Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Szukam osób chętnych na wymiany w dzień dziecka.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933

    Szukam osób chętnych na wymiany w dzień dziecka.

    Hej ,
    szukam chętne osoby na masowe wymiany arktosów, gigantów, fenrisów na dzień dziecka. Będę miał 9.5k eny więc mogę chętnie podzielić się na wymianę kilka mini.
    O zapisywanie proszę pisać w tym poście. Może być dowolna ilość ale najlepiej 5 lub więcej.
    Dodatkowo jak ktoś jest chętny to mogę na 4 postaciach z 80 lv wymienić nixxly,lavosa, maszyne, zolwia, garu I małe mini z wyjątkiem gomeza, węża, smoka.
    Z poważaniem Kaidan.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Mogę się zapisać, mam limit max (9999), więc mogę wszystko co chcecie. Propozycja tylko do admina aby rozłożyć drop na 2 dni by móc wszystko wyexpić. Być moze bonus rozpocznie się już 31 maja 2021.
    Dodam też że miesiąc czerwiec to także rok z update Nordia-Azarad. Czy z tej okazji też będzie jaiś bonus?
    Najprawdopodobniej będzie taki bonusik, że nie będzie dropu przedmiotów +100% tak jak to było z kowalem na 10 urodziny mfo3.
    "To, że bonus był kiedyś, to nie znaczy, że musi być teraz" - wszystko aby tylko zmusić ludzi do wydawania MF, oczywiście z odwrotnym do zamierzonego skutkiem

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,332
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Najprawdopodobniej będzie taki bonusik, że nie będzie dropu przedmiotów +100% tak jak to było z kowalem na 10 urodziny mfo3.
    "To, że bonus był kiedyś, to nie znaczy, że musi być teraz" - wszystko aby tylko zmusić ludzi do wydawania MF, oczywiście z odwrotnym do zamierzonego skutkiem
    smutne ale prawdziwe

    15 arktosów, 3x nixxly lavos, 1x maszyna, 4x żółw, garuda jaszczur, 3x bogini
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •