Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Potworki nie powinny...

  1. #1
    Australopithecus
    Konto usunięte

    Pomysł Potworki nie powinny...

    Moim zdaniem potwory nie powinny się poruszać ponieważ to utrudnia grę np:

    -idę na trójgłowego węża i mam tylko 4pkt energii i idę skrótem czyli przez kamień, musze wtedy zabić jednego węża*2 więc zostają mi 2 energie-ale co jeśli mię jeden wąż*2 wszedł w drogę? wtedy musze czekać aż mi się energia odnowi. Bezsensu, prawda?

    -Jeśli mam 24p. i idę na smoka ale mi po drodze kilka królików, nietoperzów, zjaw i szkieletów wpadło pod nogi to tracę energie na kilka marnych punktów doświadczenia, a równie dobrze zabijając jednego skrzata*1 bądź dzikusa*1 lub diablątko*2 zyskam o wiele, wiele, wiele więcej.

    -Jeżeli mam 19p. i chce przejść obok diablątka*2 by dotrzeć do przedsionka piekła po to by wziąć flakonik diabelskiej krwi, a te diablątko mi wchodzi pod nogi więc umieram musze iść jeszcze raz przez co tracę czas.

    Proszę więc o zmienienie tej rzeczy w grze ponieważ wystarczałoby żeby potwory obracały się po własnej osi (dookoła siebie) w miejscu żeby nie wpadać pod nogi każdemu kto przechodzi obok.

    Proszę więc wszystkich graczy o napisanie czy się ze mną zgadzają i może zaproponowanie jakiegoś rozwiązania w tej sprawie.

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Można omijać potwory by nie tracić na nich energii:
    - odświeżanie strony zmienia ich położenie, można robić krok - F5 - krok - F5 itd.
    - zakładać uzbrojenie / gemy zmniejszające częstotliwość walk = wtedy jak wpadniesz w potworka masz szansę, że walka się nie zainicjuje i nie rozpocznie energii
    - można co krok zmieniać widoczność potworów i omijać pola, na których potwory stoją nieruchomo.

    Poza tym bez przesady, omijanie widocznych potworków nie jest aż tak trudne, zwłaszcza za pomocą myszki (automatycznie omija potwory), można np. klikać ciągle w dane pole, by postać zdążyła ominąć potwora, który wszedł w naszą drogę.
    ***** ***

  3. #3
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    Trochę się z tym zgadzam.
    Zbieranie kobaltu/kwiatów lotosów/kryształów ognia to masakra jest.
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  4. #4
    Na niektórych mapach możnaby zmniejszyć liczbę widocznych potworów- takie arimany to przegięcie xd. Chyba nikt poważny nie expi na widocznych mobkach
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Nie wejdzie, jeśli masz kłopot to poprostu bardziej uważaj na poszczególne ruchy. Albo załóż Gemy Bierności i chodź na niewidocznych.
    Bardziej bym pomyślał nad wyłączeniem automatycznego chodzenia przez las, bo przez to straciłem ze 300 eny

  6. #6
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Nie wejdzie, jeśli masz kłopot to poprostu bardziej uważaj na poszczególne ruchy. Albo załóż Gemy Bierności i chodź na niewidocznych.
    Bardziej bym pomyślał nad wyłączeniem automatycznego chodzenia przez las, bo przez to straciłem ze 300 eny
    Przecież już ścieżka omija las jeśli droga tego nie wymaga.
    Żółwie tańczą jak szalone...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •