Zobacz wyniki ankiety: Czy ten Pomysł jest dobry

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak podoba mi się

    13 76.47%
  • Nie głupi pomysł

    4 23.53%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Ulepszenie drwala

  1. #1
    Użytkownik Avatar SmerfikPL
    Dołączył
    25-07-2018
    Postów
    35

    Ulepszenie drwala

    Cześć mam pewien pomysł/propozycję na ulepszenie drwala chodzi mi oto aby nagrody były lepsze. Dostał ulepszenie to fakt ale i tak nagrody nie są aż tak zachęcające, mini gierka moim zdaniem jest bardzo fajna i przyjemnie się ją robi. Czy nie dobrym pomysłem byłoby Dodać wymianę jak np. z pisankami za 30 nagrody by się nie zmieniły ale np. już za 60-70 punktów szansa na unikat by wynosiła 30% albo 25% . Chciałbym zapoznać się z waszą opinią na ten temat krytyka mile widziana
    Temat zamknę po 7 -10 dniach od wstawienia.
    Ostatnio edytowane przez SmerfikPL ; 29-04-2021 o 11:20

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Przecież dopiero co były zwiększone nagrody za ścinanie drzew...
    ***** ***

  3. #3
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Przecież dopiero co były zwiększone nagrody za ścinanie drzew...
    szczerze mówiąc wciąż są słabe i nieopłacalne na czas / nakład jaki trzeba w to włożyć.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    967
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Przecież dopiero co były zwiększone nagrody za ścinanie drzew...
    I dalej są żałosne. Wymieniłem punkty po zmianach już kilka razy i dostałem chyba 2x albo 3x jakieś eq drwala i 3x 10k. Jeśli tak mają wyglądać te nagrody to niedługo przestanę sobie zawracać tym głowę, tylko dlatego że raz na pół roku mogę dostać srebrny pył.
    ::::​)

  5. #5
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Ja chciałem przetestować czy w ogóle warto robić te ścinki drzew, po zbieraniu punktów przez 5 dni w końcu udało się uzbierać na wymianę... Dostałem lekko ponad 11k golda... Brak słów po prostu

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,332
    Ogólnie problemem jest to, że obecnie najopłacalniej jest mieć wysoki limit energii i wbijać do gry raz na parę dni ubić arktosy. Dzienne aktywności nie mają podejścia, a już na pewno nie patrząc ile czasu trzeba na nie poświęcić. Robienie ścinki wymaga skupienia, dobrego internetu, po około 3-7 dniach dostajemy nagrodę wartą tyle co nic. Tak jak napisał Altair, 11k za 5 dni robienia ścinki, wychodzi niecałe 400 G za punkt energii za zbieractwo w Nordii xD (Nie licząc już niepoprawnych ścinek) Dla porównania eq Arktosa nadal chodzi po 1kk+ za zerówki, odno 4 35k/szt. Więc albo dzienne aktywności dostaną mocnego boosta, albo zostaną zapomniane przez graczy szanujących swój czas.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Codzienne robienie zręcznościówki, która wymaga dobrego neta, bo ktoś sobie wymyślił, żeby sprawdzanie uderzenia odbywało się po stronie serwera, więc czasem przez laga potrafi się cięcie przesunąć o 3 miejsca nawet, po prostu nie może być popularne, bo jest to kiepska zręcznościówka już w założeniach. Tzn. Może, pod warunkiem, że za ten niezwykły trud będą całkiem spore nagrody. Jednakże jeśli przez tydzień się męczysz, a po tygodniu ktoś w ciebie rzuca jakimiś ochłapami, a ty to przyjmujesz jako nagrody i dalej tak pracujesz, to jesteś masochistą. Dlatego ja szybko zrezygnowałam z tej aktywności.

    Niektóre z tych nagród tygodniowych, to najwyżej na dzienne się nadają. A szczerze mówiąc, jak na moje, najlepiej byłoby, gdyby dać odbiór nagród np. Raz w miesiącu, a jakość nagrody zależy od zdobytych punktów.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  8. #8
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Codzienne robienie zręcznościówki, która wymaga dobrego neta, bo ktoś sobie wymyślił, żeby sprawdzanie uderzenia odbywało się po stronie serwera, więc czasem przez laga potrafi się cięcie przesunąć o 3 miejsca nawet, po prostu nie może być popularne, bo jest to kiepska zręcznościówka już w założeniach. Tzn. Może, pod warunkiem, że za ten niezwykły trud będą całkiem spore nagrody. Jednakże jeśli przez tydzień się męczysz, a po tygodniu ktoś w ciebie rzuca jakimiś ochłapami, a ty to przyjmujesz jako nagrody i dalej tak pracujesz, to jesteś masochistą. Dlatego ja szybko zrezygnowałam z tej aktywności.

    Niektóre z tych nagród tygodniowych, to najwyżej na dzienne się nadają. A szczerze mówiąc, jak na moje, najlepiej byłoby, gdyby dać odbiór nagród np. Raz w miesiącu, a jakość nagrody zależy od zdobytych punktów.
    To tez zły pomysł, bo ilość drzew do ścinki jest losowa. Jedna osoba bedzie miala razem 240 drzew inna 200. Caly ten system wymaga przeróbki.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Itachi
    Dołączył
    04-05-2020
    Postów
    24
    Jestem za. Nagrody za ścinki są żałosne.

  10. #10
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    275
    Ja to tylko robie dlatego zeby zdobyc te niestandardowe osiagniecie w profilu, nagrody sa smieszne ktorych nawet nie ma sensu wymieniac.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,332
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Ja to tylko robie dlatego zeby zdobyc te niestandardowe osiagniecie w profilu, nagrody sa smieszne ktorych nawet nie ma sensu wymieniac.
    Też tak miałem robić ale "nagrody" mnie zniechęciły. Nawet spisywałem co dostawałem za wymiany, na 3 postaciach to robiłem przez jakiś czas. Około 1200 energii za taki syf... i to jeszcze jest zbieractwo...

    nagrody
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 02-05-2021 o 15:23
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    967
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    A szczerze mówiąc, jak na moje, najlepiej byłoby, gdyby dać odbiór nagród np. Raz w miesiącu, a jakość nagrody zależy od zdobytych punktów.
    Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł. Nie ma chyba drugiej takiej aktywności, która nie daje nic przez długi czas i dopiero pod koniec gwarantuje nagrody - i dobrze. Nie brzmi to w ogóle zachęcająco. Może jeszcze chociaż w skali kilku dni albo max tygodnia, ale na pewno nie miesiąca.
    ::::​)

  13. #13
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł. Nie ma chyba drugiej takiej aktywności, która nie daje nic przez długi czas i dopiero pod koniec gwarantuje nagrody - i dobrze. Nie brzmi to w ogóle zachęcająco. Może jeszcze chociaż w skali kilku dni albo max tygodnia, ale na pewno nie miesiąca.
    Drugi powód jaki przemawia przeciwko takiemu rozwiązaniu to, urlop / wolne od gry. Nie każdy gra codziennie.

  14. #14
    Użytkownik Avatar SmerfikPL
    Dołączył
    25-07-2018
    Postów
    35
    Dlatego chyba mój pomysł byłby dobry a poza tym to czy ktoś z was uważa za zbyt odwalony pomysł może unikat to za dużo ale można nawet ograniczyć to do jakieś jednego setu a jak ilość punktów się nie podoba to można do tych 90 nawet zwiększyć ale to już chyba przesada bo trochę by się zbierało tych punktów. A co do pomysłu z tym miesiącem to jest pewien problem gdyż drzewa respioł się randomowo ilością dla każdego i nie każdy robi je codziennie choćby dlatego że ma obowiązki w życiu realnym. Uważam że mój pomysł nie byłby jakiś mega ultra pomocny bo 60 punktów jest wyzywaniem od 4 do 6 zbiera się 30 punktów około więc masz prawie 2 tygodnie i unikat a jeśli już chcecie aż tak unieprzyjemnić gierkę to dajcie te 90 punktów to będzie 1 itemek na miesiąc i tyle bo te nagrody to nie są jakoś mega pomagające i zadawalające na czas i trud jaki trzeba włożyć w tę mini gierkę a szczerze mówiąc to gierka naprawdę jest moim zdaniem fajnie zrobiona i mi się ją przyjemnie robi ale nie robię jej dla nagród tylko tako z nudy bo nic dobrego nie można dostać . Sorki za błędy ortograficzne ale szybko pisałem i nie miałem czasu poprawić

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Nie wiem jak wy, ale ja wolę dobre nagrody raz w miesiącu, niż śmieci codziennie, ale ok.
    Zawsze można zrobić to inaczej: kilka opcji wymian punktów (np. 10, 50, 100), im więcej naraz, tym lepsza pula nagród. Ofc śmieci do wartości 10 wrzucić. natomiast w tej najlepszej zapewnienie, że śmieci nie będzie.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •