Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: PvP - możliwość zablokowania

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2021
    Postów
    11

    PvP - możliwość zablokowania

    Witam

    W "Profilu" w zakładce dotyczącej Pojedynków dodałbym opcję powodującą, że gracz, który nie chce uczestniczyć w PvP miałby je zablokowane. Zmiana statusu (PvP - Tak/Nie) możliwa byłaby raz dziennie.

    Opis w profilu, że "Nie biorę udziału w PvP - proszę o nie zaczepianie" nic nie daje, bo są "nieogarnięte" osoby, które i tak atakują - brak szacunku dla stylu gry innych.

    A i jak jest się zaatakowanym to jest tylko 1 opcja "gotowy" a nie ma "wycofaj/zrezygnuj z walki".

    PvP jest trochę na siłę narzucane, bez możliwości jego zablokowania dla tych, którzy nie chcą brać udziału.

    Druga kwestia, to po wybraniu opcji "zaproponuj remis" walka do czasu udzielenie przez przeciwnika odpowiedzi powinna być zawieszona.

    Pozdrawiam
    Fantagiro
    Ostatnio edytowane przez Fantagiro ; 20-04-2021 o 14:18

  2. #2
    Użytkownik Avatar stanley
    Dołączył
    22-09-2016
    Postów
    34
    jeśli nie będziesz afdczyć na bójkowych, nie będziesz raczej atakowany

  3. #3
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał stanley Zobacz post
    jeśli nie będziesz afdczyć na bójkowych, nie będziesz raczej atakowany
    No niestety to nie działa w taki sposób: https://mfo3.pl/r/b4afc7f19
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    Strefy bójkowe są do bójek. Nie można ich ograniczać. To święte prawo graczy żeby atakować kogo popadnie na tych trefach.

  4. #4
    Przeciez takie cos juz jest xd.
    Nie mozna być bójkowanym godzine po przegranej bójce, a jak to za mało, to jeszcze można dokupic czas ochrony za mf
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2019
    Postów
    8
    Trzeba uważać(no albo kupić ochronę za MF jak to już wyżej wspomniano), bo nie widzę żadnego sensu w możliwości wyłączenia czegoś co jest jedną z podstaw tej gry.

  6. #6
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Pojedynek a bójka to dwie inne rzeczy. Bójki są wymuszone i jest to naturalny element gry tego typu. Pojedynek jest dobrowolny i nie jest narzucany przez grę. Bójki nie zostaną usunięte ani ograniczone i trzeba się z tym pogodzić. Jedyne co możesz zrobić to wrzucać znudzonych delikwentów do obserwowanych i patrzeć czy są online, na jakiej są mapie i po prostu ich unikać. Polecam sobie obrać jakąś strategię, bo czym większy postęp w fabule tym map bójkowych jest więcej (czasem nawet w śmiesznych miejscach no ale bywa i tak).

  7. #7
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Taki jest urok tej gry, zwłaszcza w MFO2. Ganiało się po różnych mapach i łapało kogo popadnie. Nie widzę w tym nic złego poza dropem przedmiotów.

    Jak nie lubisz być atakowanym przez takie osoby to trzeba się z kimś zaprzyjaźnić i wtedy ktoś wpadnie Tobie pomóc - Za MFO2 nie było nawet takiej możliwości.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    W sumie można by było dodać opcję "poddaj się" już w trakcie przygotowania do walki. Nic więcej.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Taki jest urok tej gry, zwłaszcza w MFO2. Ganiało się po różnych mapach i łapało kogo popadnie. Nie widzę w tym nic złego poza dropem przedmiotów.

    Jak nie lubisz być atakowanym przez takie osoby to trzeba się z kimś zaprzyjaźnić i wtedy ktoś wpadnie Tobie pomóc - Za MFO2 nie było nawet takiej możliwości.
    W sumie była: jak staliście drużyną na jednym polu, to gracz atakował całą drużynę
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  9. #9
    kristi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    No niestety to nie działa w taki sposób: https://mfo3.pl/r/b4afc7f19
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    Strefy bójkowe są do bójek. Nie można ich ograniczać. To święte prawo graczy żeby atakować kogo popadnie na tych trefach.
    bardziej dziecinnego zachowania to jeszcze nigdy nie widzialam, i do tego te dziecinne teksty przez cala walke i pisanie ze nikt w tej grze nie chce tego gracza, lecz sie
    Ostatnio edytowane przez kristi ; 20-04-2021 o 16:35

  10. #10
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Myślałem, że w szkole uczyli jak radzić sobie z prowokacją ale najwidoczniej bardzo się pomyliłem.

    Są dwa sposoby na uniknięcie takiego zachowania: Pogodzić się z tym
    Drugie: LPM na gracza - (zablokuj)

    Serdecznie polecam: Mariusz Pudzianowski
    Ignor nie działa w walce, pozdrawiam.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Ignor nie działa w walce, pozdrawiam.
    Tylko na sojuszników
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  12. #12
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    No niestety to nie działa w taki sposób: https://mfo3.pl/r/b4afc7f19
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Te teksty to miały komuś zaimponować?

    Ja jak zwykle jestem za zmianą bójek rankingowych, bo to głupie że nie da się w nich wzywać pomocy tylko dlatego że kiedyś się wygrało jakąkolwiek walkę rankingową i się siedzi w tym aspirancie na jednym punkcie.
    ::::​)

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Te teksty to miały komuś zaimponować?

    Ja jak zwykle jestem za zmianą bójek rankingowych, bo to głupie że nie da się w nich wzywać pomocy tylko dlatego że kiedyś się wygrało jakąkolwiek walkę rankingową i się siedzi w tym aspirancie na jednym punkcie.
    A to akurat prawda, bójki rankingowe nie powinny istnieć, albo blokada spadania do 0 rankingu nie powinna.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Luxferre, Clover wydaje mi się że to co napisaliście nie wejdzie, ponieważ jest to usługa do zakupienia za punkty MF (a może głosy graczy jakoś zmotywowałyby do zmian w tym kierunku?).

    Odnośnie samych tekstów w bójce to fakt, opcja ignorowania działać również działać na chacie w walce jeśli osobę mamy w ignorowanych.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Te teksty to miały komuś zaimponować?
    Tak, zrobiłem tę bojkę tylko, żeby wrzucić to na forum.

    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Luxferre, Clover wydaje mi się że to co napisaliście nie wejdzie, ponieważ jest to usługa do zakupienia za punkty MF (a może głosy graczy jakoś zmotywowałyby do zmian w tym kierunku?).

    Odnośnie samych tekstów w bójce to fakt, opcja ignorowania działać również działać na chacie w walce jeśli osobę mamy w ignorowanych.
    Chwila, serio ludzie mnie słyszą w walce nawet jak mam ignora?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •