Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Nagrody za złapanie świetlików

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    52

    Puszcza oko Nagrody za złapanie świetlików

    Za złapanie 1000 świetlików danego koloru jest nagrodą karta danego świetlika. Pierwsze 5 osób, którym udało się zdobyć 5000 świetlików dostało Artefakt. A jaka jest przewidziana nagroda za złapanie 100000 świetlików?
    Nazwa:  świetliki 100.png
Wyświetleń: 534
Rozmiar:  516.9 KB

  2. #2
    100 000 złotych lub pomnik w jaskini.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #3
    Ja bym dał typowi pomnik w jaskini, tak jak ja dostałem.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2021
    Postów
    54
    proponuję 50 000 zł i pół pomnika

  5. #5
    Young Fish
    Konto usunięte
    Cytat Napisał abcdefg Zobacz post
    proponuję 50 000 zł i pół pomnika
    Aż taki bogaty to Tomi chyba nie jest, ale 50 000 złotych monet to za mało, według mnie 200k

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Przecież idąc Waszym tokiem myślenia to zaraz ktoś wykona X ruchów łopatą w starej kopalni i też będzie trzeba mu dać artefakt, później w kopalni Devos, nie zapomnijcie o piórkach Garudy to pomnik na Garudzie, a jeszcze do tego trzeba zrobić ranking X, Y, Z i dać za niego nagrody (oczywiście nie ogłaszając tego wcześniej), takie "zrobiłem, zgłoszę się i może coś dostanę".

    Strzelam - jeśli w Devos gracze wiedzieliby, że będą artefakty za wbicie 70 poziomu to byłaby uczciwa pogoń za expem.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Przecież idąc Waszym tokiem myślenia to zaraz ktoś wykona X ruchów łopatą w starej kopalni i też będzie trzeba mu dać artefakt, później w kopalni Devos, nie zapomnijcie o piórkach Garudy to pomnik na Garudzie, a jeszcze do tego trzeba zrobić ranking X, Y, Z i dać za niego nagrody (oczywiście nie ogłaszając tego wcześniej), takie "zrobiłem, zgłoszę się i może coś dostanę".

    Strzelam - jeśli w Devos gracze wiedzieliby, że będą artefakty za wbicie 70 poziomu to byłaby uczciwa pogoń za expem.
    Fakt, że proszenie o pomnik to przesada. Ale artefakty powinni dostać. Bo te artefakty co są na start aktualizacji, są przeznaczone dla testerów. A tak zwykli gracze mają szanse na artefakt.

  8. #8
    Imo nie musi to być pomnik, niech dodadzą niełapalnego świetlika w kolorze jaki ustali gracz i z jego nazwą, niech sobie lata po jaskini. Podobnie może być z innymi aktywnościami, Kubaz dostał pomnik za walki, tutaj mamy aktywności, można wykazać się większą kreatywnością (piórka z Garudy - dodać jakieś jajko o nazwie gracza czy same piórko gdzieś przy gnieździe; co do kopalni to na którymś z nieaktywnych stanowisk dodać łopatę/kilof i opis do tego, etc. etc.) ale jak to nie przejdzie, to tak jak wyżej, artefakt by się należał
    Le tits now

  9. #9
    Kininia
    Konto usunięte
    A według mnie to trochę niesprawiedliwe względem innych graczy, bo nie było wcześniej informacji o tym, że takowy artefakt można dostać za taką ilość. :/

  10. #10
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    259
    Czytajac te wasze wypowiedzi to nalezy mi sie pomnik na amaterasu i kilku innym bo mamy ubite kilka tysiecy jak nie kilkanascie przez 5-6 lat. Jak juz lecimy tym tokiem to moze tez dac pomnik/artefakt na necronie bo jest to samo.

  11. #11
    To ja chcę mieć pomnik na żółwiu.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Antek zasmucę Cię, skasowałeś się i to ja pierwszy zdobyłem 100 sztuk karty żółwia, także należy mi się pomnik na żółwiu.

    Odnośnie wszystkich Waszych wypowiedzi, moim zdaniem robienie jakichś nagród za coś co nie jest z góry określone niekoniecznie jest fair wobec innych graczy, tak jak wspomniałem Kubaz za wbicie 70 poziomu dostał pomnik, zaraz dwie inne osoby zaczęły wbijać 70 poziom żeby otrzymać po artefakcie, a co jeśli byłoby to jasno z góry określone?

    Nie wymyślajcie na siłę, bo zaraz każdy coś sobie wymyśli i powie że chce artefakt lub pomnik, bo złapał 1000 owadów w grocie.

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jeśli Administracja się na to zdecyduje, to na pewno się do ciebie odezwie.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •