Zobacz wyniki ankiety: Zgadzasz się?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    21 53.85%
  • nie

    18 46.15%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 37

Temat: Propozycja dot. wymiany minibssów w pojedynkę

  1. #1
    Użytkownik Avatar KOCUR
    Dołączył
    02-04-2020
    Postów
    104

    Propozycja dot. wymiany minibssów w pojedynkę

    Witam,
    Prosta propozycja aby dostosować mini w zależności od osób w teamie tak aby samemu także dało się je pokonać. Wymiany mini nastawione są na wymianę drużynową i ma to sens gdy gra jest popularna, tutaj jednak się to nie sprawdza przez brak graczy jak i ich aktywności (urok gry nastawionej na punkty energii). Myślę, że 100% na te 5% dropu (nie wiem jaki jest % na unikat za mini) kiedy robimy mini solo lub 25% na te 5% dropu ale z szansą w 4 podejściach jest ok a skończy się koszmarne pytanie i szukanie kogoś do wymiany.
    Ankieta wyżej
    Ostatnio edytowane przez KOCUR ; 04-05-2021 o 19:03

  2. #2
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał KOCUR Zobacz post
    Witam,
    Prosta propozycja aby dostosować mini w zależności od osób w teamie tak aby samemu także dało się je pokonać. Wymiany mini nastawione są na wymianę drużynową i ma to sens gdy gra jest popularna, tutaj jednak się to nie sprawdza przez brak graczy jak i ich aktywności (urok gry nastawionej na punkty energii). Myślę, że 100% na te 5% dropu (nie wiem jaki jest % na unikat za mini) kiedy robimy mini solo lub 25% na te 5% dropu ale z szansą w 4 podejściach jest ok a skończy się koszmarne pytanie i szukanie kogoś do wymiany.
    Ankieta wyżej
    Jak słusznie zauważyłeś "Wymiany mini nastawione są na wymianę drużynową"
    Jeżeli moglibyśmy bić te minibosy solo i z bonusem do dropu to zbyt szybko dostalibyśmy eq co skończyło by sie całkowitym załamaniem rynku oraz tym, że każdy miałby wykute po dosłownie tygodniu eq +7/8.
    Dlatego nie popieram tego pomysłu i uważam ze jest on bezsensu.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Itachi
    Dołączył
    04-05-2020
    Postów
    24
    Nie wiem jak ty, ale ja nie mam problemu znaleźć team na wymianę.

  4. #4
    Użytkownik Avatar KOCUR
    Dołączył
    02-04-2020
    Postów
    104
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    Jak słusznie zauważyłeś "Wymiany mini nastawione są na wymianę drużynową"
    Jeżeli moglibyśmy bić te minibosy solo i z bonusem do dropu to zbyt szybko dostalibyśmy eq co skończyło by sie całkowitym załamaniem rynku oraz tym, że każdy miałby wykute po dosłownie tygodniu eq +7/8.
    Dlatego nie popieram tego pomysłu i uważam ze jest on bezsensu.
    Rozumiem kolega nie widzi w ogóle problemu z wymianą mini (mini za energie) gdy teraz nastawione jest to tylko i wyłącznie w formie drużynowej w grze która posiada no powiedzmy 100 online w ciągu dnia?
    Jest Ci na rękę szukanie drużyny przez jedną godzinę jeśli w ogóle znajdziesz?

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cóż, fajnie by było jakby można było solować mini w najlepszym eq, jak za czasów eliar na przykład.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  6. #6
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    Zielony jaszczur dla przykładu ma wersję dla jednego gracza (nie używa skamienienia i furii) ale wydaję mi się że raczej nie zrobią teraz re-worka fenrisa giganta itd tak by byli do ubicia solo regularnie.
    This is a certified hood classic

  7. #7
    Kiedyś dało się swoimi postaciami wbijać na sos (biorąc jakąś osobę do tego sosowania) i to było fajne, ale uznali za błąd i naprawili
    Żółwie tańczą jak szalone...

  8. #8
    Julia Kołosera
    Konto usunięte
    Ale znalezienie kogoś do wymiany nie jest takie trudne, nie przesadzajcie.

  9. #9
    Użytkownik Avatar stanley
    Dołączył
    22-09-2016
    Postów
    34
    Gdyby wprowadziliby samodzielne bicie mini, to bicie w drużynie nie miałoby sensu. Solować na 80 lvlu możesz już żółwia czy garude a te wyższe mini co dają "lepsze" i "droższe" eq powinno się bić w grupie. Ja nie mam problemu z szukaniem osób więc imo pomysł bezsensu.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Itachi
    Dołączył
    04-05-2020
    Postów
    24
    Cytat Napisał stanley Zobacz post
    Gdyby wprowadziliby samodzielne bicie mini, to bicie w drużynie nie miałoby sensu. Solować na 80 lvlu możesz już żółwia czy garude a te wyższe mini co dają "lepsze" i "droższe" eq powinno się bić w grupie. Ja nie mam problemu z szukaniem osób więc imo pomysł bezsensu.
    solować żółwia, ciekawe bo jak ja próbuje to zawsze dostaje śmierć przez 4

  11. #11
    To masz pecha
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Szczerze mówiąc takimi mini bossami do bicia solo jest dungeon. MFO to w końcu gra MMO, polega na interakcji z graczami.

    Co do szukania grupy, jest to często uciążliwe, jeżeli chcemy zrobić to z kimś ogarniętym. Mimo wszystko uważam, że to zabije współpracę między graczami.
    Chociaż często na koniec dnia nie mam z kim wymienić mini i chciałbym zabić sam żeby się nie zmarnowało, wtedy taka opcja byłaby bardzo fajna.
    Można np wprowadzić coś takiego ale kosztem 50% dropu, żeby właśnie nie było nadużyć z bonusem do dropa. Wtedy będą ludzie mieli do wyboru albo mam 50% dropa i jedną szansę albo 4 szansy po 25%.

    Druga sprawa, że to otwiera pewną furtkę do urozmaicenia gry, bo można wprowadzić inne mechaniki dla walki pojedynczej, ale podejrzewam, że nasi testerzy są tak przepracowani, że nawet nie znaleźli by na to czasu.

  13. #13
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Potwory unikatowe są od tego. Można pokonać w pojedynkę.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Potwory unikatowe są od tego. Można pokonać w pojedynkę.
    Niestety unikaty nie dropią topowego eq(czyt. arktos, kryształowe, wilcze i klasztorne), a raczej o takie eq każdemu chodzi.

  15. #15
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Zawsze możesz sprzedać itemy z unikatów na targu i za kasę kupić sobie porządne EQ

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •