Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Pokazywanie uzbrojenia w podsumowaniu walki jakie posiadał gracz.

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345

    Pomysł Pokazywanie uzbrojenia w podsumowaniu walki jakie posiadał gracz.

    Witam.
    Propozycja polega na tym aby pod koniec walki w raporcie była opcja która polega na tym że gracz i też inni gracze mogli zobaczyć w jakim uzbrojeniu (czyt. EQ, Gemy i Zdolności) gracz walczył. Opcja była by oczywiście możliwa do włączenia lub wyłączenia w raporcie lub też zmienienia widoczności dla samego siebie, danych graczy, dla konkretnej walki lub też kategorii. Uważam że propozycja sama w sobie może być ciekawa i pomocna w grze. Pomocna sama w sobie może być przydatna np. niedoświadczonym graczom. Będą oni mogli zobaczyć (jeśli opcja będzie włączona) zobaczyć w jakim uzbrojeniu dany gracz bił bossa i na tym bazować. Oczywiście wiem że są poradniki ale jednak czasami one mogą same nie pomóc i po prostu łatwiej i ciekawiej będzie lepiej zobaczyć w jaki sposób to dany gracz zrobił. Wiem też że istnieje opcja aby zapytać się gracza w jakim uzbrojeniu bił ale czasami po prostu sam gracz który zabił danego bossa może nie pamiętać w czym on bił.

    Co o tym sądzicie? Zapraszam do udzielania się poniżej.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Cumliak ; 02-07-2021 o 17:07

  2. #2
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Jak dla mnie na tak, bardzo się przyda.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    235
    Dobra propozycja

  4. #4
    Sylvan
    Konto usunięte
    popieram

  5. #5
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Również uważam że jest to dobra propozycja

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    165
    Zgadzam się, wrzuć ankietę

  7. #7
    Użytkownik Avatar Tarquin
    Dołączył
    10-11-2019
    Postów
    17
    Fajna propozycja, jestem na tak

  8. #8
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Jestem na tak, często gracze nie wiedzą jakie uzbrojenie dobierać na bossy, a tak to by mogli sobie po prostu sprawdzić w raporcie.
    Z Bogiem.

  9. #9
    Kininia
    Konto usunięte
    W walce z bossami mogło by to być przydatne, ale tylko z bossami.

  10. #10
    jeżeli będzie to pokazywane jak przy dropie (tzn. bez plusów, gemy nienabite etc.) to na tak
    Le tits now

  11. #11
    Jeżeli właściciel raportu mógłby decydować czy to widać czy nie to na tak

  12. #12
    Young Fish
    Konto usunięte
    Szczerze, dobry pomysł, jestem za.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał CooliakPolska Zobacz post
    Witam.
    Propozycja polega na tym aby pod koniec walki w raporcie była opcja która polega na tym że gracz i też inni gracze mogli zobaczyć w jakim uzbrojeniu (czyt. EQ, Gemy i Zdolności) gracz walczył. Opcja była by oczywiście możliwa do włączenia lub wyłączenia w raporcie lub też zmienienia widoczności dla samego siebie, danych graczy, dla konkretnej walki lub też kategorii. Uważam że propozycja sama w sobie może być ciekawa i pomocna w grze. Pomocna sama w sobie może być przydatna np. niedoświadczonym graczom. Będą oni mogli zobaczyć (jeśli opcja będzie włączona) zobaczyć w jakim uzbrojeniu dany gracz bił bossa i na tym bazować. Oczywiście wiem że są poradniki ale jednak czasami one mogą same nie pomóc i po prostu łatwiej i ciekawiej będzie lepiej zobaczyć w jaki sposób to dany gracz zrobił. Wiem też że istnieje opcja aby zapytać się gracza w jakim uzbrojeniu bił ale czasami po prostu sam gracz który zabił danego bossa może nie pamiętać w czym on bił.

    Co o tym sądzicie? Zapraszam do udzielania się poniżej.

    Pozdrawiam
    Na nie.
    Doprowadzi to do kradzieży buildów innych osób, co skończy się tym że wszystkie bossy będą pokonywane w ten sam sposób.
    Natomiast w pvp będzie jeszcze gorzej. Nie po to myśli sie nad statystykami i buildem by ktoś mógł go sobie tak o skopiować.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    967
    nie bardzo sobie wyobrażam zmieszczenie tego w oknie raportów, ale jeśli ktoś by wpadł na pomysł żeby to jakoś wyglądało to jak dla mnie ok
    ::::​)

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,332
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    Na nie.
    Doprowadzi to do kradzieży buildów innych osób, co skończy się tym że wszystkie bossy będą pokonywane w ten sam sposób.
    Natomiast w pvp będzie jeszcze gorzej. Nie po to myśli sie nad statystykami i buildem by ktoś mógł go sobie tak o skopiować.
    Można dać wybór udostępniania builidu w raportach
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •