Zobacz wyniki ankiety: Co o tym myślisz?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Myślę, że przydatna opcja i będę z niej korzystać

    9 69.23%
  • Myślę, że przydatna opcja, ale nie będę z niej korzystać

    3 23.08%
  • Myślę, że nieprzydatna opcja (wytłumaczenie w komentarzu powodu)

    0 0%
  • Myślę, że nieprzydatna opcja, ale nie mam argumentów dlaczego

    0 0%
  • Nie mam zdania na ten temat

    1 7.69%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Propozycja dotycząca bonusów

  1. #1

    Zawstydzony Propozycja dotycząca bonusów

    Jako że na przykład ja kupuję sporo bonusów, do expa i golda zwłaszcza, zauważyłam brak dość przydatnej opcji. Otóż proponuję dodanie opcji włączania oraz wyłączania swojego bonusu, gdy tego potrzebujemy, aby nie marnował się, gdy respimy mini-bossa.

    Zakładka Bonusy- Bonus Doświadczenie 200%- zostało 1200 potworków- włącz/wyłącz bonus

    Czyli włączam bonus i mi odejmuje te co ubiłam, a jak wyłączam, to bez odejmowania bonusu mogę respić mini-bossy (oczywiście ze standardowym doświadczeniem lub goldem)

    Tak samo myślę że z tym dropem przedmiotów, bo jakbym na przykład teraz kupiła i poszła na Smoka Mroku, to trochę useless by było dropić z niego przedmioty :zmieszany:

    Mam nadzieję że dobrze wytłumaczyłam o co mi chodzi

  2. #2
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Propozycja bardzo dobra, wiele osób wkurza to że nie mogą bić minibossów mając bonus +100%, jak najbardziej za.
    Nie chce banaa

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2019
    Postów
    8
    Pomysł dobry, ale z drugiej strony można jakoś rozplanować sobie kupno tych bonusów/używanie ich w dni, które nie będzie się niczego respić. Nie używam zbytnio tych bonusów, może kilka razy się zdarzyło i po prostu wtedy biłem zwykłe potworki i nie marnowałem bonusów na respenie mini, czy tam inne coś.
    Tak czy inaczej jest to fajna opcja, jestem za, może w jakiś sposób zachęci graczy do kupna tych bonusów, w końcu możliwość wyboru jest lepsza niż brak tej możliwości

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Najlepiej wprowadzić checkbox przy każdy bonusie: [ ] aktywny

    Dodatkowo obawiam się, że administracja znajdzie powód by tego nie wprowadzać....

  5. #5
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    259
    nie przejdzie z tego powodu ze administracja bedzie na tym tracic bo ludzie beda kupowac te bonusy rzadziej skoro beda uzywane tylko na tych potworach/mini ktore my chcemy. gdy zostaje tak jak jest maja z tego lepszy zysk, wszystko zeby bylo lepiej w portfelu a nie na korzysc graczy.

  6. #6
    Użytkownik Avatar dudzin
    Dołączył
    13-06-2020
    Postów
    61
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    nie przejdzie z tego powodu ze administracja bedzie na tym tracic bo ludzie beda kupowac te bonusy rzadziej skoro beda uzywane tylko na tych potworach/mini ktore my chcemy. gdy zostaje tak jak jest maja z tego lepszy zysk, wszystko zeby bylo lepiej w portfelu a nie na korzysc graczy.
    Raczej ciężko przewidzieć jak na tym finansowo wyjdzie administracja bo z drugiej strony jest to zmiana ułatwiająca kupującym korzystanie z usługi dzięki czemu mogą chcieć z niej częściej korzystać. A teraz jak widać jest to trochę zniechęcające i trzeba kombinować żeby użyć jej w odpowiednim czasie.

  7. #7
    Cytat Napisał TheSevy Zobacz post
    Pomysł dobry, ale z drugiej strony można jakoś rozplanować sobie kupno tych bonusów/używanie ich w dni, które nie będzie się niczego respić.
    To tak nie działa, bo jak mam bonus za 45 MF na exp 200% na 1200 stworków to w takim razie wychodzi mi parę dni bez mini

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •