Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 45

Temat: Wendigo Full Auto

  1. #16
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Gratulacje !

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Gratuluję! To niezwykłe osiągnięcie! Denol gdzie te buffy małpy
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  3. #18
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Moje gratulacje.

  4. #19
    Gratuluję uczciwie wygranej walki.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Szacunek, #brawoWy

  6. #21
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Moje gratulacje )

  7. #22
    Empiryk
    Konto usunięte
    Elegancko, gratuluję!

  8. #23
    Julia Kołosera
    Konto usunięte
    Gratuluję, duża była rywalizacja?

  9. #24
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Ludzie ale dajcie już spokój z tym tematem. Niech sobie testują w grze przetestowany skrypt Lisa na kilkuset walkach na testowym, skoro to takie fajne. Przecież Wasza satysfakcja będzie polegała na tym, że zabijecie testując własne skrypty i uczciwie powiecie "wygraliśmy na skrypcie, który nie był testowany za damo".

    Po co toczycie jakieś dyskusje, tak było, jest i będzie, zrobiliście inicjatywę to grajcie we własnym kręgu, fakt trochę szkoda że Wam usilnie próbują podkraść pomysł i dziwnym zbiegiem okoliczności akurat teraz nagle zaczęli robić to samo, ale nic na to nie poradzicie.
    Na szczęście mieli skrypt lisa

  10. #25
    Jako że zostałem wielokrotnie wywołany do tablicy, tu i na sb, a także pojawiło się sporo niedopowiedzeń i fałszywych informacji, niech będzie że się odniosę.

    Zacznijmy od tego, że gratuluję wszystkim twórcom skryptu, zadanie nie było łatwe, ale poradziliście sobie znacznie szybciej niż się tego spodziewałem.

    Skoro uprzejmości mamy za sobą, garść faktów. Oczywiście nie musicie mi wierzyć i w gruncie rzeczy nie spodziewam się, że tak będzie. Można to sprawdzić w każdym razie. Posiadam skrypt na wendigo, jego oryginalna, pierwsza wersja powstała na serwerze testowym przeszło rok temu, pierwsza wygrana przeze mnie walka w pełni automatyczna miała miejsce 10 marca ubiegłego roku (mówię przeze mnie, ponieważ na serwerze testowym jest możliwość stworzenia grupy z własnych postaci). To są informacje oficjalne, wszyscy zainteresowani pewnie już o tym wiedzą.

    Jeśli jednak chodzi o to czego nie wiecie, podzielmy to sobie:

    Co było dawno:
    -Skrypt powstał jako żartobliwe wyzwanie rzucone mi przez twórcę małpy, lub twórcy przeze mnie, nie pamiętam tego bo to było dawno.
    -Czas pracy wynosił około 4 godzin, nie byłem podczas nich zupełnie trzeźwy
    -Warto tu zaznaczyć, że nigdy nie miałem wglądu w skrypt samego minibossa, ani w żaden jego fragment.
    -Ostatni raport z walki z wendigo pochodzi z 15 marca ubiegłego roku (z tym że raporty mogły zniknąć i pewnie tak było, orientacyjnie strzelam że ostatni raz dotykałem się małpy nie na s1 gdzieś w kwietniu).
    -Wszelkie poprawki nanoszone na skrypt były albo "na sucho", albo na podstawie walk na serwerze głównym jakiś czas po wyjściu upka. Stąd liczne błędy, bo jak wiemy mechanika wendigo była niejednokrotnie zmieniana.
    -Podporządkowałem się regule nieudostępniania swojej twórczości w ciągu pierwszego miesiąca od wyjścia upka, wręcz w tym przypadku rozszerzyłem ten okres do około 3 miesięcy, podczas których dostęp do skryptu pomijając administrację wiadomo dlaczego miały 3 osoby, twórca przeciwnika, Skuzz z którym testowałem małpę (zaznaczam przeciwnika, nie skrypt), oraz ja. Po tym okresie grupa zwiększyła się do 6 (?) osób.
    -Jeśli już o testach mowa, skrypt pozwolił mi znaleźć co najmniej dwa błędy w działaniu minibossa, które oczywiście można by było wykryć w walce manualnej, ale były na tyle rzadkie, że wcześniej nie zostały wychwycone.
    -W czasie tworzenia skryptu testowałem również różne opcje skryptów samych w sobie, logikę niektórych warunków, oraz różne ciekawe polecenia, które mogłyby mieć szersze zastosowanie, na przykład w tvt. (uprzedzając pytania, taki skrypt również posiadam) A więc finalnie "walk testowych" mogło być nawet około setki.

    Co jest teraz:
    -Aktualnie nie posiadam dostępu ani do małpy na serwerze testowym, ani do serwera testowego w ogóle.
    -Dzisiejsza wersja skryptu była testowana dokładnie 3 razy i w chwili publikacji postu są to moje ostatnie 3 raporty z walk z minibossami na postaci Wróciłem aka Lisu.
    -Te walki zostały podjęte jak słusznie wyjaśniono na SB w celu "podgrzania atmosfery", ożywienia konkurencji. Zapewne zostaną podjęte kolejne ponieważ skrypt wciąż poprawiam.
    -Zainicjowałem podjęcie prób akurat teraz, wychodząc z założenia "skoro gracze już próbują to chyba można" oraz "spróbujmy może się uda przed nimi."

    Z suchych faktów to tyle. Mam nadzieję że nie zanudziłem ścianą tekstu.
    Co się natomiast tyczy wszelkiego rodzaju porównań do poprzednich testerów, pouczeń co wolno a co wypada, wstrzymam się od komentarza, ponieważ zniżenie się do poziomu takiej dyskusji z poziomu mojego ego byłoby zbyt dużym wyzwaniem.

    Pozdrawiam, Lisu.
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

  11. #26
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    -Te walki zostały podjęte jak słusznie wyjaśniono na SB w celu "podgrzania atmosfery", ożywienia konkurencji. Zapewne zostaną podjęte kolejne ponieważ skrypt wciąż poprawiam.
    Nie, zostały podjęte z czystej złośliwości.
    https://mfo3.pl/r/b44da3e3e podkręcanie rywalizacji jak nie wiem.

    Rozumiem, że ktoś może lubić na złość innym bo tacy niektórzy są no i spoko, ale wyjaśnianie tego jako "p o d k r ę c a n i e r y w a l i z a c j i" to wyższy poziom chamstwa.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie, zostały podjęte z czystej złośliwości.
    https://mfo3.pl/r/b44da3e3e podkręcanie rywalizacji jak nie wiem.

    Rozumiem, że ktoś może lubić na złość innym bo tacy niektórzy są no i spoko, ale wyjaśnianie tego jako "p o d k r ę c a n i e r y w a l i z a c j i" to wyższy poziom chamstwa.
    O ile dobrze widzę, yourshadow nie brał udziału w walkach auto z małpą, w których brali udział testerzy.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  13. #28
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    O ile dobrze widzę, yourshadow nie brał udziału w walkach auto z małpą, w których brali udział testerzy.
    serio? :d
    nie brał udziału w walkach ponieważ miał inną rolę
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    https://mfo3.pl/r/b886ab447

    kolejna wygrana walka... z małymi przeszkodami =)

    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b886ab447

    kolejna wygrana walka... z małymi przeszkodami =)

    Temat już raczej jest do zamknięcia, miał zostać zabity fullauto i został, więc po co prowadzicie dalsze przepychanki słowne i prowokujecie dodatkowe dyskusje które nie mają żadnego związku z tematem?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •