Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Tajemnice Księgi Krasnoludów

  1. #1
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170

    Tajemnice Księgi Krasnoludów

    Quest: Tajemnice Księgi Krasnoludów

    Obowiązkowy: Nie

    Poziom trudności: 70-80 poziom

    Mapy:


    Opis:
    1. Po skończeniu zadania "Ciepło-Zimno" udajemy się do Zonriego, który będzie przebywał w Grota Zonriego. Okazało się, że Zonri rozszyfrował dział ze starożytnej księgi, opowiada nam o tajemniczej włóczni, (mowa o Włóczni Turniejowej.)

    2. Jeśli porozmawialiśmy już z Zonrim, udajemy się do Topniejącej Groty by wykopać recepturę. Musimy kopać na polach [22,23] [9,16] [12,18] [18,20] [20,22] [23,24] [25,25] [2,18] lecz każde kopanie kosztuje 1 punkt energii. Receptury wykopujemy Małym Szpadlem, który zdobyliśmy w queście "Gdzieś tam, głęboko pod ziemią". Gdy już ją wykopiemy udajemy się do Zonriego, tym razem mówi nam o Magicznym Berle, (mowa o Berle Udręki.)

    3. Teraz udajemy się do Śnieżno-Złotych Gór: Zachód i kopiemy na polu [22,9], jeden ruch szpadlem kosztuje 2 punkty energii. Gdy wykopiemy recepturę, idziemy do Zonriego, który mówi nam o zaczarowanej szacie (chodzi mu o Niebieską Szatę).

    4. Po rozmowie z Zonrim, udajemy się do Życiodajnych Źródeł. Musimy kopać na polach, gdzie rośnie mech oraz styka się z wodą. Kopanie teraz zabiera 3 punkty energii. Gdy wykopiemy już recepturę udajemy się do Zonriego, który mówi nam o unikatowych butach ( Butach Berserkera).

    5. Idziemy do Lodowej Doliny. Kopać musimy na polu [56,46], a każde kopanie kosztować nas będzie 4 punkty energii. Gdy wykopiemy recepturę idziemy do Zonriego. Teraz musimy wykopać recepturę magicznej maski, (to znaczy: Maski Udręki).

    6. Udajemy się do Mroźnej Plątaniny: Sala Uniesienia i pod jednym z lewitujących kryształów zaczynamy kopanie. Teraz każde kopanie będzie kosztować nas 5 punktów energii. Po wykopaniu receptury wracamy do Zonriego, będzie miał dla nas ostatnią wskazówkę dotyczącą receptury na pas nasycony energią (mowa o: Pas Uników).

    7. Teraz musimy udać się Przed Lodowe Zamczysko i kopać na polach gdzie pada cień od Zamczyska oraz leżą kamyki. Każde kopanie kosztować będzie nas 6 punktów energii. Gdy wykopiemy recepturę, udajemy się do Zonriego, po odbiór nagrody. Możemy udać się do Beledara i oddać mu wszystkie recepty. Od teraz możemy u niego wytwarzać uzbrojenie z wykopanych receptur.

    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 16-12-2021 o 22:45 Powód: Aktualizacja
    Z Bogiem.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Maska udręki przenosi na główną strone forum

    i zrób spacje między "do[mroznej plątaniny"
    "się[przed lodowe zamczysko"
    bo sie literki łączą
    Ostatnio edytowane przez Hubiotka ; 23-04-2021 o 15:27
    ~ Pozdrawia leniwa Redakcja

  3. #3
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał Hubiotka Zobacz post
    Maska udręki przenosi na główną strone forum

    i zrób spacje między "do[mroznej plątaniny"
    "się[przed lodowe zamczysko"
    bo sie literki łączą
    ~ Poprawiłem
    Z Bogiem.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2019
    Postów
    16
    Udało mi się wykopać recepturę na Włócznię Turniejową także na polu 18,20 , więc można dodać

    ✔ Dodane ~£ukasz
    Ostatnio edytowane przez Łukasz ; 11-05-2021 o 09:56

  5. #5
    Łukasz
    Konto usunięte
    Poradnik przeredagowany, zaakceptowany i przeniesiony do odpowiedniego działu.
    Na przyszłość nie zapomnij stosować się do obowiązujących na forum szablonów oraz uzupełnić brakujących grafik/podlinkowań/etc. gdy bedą już dostępne.

  6. #6
    Dobra w życiodajnych źródłach gdzie to może być, bo chyba wszystkie mchy przeszukałem i nic nie mam

  7. #7
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał TurboMichasDwanascie Zobacz post
    Dobra w życiodajnych źródłach gdzie to może być, bo chyba wszystkie mchy przeszukałem i nic nie mam
    Nie wiem jak ci to dokładnie wytłumaczyć bo obecnie nie mam tam dostępu, ale jak masz pole z wodą i obok masz pole z mchem to na tym dokładnie polu powinna znajdować się recepta.
    Z Bogiem.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał TurboMichasDwanascie Zobacz post
    Dobra w życiodajnych źródłach gdzie to może być, bo chyba wszystkie mchy przeszukałem i nic nie mam
    „W jaskini, gdzie kwiecie kwitnie. Jaskini, której niszczycielski człowiek nie zrujnował, kolejna skarbnica wiedzy spoczywa. Szukaj jej w wilgotnej ziemi, porośniętej gęstą trawą.”
    Musisz dokładnie przeszukać po prostu mokrą trawę ona jest delikatnie ciemniejsza ja też się z tym trochę meczyłam
    ~ Pozdrawia leniwa Redakcja

  9. #9
    Dalej nie wiem, przeszukałem mam wrażenie każde pole, większość dwa razy, serio to irytujący quest jest

  10. #10
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał TurboMichasDwanascie Zobacz post
    Dalej nie wiem, przeszukałem mam wrażenie każde pole, większość dwa razy, serio to irytujący quest jest
    Widziałem kiedyś temat z miejscami w tej lokacji z kordynatami miejsc, jak znajdę podlinkuję.
    Z Bogiem.

  11. #11
    Byłoby ekstra, dzięki

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    176
    Jeśli chodzi o źródła, to polecam szukać na prawo, od razu po wejściu - prawy górny róg w najbardziej zarośniętych miejscach

  13. #13
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    W topniejącej grocie można też wykopać recepture na kordach 2, 18
    Ostatnio edytowane przez Golden Fish ; 23-07-2021 o 17:17

  14. #14
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał Golden Fish Zobacz post
    W topniejącej grocie można też wykopać recepture na kordach 2, 18
    Dodałem
    Z Bogiem.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2022
    Postów
    9
    W życiodajnych źródłach kopałam 27,8

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •