Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

2 20.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

8 80.00%
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: [P1] Duchy Gothar

[P1] Duchy Gothar

Problem polaga na tym, że nie da się pokonać Duchów na 40, ponieważ juz nie biją z ataku bo jest 9 mixów many. Wydaje mi się że nie sprawiedliwe ponieważ inni ubili sobie na 40 jak bylo max 6 mixow many. Nie wiem powinno być to poprawione.

Azekar
    Konto usunięte
    To nie jest błąd. Jeżeli maksymalna ilość użyć u graczy podskoczyła to logiczne, że u bossa też podskoczy, jeśli nie ma innej wartości ustalonej w skrypcie czy czymkolwiek innym. Miej taki sam problem do ludzi, którzy ubili goblina na 5 lvlu, a nie na 6. KEKW

Użytkownik Avatar Clover
    Ubicie duchów na potki nie było domyślnym sposobem. Uniemożliwienie tego nie jest błędem. Już prędzej poprawą błędu.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Ubicie duchów na potki nie było domyślnym sposobem. Uniemożliwienie tego nie jest błędem. Już prędzej poprawą błędu.
    Nie było domyślnym sposobem, ale było jedną z taktyk. Przez 8 lat nie było nic z tym ruszane, a teraz zostało zmienione przypadkiem.

Użytkownik Avatar Fresher
    Cytat Napisał Floyd Mayweather Zobacz post
    Problem polaga na tym, że nie da się pokonać Duchów na 40, ponieważ juz nie biją z ataku bo jest 9 mixów many.
    Skąd wiesz, że się nie da

Użytkownik Avatar Clover
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Nie było domyślnym sposobem, ale było jedną z taktyk. Przez 8 lat nie było nic z tym ruszane, a teraz zostało zmienione przypadkiem.
    Owszem kochana, zmieniło się to przypadkiem, ale jednocześnie nie jest błędem. Większy błąd stanowi ta sama sytuacja na arence, a raczej stanowiłaby, gdyby nie to, że mamy nordię i te poboczne bossy można ubić później, nie ma już ograniczenia poziomu na 65. Jeśli taktyka nie jest domyślną, ani nie jest brana pod uwagę podczas tworzenia bossa, a jedynie obniża jego poziom trudności, to jej usunięcie nie jest błędem.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Użytkownik
    To nie błąd tylko zmiany w grze.

Użytkownik
    Cytat Napisał CooliakPolska Zobacz post
    To nie błąd tylko zmiany w grze.
    bo ty wiesz damian

Moderator Avatar Arczan
    To nie jest błąd, tylko zmiana w grze.
    Tak samo nastąpiła zmiana odnośnie do używania mikstur życia - jednak jednooki berserker dalej używa mikstur życia 1, 2, 3, 4.
    Cóż, teraz będzie trudniej ubić Duchy Gothar, Rhewllyd czy Strażnika Wyspy na niższym poziomie (pod kątem wyczerpania mikstur many).

Użytkownik
    Zapamiętajcie to Hajowski się nikty nie myli

Moderator
    Cytat Napisał Floyd Mayweather Zobacz post
    Problem polaga na tym, że nie da się pokonać Duchów na 40, ponieważ juz nie biją z ataku bo jest 9 mixów many. Wydaje mi się że nie sprawiedliwe ponieważ inni ubili sobie na 40 jak bylo max 6 mixow many. Nie wiem powinno być to poprawione.
    Nadal da się pokonać na 40.
    Poza tym jeśli nie zwiększenie ilości użyć miksów many to już wcześniej powinien zostać dodany drugi rodzaj, tak aby zawsze atakowały zaklęciami.

Uprawnienia