Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: Zdolnosci/statusy w eq

  1. #31
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Ashariel ale jak dodadzą tylko 1 różdżkę to zaraz gracze będą narzekali że czemu tylko 1, powinny być 2...
    Tak samo z ta zbroją będą narzekania, czemu tylko zbroja, a gdzie reszta eq.

    Więc pewnie i tak będzie trzeba dodać full eq.


    Hmm wracając do tych lv "pomiędzy" to popatrz na mf2.
    Tam większość rankerów jest na równych lv (lvle turniejowe).
    Jakoś rzadko można spotkać kogoś kto by grał na rank i nie miał lv turkowego.

    Tutaj powinno być tak samo, czyli chętni do walk pvp na 20, 30, 40 lvlu.


    @edit
    Używali
    Gryfia była dobra na magów bo kradła manę,
    natomiast skrzydlata miała więcej ataku mag i była używana na wojów.
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 08-08-2011 o 16:37
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #32
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Niech sobie narzekaja... Nie nauczyli ich, ze nie mozna miec wszystkiego to ich mfo nauczy ;p po co wiecej niz jedna rozdzka ze zdolnoscia... moim zdaniem jak byla tylko gryfia i gracze domagali sie jeszcze jednej to byla glupota... i tak prawie nikt nie uzywa tej drugiej na 30lv, ktorej nawet nazwy nie znam ;]

  3. #33
    Cytat Napisał Ashariel Zobacz post
    I tak prawie nikt nie uzywa tej drugiej na 30lv, ktorej nawet nazwy nie znam ;]
    Skrzydlata Różdżka. Jest w miarę nie najgorsza dopiero przy bonusie +3 ;D

  4. #34
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ashariel Zobacz post
    i tak prawie nikt nie uzywa tej drugiej na 30lv, ktorej nawet nazwy nie znam ;]
    Nawet nei wiesz, ile osób jej używa.
    Jak napisał Chaos, Skrzydlata jest lepsza na wojów. Ogółem mag został wystylizowany na anty woja (nie wiem czemu). Sam próbowałem sprzedawać gryfią, jak zauważyłem, ze ktoś ma Skrzydlatą. Z jaką odpowiedzią się spotkałem? "Nie". Skrzydlata jest nienajlepsza, ale zła też nie jest.

  5. #35
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Nie twierdze, ze jest zla. Po prostu jakos nie bylem specjalnie za wprowadzeniem drugiej rozdzki dla maga i sie nie mylilem bo nie zmienilem swojej do teraz... ale nie offtopujmy, zajmijmy sie aspektem wprowadzenia zdolnosci do eq na przelotny lv. Tak jak mowie, mysle, ze wystarczylo by dac bronie powiedzmy na 25/35lv i (uwazaj Chaos czytaj uwaznie) jeden item - albo zbroja, albo buty albo cos innego. Zeby jeszcze bardziej podkreslic dla Chaosa - "albo" ;p

  6. #36
    Adi, ale co to ma w ogole znaczyc - "poziomy przelotne"... czegos takiego nie powinno byc. Czemu administracja nie mysli o wszystkich graczach, a jedynie o tych na max lv?
    Raz, że docelowo jak najwięcej graczy powinno być na maksymalnym poziomie. Dwa, to własnie na maksymalnym poziomie najłatwiej jest przełknąć duże lub bardzo duże wydatki na uzbrojenie, bo nie trzeba go po niedługim czasie wymieniać na nowy. Poza tym popadasz w skrajności, bo unikaty na poziomach przelotowych się pojawiają - może nie to, czego akurat byś chciał (nie ma wspomnianej przez Ciebie zbroi, jednak pomiędzy 11-20 poziomem jest), ale... you can't always get what you want ;)

    Chodzi jedynie o to, zeby gracze mieli w co sie ubrac pomiedzy lv. Obecnie wyglada to... powiedzmy sobie szczerze - zalosnie.
    Przesadzasz. Co parę poziomów pojawiają się przedmioty z każdej grupy uzbrojenia, a profile ich statystyk są dość różnorodne. Poza tym, pozostaję przy swoim - wszyscy gracze na określonym przedziale mają dostęp do tego samego ekwipunku. Nie ważne, czy jest on "wypasiony" czy nie. Kto będzie chciał walczyć ten będzie walczył, a nie szukał sobie wymówek (a jak szuka = walczyć nie chce).

    wystarczy jedna bron dla maga i jedna dla woja w "pomiedzy lv"
    No właśnie nie, unikatowych broni nie powinno być na poziomach przelotowych. I nie dwie bronie, a pięć sztuk (z rękawicami nawet sześć).

    Przepraszam, ale trzy zdolnosci nie jest ciezko wstawic, zeby sie nie powtarzaly...
    No nie wiem... ;)

    Niech sobie narzekaja... Nie nauczyli ich, ze nie mozna miec wszystkiego to ich mfo nauczy ;p
    I vice versa :D

  7. #37
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Refleks/precyzja/regeneracja i masz

    "I vice versa " - uhm, zagiales mnie ;p ale to nie jest tak, ze ja chce wszystko ;p

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •