Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Euro 2020

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648

    Euro 2020

    Za 2 tyg. startuje EURO 2020, warto to wykorzystać o dodać do MFO3:
    - stroje okolicznościowe biało-czerwone (w formie zmiany postaci lub pyłów)
    Tak jak to jest w MFO2.

    Dodatkowo:
    - zakłady i typowanie wyników
    - kolekcjonerskie itemy, flagi, piłki, i inne atrakcje kibica, stragan z pamiątkami w Eternii
    - mini event
    - mini gra sportowa, bramki są w okolicach Devos, rozegranie meczu.
    - loteria i inne atrakcje.
    - event: do Eternii przybywa NPC ...... i obsługuje te wszystkie elementy. Może to być kapitan polskiej reprezentacji, trener itp.
    - nagroda dla graczy za "dobry" występ polskiej reprezentacji w EURO - do ustalenia szczegóły
    Oczywiście tego wszystkiego nie da się zrealizować w 2 tygodnie, ale część pewnie tak. Nad większym eventem można pomyśleć na przyszły rok - mundial 2022 listopad-grudzień.

    Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na atrakcje to może je dodać w tym temacie, możliwe że admin je wykorzysta.

    Dla przypomnienia:

    Start ME 2020: 11 czerwca 2021 (piątek)
    Finał ME 2020: 11 lipca 2021 (niedziela)

    Mecze grupowe reprez. Polski: GRUPA E

    14 czerwca 2021 (pn) 18:00 Polska – Słowacja
    19 czerwca 2021 (śb) 21:00 Polska – Hiszpania
    23 czerwca 2021 (sr) 18:00 Szwecja – Polska

  2. #2
    Lin Fei
    Konto usunięte
    Dodajmy do tego możliwość skakania i jazdy na rowerze oraz zamknijmy tetraxa w więzieniu w Eliar. A i oddajmy nick prawdziwemu Antkowi.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Osobiście wolałbym aby wszyscy skupili się na tworzeniu nowych miast a nie setki niepotrzebnych eventów.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    04-10-2020
    Postów
    44
    Jakie nie potrzebne eventy? To jest potrzebne, a nie nowe miasta jakieś, grasz w tą gre 10 lat dzień w dzień i ci się nie nudzi i chcesz więcej, serio jesteś jakiś nie normalny, ale to tylko moje zdanie.

    - - - - - - - - - -

    I popieram pomysł, dobra inicjatywa dotycząca eventu.

  5. #5
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Osobiście wolałbym aby wszyscy skupili się na tworzeniu nowych miast a nie setki niepotrzebnych eventów.
    zgadzam się

    Nie wiemy jakie priorytety i plany ma administracja, ale ja przy tworzeniu gry zdecydowanie skupiłbym się najpierw na ważnych aspektach niż jakimś jednorazowym wydarzeniu. No ale ogólnie propozycja fajna, nie ma co kłamać.

  6. #6
    W mfo2 kiedyś coś było z okazji jakiegoś meczu. Nostalgłem.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Przypominam że w tych mistrzostwach byłyby jedynie nowe outfity/skiny/pyły zmieniające na postać biało-czerwoną i ewentualnie NPC w eternii sprzedający specjalne itemy kolekcjonerskie dla chętnych. To wszystko do zrobienia w 1 dzień.

    Natomiast minievent mógłby być w przyszłości aktywowany na mistrzostwa Europy i mundial, oraz ewentualnie na ważniejsze mecze w których gra reprezentacja Polski. Dodam że mundial który będzie w listopadzie 2022, jest to 1,5 roku czasu na przygotowanie, na pewno byłoby to po najbliższym update fabularnym.

    Oczywiście ostateczna decyzja należy do admina.
    Oczywiście najwyższy priorytet ma update fabularny, dlatego kolejne eventy powinny być naprawdę niskim nakładem, by skupić na na fabule, której przez 10 lat nie udało się ukończyć.

  8. #8
    Nowe outfity to akurat chętnie bym przygarnął nawet bez okazji. Sam pomysł eventu raczej nieciekawy... mfo ma niewiele wspólnego z piłką nożną, a i do zainteresowań lokalnych piwniczaków raczej ona też nie należy.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2021
    Postów
    16
    A komu to potrzebnę? Jako najbardziej doświatczony gracz MFO3 stwierdzam stwierdzeniem ze wsm nie potrzebne ale outfity nowe spk by byly

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    A według mnie bardzo fajny pomysł i nie zasłużył na taki hejt. Może trochę dlatego, że jestem sportowym świrem, ale tak czy siak to nadal przyjemne urozmaicenie gry.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    jestem za, polska gurom

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2021
    Postów
    21
    Dla mnie OK. Na tak

  13. #13
    Imho jeśli już, to po prostu dodać do gry jakiś właśnie skin biało czerwony (albo dwa w różnych stylach) jako podstawowy lub jako podstawowy ale do zdobycia w trakcie trwania euro; a jesli polska by doszła do ćwierćfinału to rzucić każdemu graczowi po 5MF, jak do półfinału to 10MF a jak do finału to 25MF (można marzyć jeszcze co by było gdyby wygrała całe euro ale nie oszukujmy się, półfinał to jest obecnie nasze maksimum maksym), eventu nie ma co robić, zaraz będzie dzień dziecka, później okres wakacyjny, no i raczej futbolowcy będą woleli oglądać mecze a nie pykać w mfo :v by coś miało takiego być, to wprowadzone po ukończonym wątku fabularnym
    Le tits now

  14. #14
    Julia Kołosera
    Konto usunięte
    W sumie mi brakuje jakichś nowych skinów w grze, fajnie, jakby zostały dodane. A co do samego postu, to jakoś nie przepadam za piłką nożną i niewiele ludzi raczej obchodzi hucznie ten dzień więc event jest zbędny, ale quest tematyczny jeszcze ujdzie.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    Przecież takie okolicznościowe eventy zatrzymują graczy na dłużej. Nowy gracz wejdzie i zobaczy, że coś się dzieje, a nie codziennie ta sama rozgrywka.

    Trochę abstrahując, ale dzisiaj jestem giga zawiedziony, że nic nie zostało przygotowane na Dzień Dziecka :<. Dużo było głosów, że będzie 100% do dropu albo darmowy reset, co lepsi mówili, że to i to, a nie ma kompletnie nic. Szkoda.

    A wracając do tematu, to nie chodzi nawet o realizację wszystkich pomysłów, bo faktycznie może być to zbyt czasochłonne, ale chociażby zrobienie jednego z podanych oraz (przykładowo) bonus do dropu w przypadku zwycięstwa Polski (oczywiście jednego meczu, nie całych mistrzostw xD) nie będzie wymagać jakiegoś dużego nakładu pracy, a byłaby umileniem rozgrywki i dawałaby graczom powody, że warto wejść na MFO i ubić minibossa. Eventy są nieodłączną częścią gier, w których jest grind.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •