Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Blad dzialania Forum z Gry

  1. #1
    kristi
    Konto usunięte

    Blad dzialania Forum z Gry

    Dzien dobry
    OTOZ Dzisiaj kolo godziny 20:00 zniknela Moja wiadomosc w tym temacie Gdy probowalam pomoc Koledze z kodem
    [P1] Problem z doładowaniem mfow
    Witam, w dniu dzisiejszym chciałem doładować 10 MF'ów poprzez SMS. Wszystko fajnie, otrzymałem kod, lecz po wpisaniu kodu oraz zatwierdzeniu strona się zawiesza

    Chcialam dodac Ja jeszcze raz ale znowu Ona znikla a po chwili dostalam jakas Wiadomosc ale nie moge Jej odczytac!
    Zgloszenie bledu

    Błędy(26 Przeglądających)
    Zgłoś nowy błąd.

    Moderatorzy:fakerino
    Subforum: Naprawione, Archiwum

  2. #2
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Ty ten post piszesz dla żartu, czy na serio?
    Jeśli to 2 to radze ci go usnąć
    Z Bogiem.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    To nie żaden błąd forum, tylko czujność moderacji.
    Jeżeli masz na myśli swój post o tym, że "kolega" któremu nie działa płatność SMS powinien tobie dać kod zwrotny abyś mógł sprawdzić czy tobie też nie działa to ciesz się, że tylko skasowali ten post. To już podchodzi pod wyłudzenia waluty premium.
    Jeżeli istnieje problem z płatnościami, to takie sprawy załatwia się między poszkodowanym a administracją. Twoja ingerencja w ten temat była zbędna.
    i tak Pan Jezus powiedział.

  4. #4
    Chcialam dodac Ja jeszcze raz ale znowu Ona znikla a po chwili dostalam jakas Wiadomosc ale nie moge Jej odczytac!
    Posty zostały usunięte, ponieważ chciałeś od 'kolegi' kod SMS. Nie wiem w jaki sposób chciałeś mu pomóc pisząc coś takiego.

    Wiadomość, którą dostałeś to było upomnienie systemowe.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •