Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    26 86.67%
  • Nie

    2 6.67%
  • Nie mam zdania

    2 6.67%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Ukrywanie profili

  1. #1

    Ukrywanie profili

    Witam. Proponuję możliwość ukrywania profili tak jak ma to miejsce z zaklęciami czy przedmiotami w walce.

    Lista coraz bardziej się wydłuża i ciężko coś w niej znaleźć, a z wielu profili korzysta się bardzo rzadko, np tylko w eventy i przez pozostały czas zawalają tylko miejsce, a usuwać też szkoda.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2021
    Postów
    21
    Mógłbyś dokładniej wyjaśnić o co chodzi?

  3. #3
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał krówka Zobacz post
    Mógłbyś dokładniej wyjaśnić o co chodzi?
    Chodzi o profile skryptów. Np. masz inny profil na Grincha, Wielkiego Kurczaka i ich używa się tylko podczas eventów(2 tygodnie w roku). W propozycji chodzi o to, aby w zakładce postać można było modyfikować które z tych profili mają się wyświetlać w wersji "podręcznej".

  4. #4
    W zasadzie to można napisać przed nieużywanymi profilami kilka liter Z i w tym momencie wszystkie znajdą sie na samym dole zakładki.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    W zasadzie to można napisać przed nieużywanymi profilami kilka liter Z i w tym momencie wszystkie znajdą sie na samym dole zakładki.
    True, ja mam pogrupowane profile, wszystkie eventowe zaczynają się u mnie od /event, więc po prostu poza eventami pomijam te zakładki.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •