Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    40 85.11%
  • Nie

    7 14.89%
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Szukanie karty w raportach.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162

    Szukanie karty w raportach.

    Witam, wpadłem na moim zdaniem ciekawy pomysł, dotyczący ułatwienia szukania raportu, w którym wydropiła nam karta, a niektórzy lubią takie raporty dawać do ulubionych. Nie mam na myśli tutaj stworków, z których nic poza kartą nie dropi, bo to jest łatwe do znalezienia, ale stwory, które mają 100% drop na itemek, tak jak Zjawy w Tunelach błądzących dusz. Uważam, że gdy ktoś pali 5000 energii na Zjawach w grupie *3 i z każdego raportu dostaje duszę, która jest oznaczona ,,I'' tak samo jak karta, to wchodzenie w każdy z tych ~1600 raportów i szukanie tam karty to istna katorga.
    Pomysł miałby wyglądać następująco, albo dodać kolejną ,,Kategorię'' że to tak nazwę obok walk jak mamy E-Exp, G-Gold, I-Item, Dodać K-Kolekcjonerski, ewentualnie na górze w zakładce ,,Raporty'' Obok złota, doświadczenia, przedmioty, dorzucić kategorię ,,Karty'' lub ,,Kolekcjonerskie'', dzięki temu po zaznaczeniu tego okienka i kliknięciu ,,Szukaj'' z tych 1600 Raportów pokaże się jeden w którym dostaliśmy kartę.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Fajny pomysł. Wrzuć ankietę

  3. #3
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    121
    Fajny pomysł, jestem za.

  4. #4
    Nie trzeba wchodzić w każdy raport. Wystarczy najechać kursorem na literkę I i pokaże się ile przedmiotów wydropiliśmy.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Czasem dropi więcej niż 1 przedmiot
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Nie trzeba wchodzić w każdy raport. Wystarczy najechać kursorem na literkę I i pokaże się ile przedmiotów wydropiliśmy.
    no ale trzeba szukać, a jakby była taka zakładka to nie musisz sprawdzać czy dropł miks, piórko czy inna pierdółka, tylko wiesz że od razu karta

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    https://mfo3.pl/r/bfda4e336 W tym przypadku i wielu innych mam po 4 przedmioty, skąd mam wiedzieć, że akurat w tym nie ma 4x dusz tylko jest karta akurat? albo 3x Dusza 1xWidmowa nić?

  8. #8
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Bardzo dobry pomysł Varvinex, mi też się przyda

  9. #9
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Jestem za tym od paru lat, oczywiście na tak.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Nazwa:  unknown.png
Wyświetleń: 259
Rozmiar:  28.3 KB

    Może być problem z upchaniem dodatkowego filtra, ale jak dla mnie ikona obok EGI specjalnie na karty może wejść - wciąż możliwe, że trzeba będzie przeszukiwać kilkanaście stron walk, ale przynajmniej będzie widać na pierwszy rzut oka, kiedy ta karta wypadła.
    ::::​)

  11. #11
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Nazwa:  unknown.png
Wyświetleń: 259
Rozmiar:  28.3 KB

    Może być problem z upchaniem dodatkowego filtra, ale jak dla mnie ikona obok EGI specjalnie na karty może wejść - wciąż możliwe, że trzeba będzie przeszukiwać kilkanaście stron walk, ale przynajmniej będzie widać na pierwszy rzut oka, kiedy ta karta wypadła.
    Szczerze mówiąc można zamienić Złoto na Kartę, bo i tak raczej nikt nie używa tej opcji.

  12. #12
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Szczerze mówiąc można zamienić Złoto na Kartę, bo i tak raczej nikt nie używa tej opcji.
    A opcji "doświadczenie" ktoś używa?

  13. #13
    Używam obu
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •