Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [Uzbrojenie] Ukryte statystyki w uzbrojeniu z plusem

  1. #1
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    192

    [Uzbrojenie] Ukryte statystyki w uzbrojeniu z plusem

    Mam 80 Poziom.

    Opis problemu: Hejka, mam pytanie o ukryte statystyki w uzbrojeniu z plusem. Wiem, że Miecze mogą mieć celność.
    Przed:

    Po:


    1)Czy jest jakaś lista / spis, jaką statystykę mogą zwierać dane itemy ?
    2)Ewentualnie czy konkretnie te dwa itemki mogą mieć jakąś inną statystykę ?

    Ostatnio edytowane przez Altair ; 13-04-2021 o 15:52

  2. #2
    Użytkownik Avatar stanley
    Dołączył
    22-09-2016
    Postów
    34
    zbroja zorzy maksymalny bonus ma +4, więc obawiam się że takich bonusów te itemki nie mają.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Bronie fizyczne mogą mieć celność, buty mogą mieć uniki.
    Reszta eq może mieć tylko bonus w swoją statystykę.
    Ciekawostka:
    Podczas reworku itemów nieunikatowych z urkaden, przerobiono pewien dodatek zwiększający mp na coś zupełnie innego. Osoba która miała ten dodatek z bonusem w mp, nawet po reworku miała ten sam bonus w mp. W ten sposób mogły powstać pewne egzemplarze eq z "ukrytą" statystyką. Tak naprawdę nie mają jej i obecnie nie mogą mieć bonusu w taką statystykę, a jest to pozostałość po dawnych czasach. Takie eq jest kolekcjonerskie, więc polecam nie sprzedawać go potiarze.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  4. #4
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    192
    1) Czyli jaki może być maksymalny plus takiego uzbrojenia które ma jedną statystykę? Jaki jest maksymalny bonus punktowy ? Wiem tylko tyle, że unikaty na 80 mają maksymalnie 15 pkt, co do nieunikatu na 75 nie mam pojęcia.
    2) Jak się przelicza celność / uniki na pkt ?

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    1) Czyli jaki może być maksymalny plus takiego uzbrojenia które ma jedną statystykę? Jaki jest maksymalny bonus punktowy ? Wiem tylko tyle, że unikaty na 80 mają maksymalnie 15 pkt, co do nieunikatu na 75 nie mam pojęcia.
    2) Jak się przelicza celność / uniki na pkt ?
    Na pierwsze pytanie ci nie odpowiem na telefonie, na drugie: uniki/celność: każdy 1% w te statystyki to 3% bonusu, więc na różnych poziomach różnie się przeliczają na punkty. Jak przeszukasz forum, albo poczekasz do wieczora gdy będę na kompie, to znajdziesz dokładną odpowiedź na oba pytania. W jednym temacie masz wszelkie takie info.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  6. #6
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    1) Czyli jaki może być maksymalny plus takiego uzbrojenia które ma jedną statystykę? Jaki jest maksymalny bonus punktowy ? Wiem tylko tyle, że unikaty na 80 mają maksymalnie 15 pkt, co do nieunikatu na 75 nie mam pojęcia.
    2) Jak się przelicza celność / uniki na pkt ?
    Każde uzbrojenie w 1 statystykę może być maksymalnie +4. Bonus punktowy dla konkretnego eq (uni/nieuni i jego lvl) możesz sprawdzić w tej tabeli: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...y-przedmiotów

    1% celności / uników = 3% bonusu. Możesz sobie to policzyć samodzielnie, lub sprawdzić dokładną rozpiskę w tabeli powyżej.
    ***** ***

  7. #7
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    192
    Super, tego mi było trzeba. Dzięki.

    Temat do Kosza.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •