Zobacz wyniki ankiety: Zmiany Wendigo

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    15 78.95%
  • Nie

    4 21.05%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Wendigo

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212

    Pomysł Wendigo

    Zrobienie coś z Wendigo bo nikt tego nie bije moja propozycja to lepszy drop z niego/dodanie gemów v2 lub znerfienie jeszcze wendigo

  2. #2
    Chcesz nerfić jeszcze bardziej globala, który i tak jest teraz na poziomie Amaterasu na auto, może lekko trudniejszy? Problem leży tylko i wyłącznie w dropie.

  3. #3
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    uważam że dodanie do dropu gemów V2 to ciekawy pomysł

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Uważam że trudność to nie problem lecz drop w porównaniu co potrzebujemy do bicia jego

  5. #5
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Raczej nie wejdzie, ale ja bym dodał zmniejszenie kosztów zrobienia rogu, jeżeli to miało by być limitem to może powinno być lepsze rozwiązanie niż te nudne rogi. Można by było dodać kilka ciekawych zdolności, np. doładowanie

    Nerf raczej na nie, bo ogólnie fajnie by było jak z wymagającą walką szła by ogromna opłacalność (jak z Amaterasu przed nerfami). Jakoś nie widzę, żeby potem były płacze, że za duża przewaga, no halo to jedyny global w grze (i mam nadzieję, że tak zostanie) którego trzeba respić i przegrana to utrata zrespienia, więc powinien być bardziej opacalny niż zwykłe mini (4 osoby muszą zrespić jednego a nie że 4 osoby biją 4 jak np. z arktosem).

    Jeżeli miałby dostać buffy i być trudniejszy ale drop byłby warty tego to myślę, że było by więcej chętnych mimo tego.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał CooliakPolska Zobacz post
    Uważam że trudność to nie problem lecz drop w porównaniu co potrzebujemy do bicia jego
    Całkowicie się z tym zgadzam, może być nawet trudniejszy ale żeby bicie było warte poświęconego czasu.
    Ostatnio edytowane przez damianxp ; 01-07-2021 o 23:50

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Gemy v2 dobra opcja

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •