Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [Questy] Problem z włączeniem questa

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2021
    Postów
    2

    [Questy] Problem z włączeniem questa

    Nazwa questa: Chorobliwe spóźnienie

    Opis problemu:
    Witam, nie wiem w jaki sposób mam włączyć questa "Chorobliwe spóźnienie". Gdy rozmawiam z Solifem w gospodzie i wybieram odpowiednie opcje dialogowe, Solif odpowiada "Właściwie to czekam na kolegę. Zająłem nam stolik. Powinien być już jakiś czas temu, dziwne, że jeszcze go nie ma." i na tym się kończy.

  2. #2
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    331
    musisz wybrać odpowiedni dialog i iść do jego domu koło targu
    Nie chce banaa

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    musisz wybrać odpowiedni dialog i iść do jego domu koło targu
    to najgorsze wytłumaczenie rozwiązania, jakie słyszałam.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Zbycholud Zobacz post
    Nazwa questa: Chorobliwe spóźnienie

    Opis problemu:
    Witam, nie wiem w jaki sposób mam włączyć questa "Chorobliwe spóźnienie". Gdy rozmawiam z Solifem w gospodzie i wybieram odpowiednie opcje dialogowe, Solif odpowiada "Właściwie to czekam na kolegę. Zająłem nam stolik. Powinien być już jakiś czas temu, dziwne, że jeszcze go nie ma." i na tym się kończy.
    zacznij rozmowę od przysiadnięcia się do stolika, dopiero potem zapytaj czemu pije sam
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2021
    Postów
    2
    Zrobiłem to, i za każdym razem odpowiada to samo i po przejściu dalej wyskakują te same opcje dialogowe co wcześniej.

  5. #5
    Julia Kołosera
    Konto usunięte
    Bo jak już usiądziesz musisz wybrać "dlaczego jesteś zdołowany", a następnei dopiero, dlaczego pije sam.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •