Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Bonusy Dla Nowych Graczy

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lechicjan
    Dołączył
    05-11-2020
    Postów
    42

    Bonusy Dla Nowych Graczy

    Witam
    Przychodzę z (jak mi się wydaje) sensowną propozycją. Otóż, w chyba każdej grze jest jakiś bonus dla nowych graczy w postaci małej ilości waluty premium. Nowi gracze oprócz startowego 1000g nie dostają nic. Więc, by przyciąnąć więcej graczy do gry, proponuje przyznawanie im małej ilości punktów mf (na przykład 5) po założeniu konta.

  2. #2
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    lepiej dać im 2 energetyki i po sprawie
    Nie chce banaa

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ale taki bonus nie może być od razu po założeniu konta - będą powstawać multikonta by wymuszać zbieranie takich itemów.

    Powinny być ograniczenia np.
    - nagroda jest wydawana najwcześniej po 7 dniach
    - gracz musi osiągnąć minimum np. 20 Lv.
    - ewentualnie inne...

  4. #4
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał Lechicjan Zobacz post
    Witam
    Przychodzę z (jak mi się wydaje) sensowną propozycją. Otóż, w chyba każdej grze jest jakiś bonus dla nowych graczy w postaci małej ilości waluty premium. Nowi gracze oprócz startowego 1000g nie dostają nic. Więc, by przyciąnąć więcej graczy do gry, proponuje przyznawanie im małej ilości punktów mf (na przykład 5) po założeniu konta.
    Bez sensu totalnie bo osoby, które kupiły mfy by zostały "pokrzywdzone".
    Z Bogiem.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    Cytat Napisał Asteronitum Zobacz post
    Bez sensu totalnie bo osoby, które kupiły mfy by zostały "pokrzywdzone".
    W jaki sposób? Po prostu nowe osoby dostaną MFY na rozwój postaci - bo tym zaawansowanym graczom te 5MF nie robi wielkiej różnicy.
    Ja tu nie widzę żadnego aktu pokrzywdzenia

  6. #6
    Julia Kołosera
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    W jaki sposób? Po prostu nowe osoby dostaną MFY na rozwój postaci - bo tym zaawansowanym graczom te 5MF nie robi wielkiej różnicy.
    Ja tu nie widzę żadnego aktu pokrzywdzenia
    Zresztą, zawsze z wprowadzeniem takiego udogodnienia można dać te 5 mf i starym graczom.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    587
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    W jaki sposób? Po prostu nowe osoby dostaną MFY na rozwój postaci - bo tym zaawansowanym graczom te 5MF nie robi wielkiej różnicy.
    Ja tu nie widzę żadnego aktu pokrzywdzenia
    Lekko to zaboli starych graczy grających f2p
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  8. #8
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Lekko to zaboli starych graczy grających f2p
    Aj, bolą mnie te 3zł

  9. #9
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Lekko to zaboli starych graczy grających f2p
    Daj spokój, już mnie boli te 2 zł... Gól skacze, aż wytrzymać nie mogę


    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ale taki bonus nie może być od razu po założeniu konta - będą powstawać multikonta by wymuszać zbieranie takich itemów.

    Powinny być ograniczenia np.
    - nagroda jest wydawana najwcześniej po 7 dniach
    - gracz musi osiągnąć minimum np. 20 Lv.
    - ewentualnie inne...
    Ludzi trzeba zachęcić do gry / wydawania PLNów, a ciekawe ilu graczy nowych zanim przestanie grać dobija ten 20 poziom. Im wcześniej ludziom się pokaże jak działają te usługi tym łatwiej kogoś można zachęcić.



    Dużo osób ciągle powtarza o tym napoju energetycznym, a lepszym sposobem by było np. po wbiciu 10 poziomu otrzymujemy 5 MF i wtedy przyciemnia się ekran, rozjaśniona zostaje tylko ikonka "MF 5 +" i strzałeczka na plusika żeby kliknąć, otwiera się panel i wtedy jakieś krótkie objaśnienie tych usług i np sugerowane odnowienie energii (bez przymusu wydawania MF od razu). Można by też dodać późniejsze milestony np przy wbiciu 50 poziomu 10 MFów. Takie małe ilości raczej nas starych wyjadaczy nie zaboli. No i wiadomo, że te MFki tylko dostępne na jednej (pierwszej - głównej) postaci.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Każdy prezent dla graczy w postaci MFów nawet 10 MF to realna strata. Załóżmy że dostaje go 5000 graczy: 10MF*5000=50 000 PKT MF straty dla Admina. Jeśli MFO3 nie będzie zarabiać wystarczająco, admin zamknie MFO3 bez żadnej litości. MFO3 to nie jest instytucja charytatywna, ma zarabiać. Nikt normalny nie będzie finansować nieopłacalnej działalności.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,332
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Każdy prezent dla graczy w postaci MFów nawet 10 MF to realna strata. Załóżmy że dostaje go 5000 graczy: 10MF*5000=50 000 PKT MF straty dla Admina. Jeśli MFO3 nie będzie zarabiać wystarczająco, admin zamknie MFO3 bez żadnej litości. MFO3 to nie jest instytucja charytatywna, ma zarabiać. Nikt normalny nie będzie finansować nieopłacalnej działalności.
    No dobra, 50 000 pkt MF rozdanych za darmo dla 5000 graczy. 10% z nich doładuje 100 MF, 1% doładuje 1000 MF i jeden Xandir doładuje 50.000 MF. Zysk będzie tak czy siak, przecież te darmowe MFy muszą się jakoś zwrócić jeżeli mają wejść w życie.
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 24-04-2021 o 11:43
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Każdy prezent dla graczy w postaci MFów nawet 10 MF to realna strata. Załóżmy że dostaje go 5000 graczy: 10MF*5000=50 000 PKT MF straty dla Admina. Jeśli MFO3 nie będzie zarabiać wystarczająco, admin zamknie MFO3 bez żadnej litości. MFO3 to nie jest instytucja charytatywna, ma zarabiać. Nikt normalny nie będzie finansować nieopłacalnej działalności.
    Nikt bez reklamy i wkładu własnego biznesu nie zrobi. Poza tym admin nie zapłaci za te MFy, tylko wklepie cyferke w komputerze.

    Ludzie są podatni na sugestie, niektórzy boją się nowych rzeczy albo nie wiedzą dokładnie jak się złapać za usługi premium (niektorzy mogą o nich nawet nie wiedzieć przez jakiś czas). To co napisałem w poprzednim poście jakoś pokieruje niektórych graczy, oswoi ich z usługami premium, a niektórych nawet zachęci ta niewielka cena. Rozdając nawet po 10 MFów nic nie stracisz, a tak jak pisał destroyer, pewien % ludzi na pewno się skusi i doładuje te MFki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •