Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o tym pomyśle?

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Podoba mi się, jestem za

    23 69.70%
  • Nie podoba mi się, jestem przeciw

    10 30.30%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Dzienne misje

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2019
    Postów
    8

    Dzienne misje

    Moja propozycja to wprowadzenie dziennych misji (coś w stylu misji podczas eventu urodzinowego), przejdę od razu do rzeczy.
    1. Wprowadzenie nowego npc, wstępnie damy jej na imię Diana, spotkamy ją po raz pierwszy w Eterni.
    2. Dawałaby ona nam misje w stylu "zabij 50 szerszeni, a otrzymasz nagrodę" lub "zabij Tygrysa brunatnego" mogłoby to zwiększyć ilość osób chętnych do wymiany mini, a co za tym idzie więcej uzbrojenia (być może dla graczy z niższym poziomem byłoby to dobre)
    3. Oczywiście nagrody - troszkę złota, może żetony, może doświadczenie, a może nawet uzbrojenie. Tu mam 2 opcje;
    a) stały poziom nagród bez względu na serię dni w których robimy dzienne misje
    b) rosnący poziom nagród zatrzymujący się na poziomie serii 7 dni
    pula nagród na podstawie tego wyżej(dla pierwszego dnia)---40% na 1000-5000 złota, 25% na 10-20 żetonów, 25% na doświadczenie(tu dałbym 2-5% potrzebnego nam doświadczenia do następnego poziomu), no i 10% na uzbrojenie(w tym 90% na zwykłe i 10% szans na uzbrojenie unikatowe)
    !nagrody w postaci złota i żetonów wzrastałyby odpowiednio o 10% wartości z pierwszego dnia(na przykładnie żetonów 10-20>11-22>12-24>13-26>14-28>15-30>16-32)
    4.To są przykładowe nagrody do czasu dotarcia do kolejnego miasta, gdyż Diana 'podróżowałaby razem z nami od miasta do miasta'...ewentualnie można ją zostawić w Eterni i po prostu skalować te nagrody dla przedziałów poziomowych jak w pvp(ale tutaj od 6-20lv)(8lv ma szanse na te same nagrody co 19lv).
    To chyba tyle, nie wiem czy ten pomysł ma jakąś szanse na wejście do gry.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Lechicjan
    Dołączył
    05-11-2020
    Postów
    42
    Fajny pomysł, ja tam jestem za

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    jestem za

  4. #4
    Użytkownik Avatar stanley
    Dołączył
    22-09-2016
    Postów
    34
    takie jak na evencie urodzinowym byłyby spoko, tylko bardziej rozbudowane

  5. #5
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Jestem w 100% za.

    Niestety było sporo podobnych propozycji i jak na razie ani jedna nie weszła w życie, więc wątpię że tym razem będzie inaczej

  6. #6
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał TheSevy Zobacz post
    nagrody w postaci złota i żetonów wzrastałyby odpowiednio o 10% wartości z pierwszego dnia(na przykładnie żetonów 10-20>11-22>12-24>13-26>14-28>15-30>16-32)
    Jedyne co by wzrastało, to tworzenie multi kont by zdobyć więcej golda, zdecydowanie na nie.
    Z Bogiem.

  7. #7
    Szczerze? Mogłoby się w końcu w jakiś racjonalny sposób wykorzystać wszelkiej maści gospody/zajazdy które są w grze, do właśnie tego typu zadań, na zasadzie "przybyłe/am skądś tam, potrzebuję tego i tego zanim wyruszę w podróż". Wiadomo, byłoby to czasochłonne przedsięwzięcie, ale raczej cieszące się wśród graczy dobrą opinią. Tyle że, misje musiałby być tak skonstruowane, żeby nie mogło się ich wykorzystywać lub założyć w silniku na to blokady, co niestety mogłoby graniczyć z niemożliwością (np. pozyskiwanie jakiegoś składnika, można go kupić od kogoś i voila, zadanie gotowe, a właśnie chodzi o to, by czegoś takiego nie było).

    Generalnie, mam wrażenie, że twórcy bardzo by chcieli coś takiego wprowadzić (dzienne misje), ale chcą to zrobić porządnie i rzetelnie, a nie ma co ukrywać, na tym etapie gry, jest to lekko mówiąc, daleko osiągalne.
    Le tits now

  8. #8
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    Tyle że, misje musiałby być tak skonstruowane, żeby nie mogło się ich wykorzystywać lub założyć w silniku na to blokady, co niestety mogłoby graniczyć z niemożliwością (np. pozyskiwanie jakiegoś składnika, można go kupić od kogoś i voila, zadanie gotowe, a właśnie chodzi o to, by czegoś takiego nie było).
    A dlaczego nie? Załóżmy, że mam 500 000 rud żelaza, czy naprawdę muszę jeszcze iść latać za potworami żeby zdobyć kolejne 10 żeby zaliczyć misję dzienną? Właśnie przydałoby się coś, co będzie stopniowo odsysać niepotrzebne do niczego przedmioty zalegające w plecaku.
    ::::​)

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Temat już był wielokrotnie poruszany, więc nie wiem czy jest sens żeby był poruszany ponownie.

  10. #10
    Dziennym misją odpowiadają aktywności:
    - Kryształy
    - Kobalty
    - Złoto
    - Jakieś kwiatki w Azarad
    itp.
    Z ktorych potem można kuć eq/sprzedać.

  11. #11
    Lin Fei
    Konto usunięte
    Poruszane milion razy, chyba nawet jest w zaakceptowanych.

  12. #12
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Asteronitum Zobacz post
    Jedyne co by wzrastało, to tworzenie multi kont by zdobyć więcej golda, zdecydowanie na nie.
    chyba, że w przyszłych miast naprawdę gdzieś w granicach dużego poziomu

  13. #13
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ody-tygodniowe - tu zostało więcej powiedziane na ten temat, darujcie sobie argumenty (yy nie bo multikonta mehh)
    Przy okazji jest też podlinkowany temat Fannindela, gdzie merytoryka jest dużo większa
    Nie pozdrawiam ~ Fuckinslayin

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2021
    Postów
    21
    Przeciw. Nie każdy gra codzinnie, niektórzy grają np. co drugi dzień. Takie dzienne zadania niszczą atmosferę i ciągłość fabuły.

  15. #15
    Lin Fei
    Konto usunięte
    Cytat Napisał krówka Zobacz post
    Przeciw. Nie każdy gra codzinnie, niektórzy grają np. co drugi dzień. Takie dzienne zadania niszczą atmosferę i ciągłość fabuły.
    Nie niszczą niczego. Pozdrawiam serdecznie z rodzinką i znajomymi.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •