Zobacz wyniki ankiety: Czy problem istnieje?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    3 42.86%
  • Nie

    4 57.14%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: To jest odpowiedni dział do tego

  1. #1
    Lilka II
    Konto usunięte

    Ważne To jest odpowiedni dział do tego

    Jako że w opisie działu są zawarte słowa, takie jakie są zawarte to usunięcie tego posta to będzie dyskryminacja mojej osoby i mojego problemu co jest karalne z art 119 kodeksu karnego (tak mówię poważnie). Jak nie przestrzegacie regulaminu forum to chociaż przestrzegajcie regulaminu kraju w którym żyjecie.

    Oto mój problem/pytanie


    Dlaczego istnieje ten post? Żeby nawet jeśli ban jest uzasadniony inni użytkownicy wiedzieli za co można złapać bana bo do końca nie jest to wyjaśnione i można dostać bana za byle co, nawet za to że ktoś z administracji cie nie lubi lub obrazisz jego ego. Do tego jeśli chodzi o bany (sb) nie ma żadnego komunikatu za co i jaką długość ma osoba bana.

    Proszę KRYCHA wypowiedz się na ten temat.

    Ps. Unban za moją wczorajszą niewinność spóźnił się o 16 minut
    Ostatnio edytowane przez Lilka II ; 14-04-2021 o 01:12 Powód: Bo Krycha kazał

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Przed wszystkim na początku się opanuj, bo ja nie mam zamiaru dyskutować w ten sposób.

    Po drugie - nie mam kompletnie pojęcia o czym mówisz, tym bardziej nie wiem o żadnym banie.

    Cytat Napisał Lilka II Zobacz post
    Ps. Unban za moją wczorajszą niewinność spóźnił się o 16 minut
    Ojej.

    Cytat Napisał Lilka II Zobacz post
    to usunięcie tego posta to będzie dyskryminacja mojej osoby i mojego problemu co jest karalne z art 119 kodeksu karnego (tak mówię poważnie)
    Napisałbym brzydko, ale jednak się powstrzymam

    Wnioskuję, że chodzi o SB. Moderator, który nałożył bana, ma obowiązek pilnować jego zdjęcia. Ma też obowiązek wyjaśnić za co został on nałożony. Napisałaś do moderatora w celu wyjaśnienia sprawy?

    BTW to jest ostatni post, w którym jesteś tak roszczeniowa, bo zachodzi to za daleko. A jeżeli tej części capslockowej nie zedytujesz, to chętnie przypomnę ci czym jest netykieta.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 14-04-2021 o 00:24
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •