Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Pytania dotyczące atrybutów

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    177

    Pytania dotyczące atrybutów

    Mam pytania dotyczące Atrybutów bardziej pod względem pvp:
    1. Czy wiadomo, jaka jest różnica pomiędzy np. nabitym ogniem na 0 i nabitym na 25? Czy jest coś takiego, że np. atrybut ognia na 1 daje więcej o powiedzmy 5 obrony magicznej przeciwko ogniu niż jakby był nabity na 0? Czy z atrybutami wojowników jest tak samo?
    2. Będąc magiem jak najlepiej mieć atrybuty na woja: czy wszystko wyzerowane (po 0 buławy, miecza, topora i włóczni) i zakładanie 3 gemów atrybutowych, aby mieć 24 danej broni (oczywiście, jeżeli mamy 100% pewności, że dany gracz tego użyje)
    3. Będąc magiem najlepiej atakować samym pociskiem magicznym i na nim się skupiać czy lepiej mieć np. pocisk, lód i wiatr (te 2 nabite na 25)?
    4. Będąc wojem najlepiej mieć nabite 2 bronie czy też wszystko na 0 i wkładać 3 gemy atrybutowe?
    Z góry dzięki za odpowiedzi

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2021
    Postów
    21
    1. Tak. Wiem napewno, że podnosi atrybut wbity na 25%, podnosi obrażenia o właśnie 25%.
    2. Zależy czy znasz atrybut wroga. Jeśli tak wbij go na 25%. Jeśli nie utrzymuj atry na 0%.
    3. Opcja druga. Sprawdzasz na który atrybut jest najbardziej podatny przeciwnik, atakując każdym pokolei.
    4. Nie wiem jak inni, ja wbijam tylko jedna broń. Dwa atry zostawiam neutralne.

  3. #3
    Julia Kołosera
    Konto usunięte
    1. Różnica jest taka, że jak masz na 25% ogień, to przeciwnik bijący nim zadaje Ci mniejsze obrażenia/ jeśli Ty nim bijesz to zadajesz większe, jeśli przeciwnik nie ma go wbitego. Tak, z atrybutami wojowników jest tak samo.
    2.Najlepiej moim zdaniem jest je mieć wyzerowane i wkładać ewentualnie gemy, bez sensu jest co chwile wbijanie atrybutów, gdzie są różni przeciwnicy i różne atrybuty.
    3.Warto nabić jakieś atrybuty, jeśli przeciwnik ma oba nabite, to bić pociskiem.
    4.To już zależy od Ciebie.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    177
    Dziękuję za odpowiedzi.
    1. Dopytam - Jeżeli mam np. 300 obrony magicznej i mam nabity ogień na 25, to wtedy mam jakby razem 350 Obrony magicznej, tak?
    Kolejny pytania:
    5. Jakie atrybuty między 70 a 81 lvlem najlepiej mieć choć trochę nabite? Ja myślę, że taki Ogień lepiej mieć trochę nabity, ponieważ magmowa buława zadaje obrażenia o atrybucie ognia.
    6. Czy na 80 lvl jakaś broń o konkretnym atrybucie jest mniej używana przez wojowników?
    7. Czy jest jakaś szybsza możliwość zobaczenia, kto czym bije na takiej arenie? Czy prócz oglądania czyiś walk można inaczej to zobaczyć?

  5. #5
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    1. jeżeli mamy ogień na 25% zwiększa on obrażenia o 25% oraz o 25% zmniejsza obrażenia od ognia
    2. jeżeli walczysz PvP to zależy jaka broń jest w mecie wtedy dostosowujesz atry
    3.bij czym chcesz ale niech na będzie to zaklęcie atrybutowe
    4.najlepiej mieć dwie bronie oraz rękawice a to jakie to bronie sam sobie wybierz
    5.mówimy tu o PvP czy PvE?
    6.idk
    7.nie
    Ostatnio edytowane przez JarseQ ; 13-05-2021 o 18:01
    say gex

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •