Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [Inne] Pomoc z pvp

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2020
    Postów
    38

    [Inne] Pomoc z pvp

    Mam problem z: Problem z pvp

    Opis problemu:
    Witam jestem słaby w pvp z bossami chciałbym sie tak dokladniej dowiedziec np jak dobrze jest dac sobie statusty w jakich sytuacjach naklada sie taki i taki status prosze o pomoc

    Nagradzam punktem reputacji

    - - - - - - - - - -

    Zapomniałem o najwazniejszym he he

    hp:84
    mp:29
    atak:84
    Obrona:47
    Obrona magiczna:47
    Szczęście:66
    Szbykość:83

    Mój lvl 38

    Nie wiem czy bedzie tutaj wazne uzbrojenie ale dam

    Rękawice specjalisty
    Skrzydlaty hełm+1
    Zielona szata+1
    Buty refleksu
    Gryfi pierśćień

    Zrobiłem se eq pod obrone magiczna bo teraz mam prkatyzcnie tylko takich przeciwnikow i bede se robil jeszcze eq pdo zwykla obrone

  2. #2
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Cytat Napisał piotrekrybka Zobacz post
    Witam jestem słaby w pvp z bossami
    Określ proszę z czym dokładnie masz problem. Walki PvP to walki pomiędzy graczami (pojedynki, arena, bójki), zaś PvE odnosi się do walk z potworami (bossy, minibossy, potwory unikatowe)
    i tak Pan Jezus powiedział.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2020
    Postów
    38
    Zbytnio nie wiem ale sprbuujeme mam takie bossy jak nimfa i serafian ale np nimfa na wali mi po 3 statusy praktycznie daje sobie skupienie i powodzenia w walce a z serfianem zbtynnio nie wiem ale mi chodzi tez np konczy mi sie regenracja nakladam sobie to i to utrzymuje poziom hp na takim i takim poziomie

  4. #4
    Cytat Napisał piotrekrybka Zobacz post
    Zbytnio nie wiem ale sprbuujeme mam takie bossy jak nimfa i serafian ale np nimfa na wali mi po 3 statusy praktycznie daje sobie skupienie i powodzenia w walce a z serfianem zbtynnio nie wiem ale mi chodzi tez np konczy mi sie regenracja nakladam sobie to i to utrzymuje poziom hp na takim i takim poziomie
    Bla bla bla bla bla, tak można zrozumieć Twoją wypowiedź. Napisz jasno z czym masz problem.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2020
    Postów
    38
    Nie wiem jak dobrze dobrać przedmoty pod walke one mi nawali spowolnie paraliz a sobie da skupienie zdejme se te statusy i ona bije mi bardzo duzo i mam nie wiem nakladac taka i taka zdolnosc albo taki i taki przdmiot i stad moje pytanie co mam wtedy zrobic czy sa takie i takei zaklecia ktore powinem uzywam itp

  6. #6
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Już po raz kolejny ja albo ktoś inny ci to napisze: skorzystaj z poradników. Tam masz większość rzeczy podanych na tacy - co ubrać, taktyki itp. Dobrym sposobem jest też przeglądanie raportów innych graczy i wyciąganie wniosków z ich ruchów, tzn. co robili w danej sytuacji i tak dalej. Ogólnie to gdy nimfa daje skupienie to dajesz sobie osłonę magiczną by biła mniej (nie wiem jak działa u niej normalizacja, u mnie w walce na drugiej postaci normowała regeneracje a na osłonke się nie pokusiła, być może normuje gdy są dwa te statusy naraz)

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2020
    Postów
    38
    Aha ok dziekuje

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •