Zobacz wyniki ankiety: Która propozycja Tobie odpowiada ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Propozycja nr 1

    10 31.25%
  • Propozycja nr 2

    4 12.50%
  • Żadna

    18 56.25%
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 99

Temat: Drop złota

  1. #76
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Czym zyskuję na Wendigo ? Już tyle razy pisałem, że każda walka z Wendigo to jest strata golda, a Ty dalej swoje, że zyskujesz gruby hajs. Odezwał się ten co zabił Wendigo raz do questa. Raz na X walk wyjdziesz na lekki plus jak Ci dropnie coś z setu wilczego.
    .
    Wiesz, jak się uprzesz to możesz wygrać bez straty golda. Walka z wendingo polega na przygotowaniu/sporej ilości czasu. Tak jak wspomniał Misiak na tym polegają MMORPEGI. Jeśli będziesz grał pół godziny dziennie to nie licz na to że magicznie staniesz się milionerem.
    Nie chce banaa

  2. #77
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    A gdzie to napisałem? Przestań do cholery manipulować faktami dla swojej korzyści i nie tylko w stosunku do mnie. Kreujesz się w tym temacie na drugiego Leonardo Da Vinci co chwilę ubliżając innym co się z tobą nie zgadzają.
    Pisałeś odpowiedź do wypowiedzi dotyczącej bicia Wendigo, więc sens Twojego zdania dotyczył w głównej mierze Wendigo. Stąd moja odpowiedź. Jeśli nie ogarniasz na co odpowiadasz to nie cytuj, bo to też zmienia sens wypowiedzi.

    Jedynymi manipulantami w tym temacie jesteś Ty i szadou.


    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    Nagroda jest tak ustalona aby była adekwatna do postawionego wyzwania, nie to aktualnych umiejętności graczy.
    W chwili obecnej nie ma żadnej nagrody za bicie Wendigo, jedynie się dopłaca do interesu. Bo na tym nie da się wyjść na plus.

  3. #78
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    No ok, ale to też porównanie trochę bezsensu. Ama to global z poprzedniego update'a gdzie max lvl był 65. Wtedy też nie każdy mógł sobie pozwolić na full auto ani na zerowy koszt. Nawet teraz z levelami >70 i 2x 80+ zdarza ci się padać: https://mfo3.pl/r/b5a47b824
    Dajesz raport z farbenem i senseiem xD ten pierwszy dostal skrypt, wkleil i psuje od tamtego czasu prawie kazda ama na ktora wbije. Sensei oszczedza zloto na miksturach many i po uzyciu pocisku ma podzielne MP. A co do wendigo, chetnie zobacze jak ktos to bedzie bil auto, oczywiscie nie liczac mojej ekipy
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  4. #79
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Wiesz, jak się uprzesz to możesz wygrać bez straty golda. Walka z wendingo polega na przygotowaniu/sporej ilości czasu. Tak jak wspomniał Misiak na tym polegają MMORPEGI. Jeśli będziesz grał pół godziny dziennie to nie licz na to że magicznie staniesz się milionerem.
    Jak się uprzesz to możesz wszystko, można przez tydzień kopać rudę złota, kolejny tydzień dropić rogi, następny kruszony lód. Za odrobinę złota kupić regenki, osłony, odnówki. A w następnym tygodniu będziesz mógł wymienić Kilka Wendigo, na kilku padniesz, na kilku wygrasz, może dostaniesz jakiś marny drop i wyjdziesz na 0. Jedynie zmarnujesz sobie miesiąc czasu.

  5. #80
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    Odezwał się ten co zbił 3 Wendigo...
    Ja zabilem troche wiecej, i no nie zauwazylem jakies mega zmiany w moim goldzie, gemach czy eq. Tak jest przy ama, zabijesz pare i masz gem v2 i wyklete+8, zerowym kosztem.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Wiesz, jak się uprzesz to możesz wygrać bez straty golda. Walka z wendingo polega na przygotowaniu/sporej ilości czasu. Tak jak wspomniał Misiak na tym polegają MMORPEGI. Jeśli będziesz grał pół godziny dziennie to nie licz na to że magicznie staniesz się milionerem.
    Prosze, nie wypowiadaj sie o koszcie walki bicia wendigo, ubij 50, wyjdz na + to dam Ci 5.000.000 w jablkach
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  6. #81
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2021
    Postów
    2
    Cytat Napisał Platynowy Zobacz post
    Konto kasowałem pewnie z jakieś 5 razy bo gdyby nie to faktycznie mógłbym się zgodzić że jestem ciągiem 10 lat Tutaj gram od końca 2015 i zaczynałem jak wszyscy z równym 0, nie miałem lepszego startu. Jedyna przewaga jaką posiadałem to wiedza jak się rządzić z tym co po kolei zdobywałem. Komfort o którym wspominasz nie przychodzi sam, trzeba sobie go odpowiednio wypracować.
    Otóż to, nic dodać nic ująć.

    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Temat dotyczy złota a nie expa...

    Już pisałem na ten temat, ten wasz gold i zapasy mikstur/przedmiotów jest z 5-10 lat, a nie z okresu kilku miesięcy. Wy już się nałykaliście wszystkiego jak były złote czasy wspomniane przez SQ i można było kupować MFy w tysiącach.

    Problem dotyczy graczy nowych i powracających do gry, którzy nie mają takich zapasów jak wy. Już pisałem to kilka razy, was na wszystko stać i macie to gdzieś. Gracze którzy chcą zrobić fabułę, expić, bić mini nie mają takie komfortu jak wy i również jak wspomniał SQ, cały "drop golda" za te 400 eny idzie na naprawę EQ + kilka potek.
    Nie mogę zgodzić. Jestem jednym z tych, którzy usuwając konto w czasach "zmian depozytowych" miał przy sobie przeszło 100 milionów złota i prawdopodobnie kolejne kilkadziesiąt w eq, miksturach, przedmiotach kolekcjonerskich, gemach i całej reszcie. Teraz, zaczynając od zera nie mam większych problemów z kupieniem przedmiotów czy zdolności, które potrzebne są kilka poziomów wyżej. Wszystko sprowadza się do tego jak gospodarujesz, dokładnie tak jak napisał to Platynowy. Gracze 50-60 nie mają z kim bić "swoich" mini bossów. Za mało nas na wymiany, a skrzętnie jesteśmy pomijani w Twoich postach więc chętnie zostanę głosem tego przedziału poziomowego. Jeśli gracz z poziomem 80 odpisuje, że nie pomoże mi z Kapłanem lub Orkiem Królewskim bo nie opłaca mu się teleportować to dlaczego jednocześnie w ogóle rozważamy zwiększenie jakiegokolwiek dropu złota? "Niskopoziomowe" z perspektywy takiego gracza mini co rusz wyrzucają z siebie eq które teraz ze względu na małą podaż jest warte więcej niż w 2013-2015 roku kiedy "kiszenie złota" rzeczywiście było problemem. Dlatego zarzut, że kiedyś eq Szczurołaka warte będzie 5.000, który przewinął się wyżej jest absurdalny. Głównym źródłem zarobku już od lat jest unikat w uzbrojeniu, nie "wybijanie energii", bez użycia mikstur.

    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Jeśli będziesz grał pół godziny dziennie to nie licz na to że magicznie staniesz się milionerem.
    Ten trafił w sedno. Gra sama w sobie nie zajmuje wiele czasu, ale kiedy chcesz ugrać więcej zbieranie darmowych dusz, rydzów czy właśnie pomoc z mini bossami wymaga czasu i nie trudno w ten sposób zarobić.

  7. #82
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    Bo tak działają MMORPG'i, im więcej grasz tym więcej zyskujesz. Czego oczekujesz? Że będziesz wbijał sobie na 15 minut dziennie i miliony golda same będą wpływać na konto? No bardzo słaby argument - "Bo ktoś nie ma czasu".
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Wiesz, jak się uprzesz to możesz wygrać bez straty golda. Walka z wendingo polega na przygotowaniu/sporej ilości czasu. Tak jak wspomniał Misiak na tym polegają MMORPEGI. Jeśli będziesz grał pół godziny dziennie to nie licz na to że magicznie staniesz się milionerem.
    Cytat Napisał Jan Saryusz Zobacz post
    Ten trafił w sedno. Gra sama w sobie nie zajmuje wiele czasu, ale kiedy chcesz ugrać więcej zbieranie darmowych dusz, rydzów czy właśnie pomoc z mini bossami wymaga czasu i nie trudno w ten sposób zarobić.
    Zacznijmy od tego, że MFO nie jest typowym mmorpgiem bo nie można farmić czegoś w nieskończoność. Jesteśmy ograniczeni 400 pkt energii na dzień. Nawet jak chcesz zrobić coś konkretnego to tylko zrobisz trochę, bo na więcej Tobie nie pozwala gra. Taki już jest charakter tej gry, że zrobisz kilka aktywności w 30 minut i skończyła Ci się energia, wejdziesz wieczorem gdy się reszta odnowi, np. wymienisz mini i to koniec przygody do końca dnia. Nie da się grać w tą grę kilka godzin dziennie, tak żeby zarobić.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Przypomnę tylko, że całe złoto w grze pochodzi głównie z expa z potworków, w mniejszym stopniu z minibossów, skrzynek i Questów. + Te zakupione za MFy
    W latach 2011-2012 co drugi dzień byłem wstanie kupić 10 MF za złoto wydropione z potworków (Gdy była możliwość handlu)
    Obecnie za złoto z potworków mogę sobie kupić pare mixów i naprawić uzbrojenie.
    Dla przypomnienia, skąd głównie się bierze gold w grze.

  8. #83
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Zacznijmy od tego, że MFO nie jest typowym mmorpgiem bo nie można farmić czegoś w nieskończoność. Jesteśmy ograniczeni 400 pkt energii na dzień. Nawet jak chcesz zrobić coś konkretnego to tylko zrobisz trochę, bo na więcej Tobie nie pozwala gra. Taki już jest charakter tej gry, że zrobisz kilka aktywności w 30 minut i skończyła Ci się energia, wejdziesz wieczorem gdy się reszta odnowi, np. wymienisz mini i to koniec przygody do końca dnia. Nie da się grać w tą grę kilka godzin dziennie, tak żeby zarobić.
    Są aktywności, które nie żrą energii, dzięki którym możesz zarobić . Poza tym nawet nie chodzi o to, aby zarabiać z zerowym zużyciem energii, lecz można podnieść stosunek zarobek/energia poświęcając więcej czasu.
    Przykład:
    Możesz wybić 20 eny na wargach co zajmie ci 1 minutę i zyskać 8k.
    Możesz wybić 20 eny zbierając kryształy północy co zajmie ci 10-15 minut i zyskać ~200k

    Można by wymieniać i wymieniać.
    i tak Pan Jezus powiedział.

  9. #84
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    Możesz wybić 20 eny zbierając kryształy północy co zajmie ci 10-15 minut i zyskać ~200k
    Zebranie Kryształów to jest max 5 minut + dodatkowo w wdepniesz kilka razy w mobki nawet z gemami bierności. Co najwyżej zyskasz 20 kryształów, bo nie jest pewne czy je sprzedasz, czy nawet po średniej cenie. Zwłaszcza, że ceny spadają i nie bardzo są na nie chętni.

    Zapomniałeś też doliczyć, że do większości tych aktywności trzeba się teleportować / przejść przez śnieg / las itd. na wszystkim tracisz energię.

    - - - - - - - - - -

    Ogólnie to zamknijmy już ten temat, bo i tak od kilku dni nikt z administracji się nie wypowiedział i wątpie, że to zrobi patrząc na wszystkie inne propozycje.

    Widać, że gra jest robiona pod testerów i ich widzimisię. Każda propozycja jest przez nich automatycznie odrzucana. Nieliczne mało inwazyjne tematy tylko przechodzą.

    PS. Testerzy nie powinni być aktywnymi graczami.
    Widać to zwłaszcza po rankingu PvP.
    Nie pozdrawiam


    TEMAT DO KOSZA
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 07-05-2021 o 15:48

  10. #85
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Zebranie Kryształów to jest max 5 minut + dodatkowo w wdepniesz kilka razy w mobki nawet z gemami bierności. Co najwyżej zyskasz 20 kryształów, bo nie jest pewne czy je sprzedasz, czy nawet po średniej cenie. Zwłaszcza, że ceny spadają i nie bardzo są na nie chętni.

    Zapomniałeś też doliczyć, że do większości tych aktywności trzeba się teleportować / przejść przez śnieg / las itd. na wszystkim tracisz energię.

    - - - - - - - - - -

    Ogólnie to zamknijmy już ten temat, bo i tak od kilku dni nikt z administracji się nie wypowiedział i wątpie, że to zrobi patrząc na wszystkie inne propozycje.

    Widać, że gra jest robiona pod testerów i ich widzimisię. Każda propozycja jest przez nich automatycznie odrzucana. Nieliczne mało inwazyjne tematy tylko przechodzą.

    PS. Testerzy nie powinni być aktywnymi graczami.
    Widać to zwłaszcza po rankingu PvP.
    Nie pozdrawiam


    TEMAT DO KOSZA
    Ależ to nie testerzy zzostają aktywnymi graczami, ale aktywni gracze testerami i jak najbardziej ma to sens.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  11. #86
    Do tej pory szkoda mi było tracić czasu, ale skoro tak bardzo chcesz:
    1. Kilku (jeśli nie kilkunastu) graczy przytoczyło ci sporą ilość argumentów (po kilka razy, bo nie docierały) przeciwnych twojej propozycji. Radzili ci jak efektywniej expić i dysponować goldem, na podstawie całego tematu idzie stwierdzić, że problem nie leży w grze, tylko w Tobie.
    2. Wypowiedzieli się też gracze z niższymi poziomami, których wyznaczyłeś jako "tym jest ciężko". Powiedzieli, że nie masz racji oraz, że może nie są bogaci ale sobie radzą. Znów nie dotarło.
    3. Wypowiedział się również gracz z topki golda - w odpowiedzi na Twój argument dotyczący tego, że cały zakiszony gold pochodzi z początkowych czasów gry. Powiedział, że obecne konto ma od 2015- a większość golda zarobił w Nordii. Cóż, to też nie dotarło.
    4. Zebrali się też ci matematyczni: udowodniając, że na wymianie arktosa nie straciłeś. To również do ciebie nie dotarło.
    5. Ostatecznie podsumowując wypowiedziała się masa osób, żadna z nich nie miała problemu z goldem, tylko i wyłącznie Ty. Więc dlaczego Twoim zdaniem problem leży... w grze?

    A pędząc dalej:
    Widać, że gra jest robiona pod testerów i ich widzimisię. Każda propozycja jest przez nich automatycznie odrzucana. Nieliczne mało inwazyjne tematy tylko przechodzą.

    PS. Testerzy nie powinni być aktywnymi graczami.
    Widać to zwłaszcza po rankingu PvP.
    Nie pozdrawiam
    1. Propozycje nie są odrzucane, jeśli są sensowne. Ta nie jest co udowodniono ci kilkanaście razy.
    2. Co konkretnie jest robione pod testerów? XD Drop golda? XDD
    3. Wiedziałam, że jeszcze w tym roku znajdzie się taki ananas, który stwierdzi, że testerzy nie powinni być aktywnymi graczami (a więc ci, z którymi się o to zakładałam są mi dłużni pieniążki )
    4. Po rankingu PvP widać co? Nie rozumiem jaki wpływ ma bycie testerem na obecność w topce. (pewnie im tam ranku dodajecie, jak mi kobaltu w rankingu)
    Testerzy, którzy wykuli eq, tak jak cała pozostała topka zajmują odpowiednio miejsca:
    Manualnie: 2,4,7
    Auto: 2,3,4
    To nawet nie jest większość topki, sami na to zapracowali, tak jak każdy pozostały tam obecny, więc nie wiem jakim prawem twierdzisz, że powinno im się odebrać możliwość walk, zarabiania żetonów, kucia eq i aktywnej gry.
    Również nie pozdrawiam oraz nie zamierzam w żaden sposób odpowiadać na twój kolejny post, który zapewne zaraz wymęczysz z szalonymi kontrargumentami w odpowiedzi na mój.

  12. #87
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Zebranie Kryształów to jest max 5 minut + dodatkowo w wdepniesz kilka razy w mobki nawet z gemami bierności.
    Nie mam problemu z wchodzeniem z mobki. Polecam Tobie też się tego nauczyć.

    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Co najwyżej zyskasz 20 kryształów, bo nie jest pewne czy je sprzedasz, czy nawet po średniej cenie. Zwłaszcza, że ceny spadają i nie bardzo są na nie chętni. Zapomniałeś też doliczyć, że do większości tych aktywności trzeba się teleportować / przejść przez śnieg / las itd. na wszystkim tracisz energię.
    Po 1 to był tylko przykład
    Po 2 po uwzględnieniu twoich uwag to nadal wychodzi lepszy stosunek zarobek/energia


    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Ogólnie to zamknijmy już ten temat, bo i tak od kilku dni nikt z administracji się nie wypowiedział i wątpie, że to zrobi patrząc na wszystkie inne propozycje.
    Bo nikt nie będzie zmieniał gry, bo jeden co jest biedny chce być bogaty, a nie potrafi.

    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Widać, że gra jest robiona pod testerów i ich widzimisię. Każda propozycja jest przez nich automatycznie odrzucana. Nieliczne mało inwazyjne tematy tylko przechodzą.

    PS. Testerzy nie powinni być aktywnymi graczami.
    Widać to zwłaszcza po rankingu PvP.
    Najlepiej doobrażać wszystkich do końca i zamknąć dyskusję. Ludzie, którzy przyczyniają się do tego jak gra wygląda powinni wiedzieć o tym co się w niej dzieje.


    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Nie pozdrawiam
    Wzajemnie.
    Ostatnio edytowane przez Misiak ; 07-05-2021 o 16:19
    i tak Pan Jezus powiedział.

  13. #88
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Ależ to nie testerzy zzostają aktywnymi graczami, ale aktywni gracze testerami i jak najbardziej ma to sens.
    To źle działa. Zespół testerów powinien być niezależny, a gracze aktywni nie powinni testować, bo pogłębiają swoją wiedzę i doświadczenie bez ponoszenia kosztów gry na swoim koncie. W tym układanie statystyk, zabijanie bossów itd.

    Cytat Napisał Ino Zobacz post
    Do tej pory szkoda mi było tracić czasu, ale skoro tak bardzo chcesz:
    1. Kilku (jeśli nie kilkunastu) graczy przytoczyło ci sporą ilość argumentów (po kilka razy, bo nie docierały) przeciwnych twojej propozycji. Radzili ci jak efektywniej expić i dysponować goldem, na podstawie całego tematu idzie stwierdzić, że problem nie leży w grze, tylko w Tobie.
    2. Wypowiedzieli się też gracze z niższymi poziomami, których wyznaczyłeś jako "tym jest ciężko". Powiedzieli, że nie masz racji oraz, że może nie są bogaci ale sobie radzą. Znów nie dotarło.
    3. Wypowiedział się również gracz z topki golda - w odpowiedzi na Twój argument dotyczący tego, że cały zakiszony gold pochodzi z początkowych czasów gry. Powiedział, że obecne konto ma od 2015- a większość golda zarobił w Nordii. Cóż, to też nie dotarło.
    4. Zebrali się też ci matematyczni: udowodniając, że na wymianie arktosa nie straciłeś. To również do ciebie nie dotarło.
    5. Ostatecznie podsumowując wypowiedziała się masa osób, żadna z nich nie miała problemu z goldem, tylko i wyłącznie Ty. Więc dlaczego Twoim zdaniem problem leży... w grze?
    1. To samo było robione w drugą stronę, masa argumentów też do was nie dociera.
    2. Pominę, nie chcę się powtarzać.
    3. Można kisić itemy przez 5 lat i sprzedać w nordii, ale to nie znaczy, że swój majątek ogarnął od czerwca zeszłego roku tylko budował go od 5 lat
    4. Ten świetny niezależny zespół matematyków nie policzył wydanych pkt MF, gdybyś łaskawie wszystko czytała nie pisałabyś takich bzdur. Przeliczając wydane MFy na zwiększenie dropa, wyszedłem około 1kk w plecy.
    5. Masa osób też podziela moje zdanie, Więc dlaczego Twoim zdaniem nie ma problemu w grze ? Zdania są podzielone.

    Cytat Napisał Ino Zobacz post
    3. Wiedziałam, że jeszcze w tym roku znajdzie się taki ananas, który stwierdzi, że testerzy nie powinni być aktywnymi graczami (a więc ci, z którymi się o to zakładałam są mi dłużni pieniążki )
    4. Po rankingu PvP widać co? Nie rozumiem jaki wpływ ma bycie testerem na obecność w topce. (pewnie im tam ranku dodajecie, jak mi kobaltu w rankingu)
    Testerzy, którzy wykuli eq, tak jak cała pozostała topka zajmują odpowiednio miejsca:
    Manualnie: 2,4,7
    Auto: 2,3,4
    To nawet nie jest większość topki, sami na to zapracowali, tak jak każdy pozostały tam obecny, więc nie wiem jakim prawem twierdzisz, że powinno im się odebrać możliwość walk, zarabiania żetonów, kucia eq i aktywnej gry.
    Również nie pozdrawiam oraz nie zamierzam w żaden sposób odpowiadać na twój kolejny post, który zapewne zaraz wymęczysz z szalonymi kontrargumentami w odpowiedzi na mój.
    Wyżej wspomniałem na ten temat.

    Bardzo dojrzały sposób argumentacji, Ananas ? Gratuluje dojrzałości.


    TEMAT DO KOSZA

  14. #89
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Nazwa:  meme2.png
Wyświetleń: 149
Rozmiar:  202.8 KB
    i tak Pan Jezus powiedział.

  15. #90
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Gdyby była dobrze zrobiona to tomi pływałby w złocie, a na serwerze byłoby tysiące graczy, a nie ledwo 100. Zabłysnąłeś misiak... nie wiem czym.

    To mój ostatni post w tym temacie.

    Nazwa:  lmao.png
Wyświetleń: 219
Rozmiar:  6.5 KB

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •