Zobacz wyniki ankiety: Zgadzasz się?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    21 53.85%
  • nie

    18 46.15%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: Propozycja dot. wymiany minibssów w pojedynkę

  1. #31
    Nie samymi minibossami człowiek żyje...
    Gra obfituje w expowiska/aktywności dla pojedynczych osób (dajmy na to: potwory unikatowe/proste moby dropiące itemki dla beledara/kopalnie itp, itd).
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Nie samymi minibossami człowiek żyje...
    Gra obfituje w expowiska/aktywności dla pojedynczych osób (dajmy na to: potwory unikatowe/proste moby dropiące itemki dla beledara/kopalnie itp, itd).
    W pewnym sensie: tak, człowiek żyje tylko dzięki minibossom. Uwierz mi, próbowałam robić fabułę w sklepówkach, ale w pewnych miejscach po prostu nie da się. Eq z minibossów mimo wszystko jest wymagane do fabuły, chyba że na 80 lvlu planujesz bić niebieskiego smoka. Niestety mimo upierdliwości ich bicia, minibossy wciąż pozostają najlepszym (bo konkurencja po prostu nie istnieje, nie ma takich setów, jak gotharówkowy, są co najwyżej dziwne sety sytuacyjne) sposobem na zwiększenie swoich szans w fabule.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  3. #33
    Lin Fei
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    W pewnym sensie: tak, człowiek żyje tylko dzięki minibossom. Uwierz mi, próbowałam robić fabułę w sklepówkach, ale w pewnych miejscach po prostu nie da się. Eq z minibossów mimo wszystko jest wymagane do fabuły, chyba że na 80 lvlu planujesz bić niebieskiego smoka. Niestety mimo upierdliwości ich bicia, minibossy wciąż pozostają najlepszym (bo konkurencja po prostu nie istnieje, nie ma takich setów, jak gotharówkowy, są co najwyżej dziwne sety sytuacyjne) sposobem na zwiększenie swoich szans w fabule.
    Pomijając kwestie fabularne to tak jak Rapier napisał, gra obfituje w wiele rzeczy, które można wykonywać samodzielnie i czerpać z nich profit.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lin Fei Zobacz post
    Pomijając kwestie fabularne to tak jak Rapier napisał, gra obfituje w wiele rzeczy, które można wykonywać samodzielnie i czerpać z nich profit.
    Jako była jedna z najbogatszych, która rozwaliła majątek u npców - tak wiem, zarobić da się nawet na expieniu, jeśli tylko umiesz. Ale bez eq będzie ciężej. Tak samo z unikatami: bez dobrego eq ich nie pokonasz solo. Wracamy więc do punktu wyjścia: wszystko się mimo wszystko kręci wokół eq. A skąd bierze się podstawowe eq? Z mini.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  5. #35
    Lin Fei
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Jako była jedna z najbogatszych, która rozwaliła majątek u npców - tak wiem, zarobić da się nawet na expieniu, jeśli tylko umiesz. Ale bez eq będzie ciężej. Tak samo z unikatami: bez dobrego eq ich nie pokonasz solo. Wracamy więc do punktu wyjścia: wszystko się mimo wszystko kręci wokół eq. A skąd bierze się podstawowe eq? Z mini.
    Z targu. Pozdrawiam serdecznie.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Jako była jedna z najbogatszych, która rozwaliła majątek u npców - tak wiem, zarobić da się nawet na expieniu, jeśli tylko umiesz. Ale bez eq będzie ciężej. Tak samo z unikatami: bez dobrego eq ich nie pokonasz solo. Wracamy więc do punktu wyjścia: wszystko się mimo wszystko kręci wokół eq. A skąd bierze się podstawowe eq? Z mini.
    z questów fabularnych, z aktywności pobocznych (na przykład wędkowanie, klub wyznawców fortuny), albo jak ktoś wyżej wspomniał z targu.

  7. #37
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    https://mfo3.pl/r/b10d700ba

    Maszyna full auto w 3 osoby. Nawet nie byliśmy na naszych głównych postaciach. Głównie magmowe i polarne eq (plus sześć). Jak widać nic trudnego, łatwe te mini są. Po prostu gracze są słabi. W Devos robiło się Krakena full auto w 2 osoby, za jakiś czas Arktos będzie tak wymieniany.

    Edit: Zapomniałem dodać, że nabijam sobie Ap na doładowaniu, więc zdolek też nie miałem kompletnych
    Ostatnio edytowane przez Oma Ghostrick ; 16-06-2021 o 23:30

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •