Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    8 50.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    2 12.50%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    3 18.75%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    3 18.75%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: [P4] Nie widać okna walki

  1. #1
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    687

    [P4] Nie widać okna walki

    Po odpadnięciu z króla góry się wylogowałem i pojawił się komunikat "Czy na pewno chcesz się wylogować zaraz rozpocznie się walka" <<<--- jakoś tak, myślałem, że to jakiś błąd bo nie pojawiło się okno do przygotowania do walki (walka automatyczna). Wchodzę do gry a tu 1 HP, podczas twojej nieobecności stoczyłeś walkę na arenie.

    https://mfo3.pl/r/b7fac8bc3

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Jest jakieś minimalne opóźnienie i gdy ktoś zaatakuje, a ty w tym samym czasie wychodzisz z gry to okno walki się jeszcze nie pojawiło, a właśnie taki komunikat wyskakuje, też tak raz miałem

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Aha, no to widocznie ja też tak miałem. Po walce przeciwnik napisał mi, że byłem online w trakcie walki- z mojej perspektywy oglądałem walkę z jajkiem, nie będąc świadomy o walce na arenie.

    https://mfo3.pl/r/be5218b28
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195

    [P2] Walka na arenie auto nie wypisuje

    Błąd z przeszłości: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-obrony-top-15
    Tylko tym razem zapisałem się ręcznie na tylko 1 walkę a zostałem złapany 2 razy. Reszta tak samo. Strasznie irytujące bo chciałem stoczyć tylko 1 walkę a musiałem dwie.

    Przeglądarka/OS: Windowsz 10, Firefox

  5. #5
    Pirrat
    Konto usunięte
    Widocznie ten błąd nadal jest żywy.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Problem w tym, że na TOP 15 nie da się ustawić profilu a jak zapiszemy się z poprawnym profilem to stoczymy walkę na arenie, pozostając zapisanym na TOP 15.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Problem w tym, że na TOP 15 nie da się ustawić profilu a jak zapiszemy się z poprawnym profilem to stoczymy walkę na arenie, pozostając zapisanym na TOP 15.
    Nie, bo ja miałem 3 walki dzisiaj. najpierw sam złapałem, to mi zdjęło obronę top 15. Potem dogadałem się z kolegą na 1 walkę. Sam zapisałem się na 1 walkę i mnie 2 razy złapano. A jestem pewien, że zapisałem się tylko na 1 walkę. Poza tym to 2-gie złapanie było zbudowane. Było dokładnie tak jak opisywałem w poprzednim zgłoszeniu błędów. Nawet był problem, bo profilu nie dało się zmienić. Jak klikałem w miejsce zmiany profilu, to się chowało od razu. Zamiast klikać trzeba było przytrzymać i wybrać profil, potem dopiero puścić klawisz myszki.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Nie, bo ja miałem 3 walki dzisiaj. najpierw sam złapałem, to mi zdjęło obronę top 15. Potem dogadałem się z kolegą na 1 walkę. Sam zapisałem się na 1 walkę i mnie 2 razy złapano. A jestem pewien, że zapisałem się tylko na 1 walkę. Poza tym to 2-gie złapanie było zbudowane. Było dokładnie tak jak opisywałem w poprzednim zgłoszeniu błędów. Nawet był problem, bo profilu nie dało się zmienić. Jak klikałem w miejsce zmiany profilu, to się chowało od razu. Zamiast klikać trzeba było przytrzymać i wybrać profil, potem dopiero puścić klawisz myszki.
    a, to wiem o co Ci chodzi- też tak miałem.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926

    [P?] Nie wyskakuje okno walki

    Ktoś mnie zaatakował na arenie i nie widziałem okna walki. (tak zapomnailem o f5)

    Przeglądarka/OS: win 10 google chrome

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Zawsze tak jest podczas ataku na arenie tuż po skończonej walce
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Zawsze tak jest podczas ataku na arenie tuż po skończonej walce
    Akurat nie mialem innej walki :P

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Akurat nie mialem innej walki :P
    To dziwne, pewnie inna interakcja? Niestety, trzeba pamiętać o F5, to "czuć" kiedy zostajemy zaatakowani na arenie, tj. czat przestaje być aktywny (musimy aktywować go kursorem) i tym podobne. Również tak miałem ostatnio, F5 oczywiście rozwiązuje problem.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    jak ci się komunikat pojawił to po co logasz ?

  14. #14
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Komunikat nie pojawia się od tak bez powodu, można było się domyśleć że jak nie pokazuje Ci okna walki to powinieneś dać f5, jesteś sam sobie winien

  15. #15
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Potwierdzam też tak mam

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •