Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    3 60.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    2 40.00%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [P3] zostałem zaatakowany w bójce będąc offline

  1. #1
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957

    [P3] zostałem zaatakowany w bójce będąc offline

    Jak w temacie, ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że moja postać znalazła się w mieście, pomimo tego że się wylogowałem, oczywiście okno bójki się nie pojawiło, a postać atakująca była o kilka kratek dalej ode mnie w momencie wylogowania. Jest to pierwszy raz kiedy to się zdarzyło, a podobnych sytuacji (gdzie również się wylogowywałem) było kilka.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    błąd znany od początku istnienia i nie możliwy do naprawy

  3. #3
    Zawsze jest ta sekunda zanim informacja do serwera dotrze i nasza postać zniknie z mapy, więc nie powiedziałbym, że to błąd a normalne zjawisko, z którym nic się nie da zrobić w grach tego typu.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał fakerino Zobacz post
    Zawsze jest ta sekunda zanim informacja do serwera dotrze i nasza postać zniknie z mapy, więc nie powiedziałbym, że to błąd a normalne zjawisko, z którym nic się nie da zrobić w grach tego typu.
    A nie można zrobić tak, by przycisk "panel gracza" wysyłał do serwera prośbę o wylogowanie, następnie serwer dopiero wylogowywałby gracza z postaci, wyrzucając go do panelu? W ten sposób gracz dosłownie znikałby z gry ułamek sekundy szybciej, niż traciłby widoczność mapy. Jednocześnie jeśli serwer wykryje, że postka jest atakowana, to zamiast wylogowywać, wysyłałby okienko "jesteś tego pewien?"
    W sensie przenieść to wszystko z przeglądarki klienta, na serwer.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  5. #5
    Szkoda zachodu dla czegoś co jest mało potrzebne i pogorszy aktualną rozgrywkę.

    No bo w końcu jak często by się nam taka opcja przydała? Chyba lepiej udać się do panelu gracza tak szybko jak to możliwe, bo korzystamy z tego wiele razy w ciągu dnia.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •