Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: minotaur

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2020
    Postów
    38

    minotaur

    Witam niewiem gdzie to co pisze dokøadnie powino sie znajdowac wiec przepraszam administracje xDDDD

    mam problem z minotaurem

    moje statystyki wiem ze mam duzo hp xDDDD
    hp:113
    mp:26
    atak:53
    obrona:46
    obrona magiczna:32
    szczescie:43
    szybkosc:47



    mój ekwipunek
    skrzydlata wlocznia +1
    bandycki kaptor
    bandycka peleryna
    buty anielskiej protekcji +1
    amulet pomyslnosci


    wazne atrybuty


    topór +3
    wlocznia +25




    nie moge go pokonac prosze o pomoc xDDDD

  2. #2
    Zamień Dodatek oraz buty ( Buty - Banickie lub Ogrze , Dodatek - Ogrzy wisiorek lub Bandycki Pierścień ) ,wbij topór na chociaż 10% ale i tak te HP wszystko psuje..
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2020
    Postów
    38
    banicky pierescien mam na aukcji wiec moge jesli sie niesprzedal je zdjác

  4. #4
    I przez najbliższe 5 leveli ładuj punkty wyłącznie w szybkość.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2020
    Postów
    38
    ale nie bede expil 5 lvl skoro jak dobze go zatakuje zostaje mu okolo 1800 hp xDDDD

    - - - - - - - - - -

    xDDDD

    - - - - - - - - - -

    xDDDD

  6. #6
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Weź full ogrze eq i nie lecz się na tak wysokim hp bo mając 1k hp ty już używasz hp3 więc marnujesz tylko miksy.
    Z Bogiem.

  7. #7
    Cytat Napisał piotrekrybka Zobacz post
    ale nie bede expil 5 lvl skoro jak dobze go zatakuje zostaje mu okolo 1800 hp xDDDD

    - - - - - - - - - -

    xDDDD

    - - - - - - - - - -

    xDDDD
    Typie. Ja Ci tylko mówię co zrobić, żeby statystyki naprawić.

    - - - - - - - - - -

    xDDDD
    Żółwie tańczą jak szalone...

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    jak masz już dużo HP i mało szybkości to warto banickie buty

    - - - - - - - - - -

    O tak przyokazji używaj regenki one dużo dadzą najlepiej tak zacząć walke, a osłone dasz gdy regenka bedzie miała 1 ture jeśli przezyjesz ture

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2020
    Postów
    38
    nie bede dawalem regenki
    bo on daje wtedy mobilizzacje za kazdym razem a ja nie mam tego jak to sie nazywalo normalizacji chyba xDDDD

    - - - - - - - - - -

    o i prosze mi wytlumaczyc czemu ja np mam brac ogrze eq skoro ja na mojej zbroji mam np refleks pomyslnosc i bariera na samym poczatku i czemu mam ©wiczyc atrybut toporu wtedy mu wiecej bije tak mi sie chyba wydaje xDDDD

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2021
    Postów
    21
    Ponieważ Ogrzy Ekwipunek jest bardzo nastawiony pod obronę. Minataur uderza tylko fizycznie, więc naprawdę zmniejsza to obrażenia. Co do atrybutu - dzięki temu będziesz dostawał niższe obrażenia (topór to atrybut Minotaura). Oczywiście to nie znaczy, że masz używać toporu do walki.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Autostatusy przydają się głównie do expienia, ewentualnie w pvp, bo możesz szybko zakończyć walkę. W walkach z bossami autostatusy nie są już takie silne, statystyki działają przez całą walkę, a nie tylko kilka tur. Jeśli nabijesz topór i weźmiesz eq pod obronę, to będziesz obrywał o wiele, wiele mniej. Jeśli rzucisz regenkę, a minotaur odpowie na to mobilką, to i tak nie jesteś stratny (będziesz regenerował sobie więcej hp, niż różbica między jego hitem na mobilce, a hitem bez), a po skończeniu się twojej regenki wrzucisz sobie osłonkę i praktycznie nic ci nie będzie robił w ogrzym eq i z nabitym toporem.

    Ogółem jeśli masz tak dużo hp, to weź same gemy obrony, bo reszta gemów nie da ci za wiele.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2020
    Postów
    38
    ok bardzo dziekuje za wyjaśnienei xDDDD

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2020
    Postów
    38
    jest udało sie!!!! bez ogrych itów wystarczylo zainwestowac w speeda i dobrze to rozegrac dziekuje kazdemu za rady xDDDD

    - - - - - - - - - -

    ej no co to ma znaczyc znowu boss ile mozna nieminelo nawet chyba 1 godzina a mam sie miezyc z bosem ktor zadaje mi 800 hp bosz

  14. #14
    Julia Kołosera
    Konto usunięte
    Następnego bossa zabijesz zapewne na 35/37 lvlu więc na razie możesz sobie go odpuścić.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2020
    Postów
    38
    ok dziekuje

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •