśli ktoś chce zagrać IŚ, a ma tylko 5 minut to jest to teraz niemożliwe. Kiedyś wystarczyło wejść komuś do walki, dać auto (skrypt pod "nic nierobienie") i sprawa załatwiona. Wkład dla swojej drużyny jest, bo pomagamy jej wygrać, sabotując przeciwników. Można było dokonać tego z dowolnego miejsca. Na przykład będąc w pracy pójść do toalety na 5 minut. A teraz uczestnictwo w IŚ jest tylko dla osób co mają sporo czasu, bo ludzie nas nie przyjmą jeśli wiedzą, że sabotujemy. I nie da się sabotować.

    Udział w evencie mogą brać wyłącznie gracze z 80 poziomem
    Moim zdaniem to niepotrzebne bo jak ktoś ma na celu sabotowanie walk innym drużyną, to nie potrzebuje do tego 80lvl. W sumie nawet lepiej mieć mniejszy lvl bo łatwiej wtedy przegrać.

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Nie.
    Taki był głos ludu.

    Pozdrawiam
    ***** ***

  3. #3
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Polecam czytać ze zrozumieniem.

    Uwaga!
    Pierwsze edycje należy traktować jako test nowych zasad, dlatego też będą odbywały się wyłącznie w niedziele - zapisy od 19:30, start walk od 20:00 (zapisy oczywiście u Mistrza Areny).
    Zapraszamy wszystkich chętnych.

    Dwa nawet się jeszcze Igrzyska nie odbyły i nie wiesz jak to będzie wyglądać więc po co robisz taką pajacerke.

    Pozdrówki.
    ~ Pozdrawia leniwa Redakcja

  4. #4
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Też te zmiany mi się nie podobają, jak wiele innych rzeczy. Ale co mi do tego. Grunt, że coś robią

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Każde IŚ przez najbliższy miesiąc pewnie będą na innych zasadach. Szkoda że aż rok trzeba było na reaktywację...

    Dodałbym na zachętę wstęp od 75 Lv do 31.08.2021 - ze względu na okres wakacyjny (mniejsza liczba graczy online) , zachęci to też do wbijania 80 Lv do 1.09.2021.

    Zmiany taktyczne można testować różne, ale grupowanie nie jest do końca dobrym pomysłem. Dotychczasowe IŚ już były jak dla mnie optymalne.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Każde IŚ przez najbliższy miesiąc pewnie będą na innych zasadach. Szkoda że aż rok trzeba było na reaktywację...

    Dodałbym na zachętę wstęp od 75 Lv do 31.08.2021 - ze względu na okres wakacyjny (mniejsza liczba graczy online) , zachęci to też do wbijania 80 Lv do 1.09.2021.

    Zmiany taktyczne można testować różne, ale grupowanie nie jest do końca dobrym pomysłem. Dotychczasowe IŚ już były jak dla mnie optymalne.
    Dlaczego grupowanie nie jest dobre? Bo nie pozwala na wyłapywanie pojedynczych osób co za tym idzie nie mają oni żadnych korzyści z eventu? bo np ktoś kogoś nie lubi, zwoła 2-3 kolegów i wyłapią taką osobę a zanim ten dobierze to mogą skończyć go w 3 pierwszych ruchach.

    - - - - - - - - - -

    Zapraszam do dyskusji.

  7. #7
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    [...] moim zdaniem chociaż powinno być 80+ te 2/3lvl w poprzednich upkach nikogo nie zbawiły (a procentowo wtedy lvl dawał większą przewagę)

    - - - - - - - - - -

    Jakby ludzie umieli się zachować bez sabotów to te zmiany nie były by potrzebne, jedynie co to to że TYLKO 80lvl jest lipne bo gra każe za wbicie poziomu poza limit, ani KG, ani IŚ, ani żetów za ligę...
    Ostatnio edytowane przez proof ; 03-07-2021 o 12:37

  8. #8
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    a tak w ogole to czemu wypowiadaja sie w zakresie igrzysk osoby ktore nigdy nie wygraly ani jednej walki na nich a osoby ktore wygrywaly znaczaca ich ilosc nie decyduja o tym co powinno byc robione, walka 4v4 uczciwa dla randomow i slabiakow jest przeciez pozabawiem ich szans na wygrana? ZYCZE POWODZENIA DLA WSZYSTKICH KTORZY MYSLA ZE TE ZMIANY DAJA IM JAKIEKOLWIEK SZANSE NA WYGRANA GDY WCZESNIEJ NIE MIELI PODJAZDU XD

  9. #9
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    grupowanie jest przez to, że Takie fusiaki miały armie sabociarzy, moim zdaniem chociaż powinno być 80+ te 2/3lvl w poprzednich upkach nikogo nie zbawiły (a procentowo wtedy lvl dawał większą przewagę)

    - - - - - - - - - -

    Jakby ludzie umieli się zachować bez sabotów to te zmiany nie były by potrzebne, jedynie co to to że TYLKO 80lvl jest lipne bo gra każe za wbicie poziomu poza limit, ani KG, ani IŚ, ani żetów za ligę...
    Tak zgadzam się w 100%, zmiana wyjdzie na lepsze, nie będzie w walce nie pożądanych graczy. Tutaj chodzi o walki TvT a nie o saboty .

  10. #10
    Pirrat
    Konto usunięte
    Znowu jestem dyskryminowany za poziom

  11. #11
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    Tak zgadzam się w 100%, zmiana wyjdzie na lepsze, nie będzie w walce nie pożądanych graczy. Tutaj chodzi o walki TvT a nie o saboty .
    Tylko, że ci gracze byli pożądani. Ja pamiętam, że na moment przed igrzyskami obdzwaniało się wszystkich znajomych, żeby wbili na 5 minut na mfo. Oni wtedy wchodzili na saboty do kluczowych przeciwników. A teraz tak się nie da zrobić. Ta zmiana Ci się nie podoba tylko dlatego, że sam byłeś ostro sabotowany.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Tylko, że ci gracze byli pożądani. Ja pamiętam, że na moment przed igrzyskami obdzwaniało się wszystkich znajomych, żeby wbili na 5 minut na mfo. Oni wtedy wchodzili na saboty do kluczowych przeciwników. A teraz tak się nie da zrobić. Ta zmiana Ci się nie podoba tylko dlatego, że sam byłeś ostro sabotowany.
    Stary sabotowanie nie jest uczciwe, wołasz sabotów, aby uniemożliwić wygraną najlepszym lub tym, których nie darzysz sympatią.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Hanhaki
    Dołączył
    10-09-2020
    Postów
    29
    Cytat Napisał Alvi Zobacz post
    a tak w ogole to czemu wypowiadaja sie w zakresie igrzysk osoby ktore nigdy nie wygraly ani jednej walki na nich a osoby ktore wygrywaly znaczaca ich ilosc nie decyduja o tym co powinno byc robione, walka 4v4 uczciwa dla randomow i slabiakow jest przeciez pozabawiem ich szans na wygrana? ZYCZE POWODZENIA DLA WSZYSTKICH KTORZY MYSLA ZE TE ZMIANY DAJA IM JAKIEKOLWIEK SZANSE NA WYGRANA GDY WCZESNIEJ NIE MIELI PODJAZDU XD
    Zgadzam się w stu procentach

  14. #14
    Przecież ta zmiana ma na celu zapobiec właśnie sabotom, więc bardzo dobrze, że zostało to wprowadzone. Również dobrze, że zablokowano przedział tylko na 80 poziomie, bo wyższe lvle dawały zawsze nieco przewagi, a te poniżej limitu po prostu by odstawały w walce przez gorsze EQ i brak dostępu do lepszych mikstur.
    Na te zmiany będą narzekać tylko sabotażyści i osoby, które wbiły lvl ponad 80 i nie widzi im się go zablokować, pomimo że można to zrobić za darmo, lecz zarówno pierwsza, jak i druga grupa należą do wyjątków, a dla wszystkich pozostałych graczy to są zmiany na wielki plus właśnie.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Asasynek Zobacz post
    Przecież ta zmiana ma na celu zapobiec właśnie sabotom, więc bardzo dobrze, że zostało to wprowadzone. Również dobrze, że zablokowano przedział tylko na 80 poziomie, bo wyższe lvle dawały zawsze nieco przewagi, a te poniżej limitu po prostu by odstawały w walce przez gorsze EQ i brak dostępu do lepszych mikstur.
    Na te zmiany będą narzekać tylko sabotażyści i osoby, które wbiły lvl ponad 80 i nie widzi im się go zablokować, pomimo że można to zrobić za darmo, lecz zarówno pierwsza, jak i druga grupa należą do wyjątków, a dla wszystkich pozostałych graczy to są zmiany na wielki plus właśnie.
    xD? grupa wygrywaja igrzyska smierci jest jest jeszcze mniejsza niz te o ktorych pisales i wiekszosc graczy dalej bedzie bita w 1 walkach bo nie maja mozgu, umiejetnosci i itemow B)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •