Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem zmiany?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    16 69.57%
  • Nie

    7 30.43%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Aktywacja portali złotym pyłem dla początkowych miast

  1. #1
    Pirrat
    Konto usunięte

    Aktywacja portali złotym pyłem dla początkowych miast

    Proponuję wprowadzenie systemowej aktywacji portali dla początkowych miast (Dilli, Eternia, Langeburg), aby móc zaoferować pomoc nowym graczom. Obecnie jest to nieopłacalne, a gracze z poziomem 65+ i tak z tego nie mieliby korzyści (wszystko co wartościowe ma znikomą szansę pojawienia się) poza satysfakcją.

    Propozycja jest efektem wielokrotnego pytania mojej osoby i zapewne nie tylko mnie - czy pomogę ze smokiem, wyverną, kobrą.

  2. #2
    Nazwa:  5VOuh2X.png
Wyświetleń: 257
Rozmiar:  42.7 KB

    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #3
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Nazwa:  5VOuh2X.png
Wyświetleń: 257
Rozmiar:  42.7 KB

    Antek co tak słabo ? Myślałem, że Ty masz wszystko złotym pyłem aktywowane.

  4. #4
    Użytkownik Avatar KOCUR
    Dołączył
    02-04-2020
    Postów
    104
    Jestem za ale dla tych którzy sami aktywowali zwrot pyłu.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Moim zdaniem lepsza opcja byłaby wprowadzenia do kilku teleportów dziennie na postać "za 1 pkt energii" i problem z głowy.

  6. #6
    Albo złoty pył mógłby działać na całe konto. Oczywiście na pozostałych postaciach byłaby wymagana jakaś forma aktywacji portali, które już zrobiliśmy na głównej.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Moim zdaniem lepsza opcja byłaby wprowadzenia do kilku teleportów dziennie na postać "za 1 pkt energii" i problem z głowy.
    Problem w tym, że:
    a) jeśli będzie dotyczyć wszystkich portali, to w życiu nikt nie będzie tego marnował na pomoc lowlvlom, więc nie spełni tej roli, o której mówi pirrat
    b) jeśli będzie dotyczyć tylko wybranych portali (np. Tylko tych od mini lowlvl), to będzie trzeba to w systemie specjalnie rozdzielać, czyli dodatkowe kombinowanie, które oznacza więcej zachodu, niż jest to warte.

    Złote pyły dla początkowych miast wciąż brzmią lepiej.

    Co oczywiście nie znaczy, że brzmią dobrze. Osobiście jestem przeciwna, bo nie widzę wielkiej potrzeby czegoś takiego.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Albo złoty pył mógłby działać na całe konto. Oczywiście na pozostałych postaciach byłaby wymagana jakaś forma aktywacji portali, które już zrobiliśmy na głównej.
    To brzmi właściwie całkiem ciekawie, nawet bym była na tak. W stylu: jeśli na jakiejś postaci aktywujemy dany portal srebrnym pyłem, a jednocześnie ten portal dla konta został aktywowany na złoto, to automatycznie srebrny portal ulepszy się w złoty.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    ja bym chciał, żeby coś zrobili z Dili, gdyż to miasto będzie ciągle srebny i trochę brzydko by wyglądało więc dla mnie dobrą opcją jest to, żeby po aktywowaniu wszystkich portali na złoto Dili tez się zmieniło, bo srebro co się nie da zmieni jest taki nie fajny i brudziłby listę. Jestem za

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •