Zobacz wyniki ankiety: Fajna propozycja?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, chcę urozmaicenia i lepszej reklamy gry

    17 94.44%
  • Nie, wolę przestarzałe grafiki

    1 5.56%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Screeny z gry

  1. #1

    Kciuk w górę Screeny z gry

    Witam.
    W tym temacie chciałbym poruszyć kwestię screenów znajdujących się w zakładce "galeria" na stronie głównej gry. Sądzę, że sama zakładka pełni dość istotną rolę - może bowiem mieć wpływ na to, czy potencjalny odbiorca postanowi założyć konto. Odnoszę wrażenie, że obecnie potencjał tego miejsca trochę się marnuje, bo zdjęć nie przybyło na przestrzeni paru ładnych lat, o ile nie od samego początku istnienia gry. Moim zdaniem warto byłoby nadać zakładce drugie życie poprzez dorzucenie tam kilku aktualniejszych fotek z lokacji, które pojawiły się w grze na przestrzeni ostatnich aktualizacji. Myślę, że w okolicach Devos - Nordii znajdzie się sporo naprawdę przyjemnych dla oka miejsc z tilesetami w świeższym stylu. Zademonstrowanie ich potencjalnym graczom spełniłoby rolę przyzwoitej reklamy uzyskanej stosunkowo niskim nakładem pracy.
    Analogicznie można postąpić z przykładowymi raportami. Obecne nie są najgorsze, ale dorzucenie tam kilku świeższych walk na pewno by nie zaszkodziło.
    Oczywiście całość można zorganizować pod sztandarem prostego i przyjemnego konkursu z nagrodami. Zmotywowałby on graczy do jakiegoś rodzaju aktywności i zachęcił do miłego spaceru po rozmaitych lokacjach w grze. Ufam, że w wyniku mojej propozycji może powstać naprawdę fajna inicjatywa, która pozwoli oderwać się od monotonii związanej z grindowaniem mobków lub walkami pvp, bo w końcu znalezienie się na stronie głównej mfo to prawdziwy powód do dumy. Zachęcam do dzielenia się uwagami.
    Pozdrawiam,
    Wasz ukochany Nyan Cat
    Ostatnio edytowane przez Nyan Cat ; 14-04-2021 o 02:20

  2. #2
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Nowy film promocyjny "trailer" też by się przydał btw.
    i tak Pan Jezus powiedział.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Z tego co pamiętam, kwestia tego już była poruszana chyba odrazu po Devos (oczywiście jeśli mnie pamięć nie myli)
    Na tak w 100% - stara reklama z Wampirzycą też już jest chyba trochę przestarzała. Przydałoby się odświeżenie poszczególnych aspektów
    Aktywność w grze też już trochę kuleje, taka zmiana mogłaby trochę pomóc

  4. #4
    Użytkownik Avatar Haus
    Dołączył
    23-07-2020
    Postów
    7
    Kiedyś robiłem taki post i miał być jakiś konkurs i zwycięskie screeny miały tam trafić, finalnie tak się jednak nie stało. Mam nadzieję że uda się 'reaktywować' pomysł.

  5. #5
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    A kto by nie chciał lepszej reklamy gry, niestety samo napisanie na ''forum'' nic nie da.
    Administracja pewnie nie ma czasu na takie pierdoły skoro nawet tych co wygrały konkurs nie dali.

    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Z tego co pamiętam, kwestia tego już była poruszana chyba odrazu po Devos (oczywiście jeśli mnie pamięć nie myli)
    Na tak w 100% - stara reklama z Wampirzycą też już jest chyba trochę przestarzała. Przydałoby się odświeżenie poszczególnych aspektów
    Aktywność w grze też już trochę kuleje, taka zmiana mogłaby trochę pomóc

    Jak im się zechce zmienić to zmienią, to już zależy od ekipy która się tym zajmuje (pewnie nie ma żadnej skoro to samo wisi z 10 lat).

  6. #6
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Są od jakiegoś czasu planowane zmiany. Zarówno w screenach, przykładowych walkach, jak i w trailerze.
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •