Zobacz wyniki ankiety: Przyda się?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    14 73.68%
  • nie

    5 26.32%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Mikstury 4 poziomu w Eliar

  1. #1
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957

    Mikstury 4 poziomu w Eliar

    Skoro propozycje dodania mikstur 1 poziomu były wielokrotnie odrzucane, to zamiast tego proponuję dodanie mikstur 4 poziomu do tego miasta.

    Powody:
    - w okolicach Eliar znajduje się całkiem sporo potworów na 50+ poziom (Mroczne Elfy, Zielone Ogniki)
    - jest to miasto z jedną z najuboższych ofert mikstur, pomimo tego że znajduje się dość daleko w fabule
    - zdecydowana większość postaci zabija Duchy Gothar dopiero na 50 poziomie lub później (z rankingu: 1-971 przed 50, 972-2216 równo na 50, 2217-2549 po 50), co zmusza do niepotrzebnego sprowadzania mikstur z innej postaci/od znajomych
    ::::​)

  2. #2
    Julia Kołosera
    Konto usunięte
    Nie jest to jakoś bardzo potrzebne, bo duchy idzie łatwo ubić przed 50 poziomem, ale popieram, może niektórym się przyda.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2021
    Postów
    21
    Na tak. Przydadzą się.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lechicjan
    Dołączył
    05-11-2020
    Postów
    42
    Popieram, czasem mam mało potek a chce iść np. respić Bomba, przez co jeżeli chce dokupić potki v4 muszę iść do Devos, przez co tracę trochę eny

  5. #5
    Przecież z Devos do bomba nie traci się energii. Idąc z Eliar się traci.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lechicjan
    Dołączył
    05-11-2020
    Postów
    42
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Przecież z Devos do bomba nie traci się energii. Idąc z Eliar się traci.
    Tylko, że czasem jestem w Eliar, a strace więcej eny na tep do Devos niż na przejście przez las

  7. #7
    Pomysł spoko, ale wydaje mi się, że właśnie to, że trzeba ubić duchy gothar to pewnego rodzaju zachęta, by dostać się do miasta w którym oferta mikstur jest bogatsza. Jeśli admini odrzucą- nie zdziwię się; jeśli o przejdzie - również się nie zdziwię.
    Le tits now

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem byłoby możliwość zakupu mikstur w zależności od poziomu, bądź ujednolicenie tego tak jak jest to na evencie na Święta i tyle, wątpię żeby którakolwiek z propozycji przeszła, ponieważ było to wielokrotnie poruszane. Mikstury HP4 weszły od Devos, więc równie dobrze można powiedzieć że przydałoby się wprowadzić HP3 w Langeburgu.

  9. #9
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Mikstury HP4 były za czasów eliar przy pociarze która stala przed zamkniętym miastem, w Nordii która jest od 65-80 mikstury życia 5 są dostępne normalnie u pociary w mieście a nie jak w Eliar które jest 40-50lvl więc samym dodaniem potów 5 w Nordii przyznała defakto że latanie pod zamknięte miasto by kupić potki jest poronionym pomysłem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •