Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [Inne] Ogólne pytania dot. gry (m.in. łowienie, atrybuty)

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    177

    [Inne] Ogólne pytania dot. gry (m.in. łowienie, atrybuty)

    Mam problem z: Zebrałem kilka pytań na które chciałbym znaleźć odpowiedź

    Opis problemu:
    Zebrałem kilka pytań na które chciałbym znaleźć odpowiedź. Pytania dotyczą ogólnie całej gry, więc trudno mi je jakoś skategoryzować
    Chciałbym, aby temat był formą bardziej dyskusji

    1. Czy Pocisk Magiczny u maga nabity na tę samą gwiazdkę co np. Wiatr (0 atrybutu) będzie zadawał takie same obrażenia na bossach i graczach co mają taki wiatr wyzerowane?
    2. W jaki sposób rozkłada się Atak względem Atrybutów w Magmowej Buławie? 50% Buławy/50% Ognia? Czy jest jakiś poradnik, który mówi o bonusach broni?

    3. Czy wiadomo dokładnie jaki bon daje Różdżka Czystości? Chodzi bardziej konkretnie, o ile procent więcej zada, jak np. ktoś ma 1000 hp czy 1 hp

    4. Rybak w Wiosce Igloo mówi coś o "mąceniu wody". Czy podczas łowienia dzieje się tak, że im dłużej się łapie, tym mniej ryb zaczyna się pojawiać? Co ma konkretnie na myśli, mówiąc te słowa?

    Tutaj Pytania o wartość rzeczy. Chciałbym uzyskać odpowiedź kilku osób, dlatego tutaj pytam, a nie w temacie "Ile to jest warte?"
    5. Co do Niebieskiego Kryształu, to jestem ciekaw czemu na targu średnia wynosi 16k-30k, jak za za 5 żetonów (z wymiany) dużo się nie dostaje tak naprawdę

    6. Homar. Nie ma średniej na targu

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    177
    f5 czy nie mogę?

  3. #3
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    1. W przypadku obu atrybutów wyzerowanych (po stronie gracza jak i przeciwnika) większe obrażenia będzie zadawał pocisk magiczny - ma większe bazowe obrażenia.
    Możesz to sprawdzić sam przy każdym zaklęciu:
    https://mfo3.pl/view/s/18 - Wiatr 4* ma podstawowe obrażenia 709
    https://mfo3.pl/view/s/17 - Pocisk Magiczny 4* ma podstawowe obrażenia 777

    3. Nie mam pewności, ale chyba 1% DMG przy 4% brakującego HP

    5. Rzadki przedmiot, dostępny jedynie globalnie. Wykorzystywany do EQ z receptur w Devos.
    Wymieniając go na żetony możesz wykorzystać je do ulepszania czegokolwiek, a najbardziej opłacalne jest ulepszanie unikatowego EQ na najwyższy możliwy poziom.
    ***** ***

  4. #4
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    5. Rzadki przedmiot, dostępny jedynie globalnie. Wykorzystywany do EQ z receptur w Devos.
    Wymieniając go na żetony możesz wykorzystać je do ulepszania czegokolwiek, a najbardziej opłacalne jest ulepszanie unikatowego EQ na najwyższy możliwy poziom.
    I dodatkowo zostało wprowadzone ograniczenie co do dziennego łapania tego kryształu
    Le tits now

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    177
    Już myślałem, że nikt się nie zainteresuje, wielkie dzięki
    1. A np. wiatr na 25% na np. takiego orka nie będzie lepszy od pocisku magicznego? Ogólnie zaklęcia duże odchylenie mają i raz można zadać 800 obrażeń, a raz 1100

    Jak ktoś ma odpowiedzi na resztę pytań to bardzo proszę

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    I dodatkowo zostało wprowadzone ograniczenie co do dziennego łapania tego kryształu
    Jakie ograniczenie?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  7. #7
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    259
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Jakie ograniczenie?
    Zlapiesz tam 300-400 krysztalow to masz potem limit 4 krysztalow na konto co dobe

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •