Zobacz wyniki ankiety: Jesteś Za?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    42 77.78%
  • NIE

    12 22.22%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Odznaki

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Ja byłem za stworzeniem przycisku "Album" obok Raporty z walk i Pojedynki i otwierałoby się nowe okno z zakładkami na różne kategorie itemów albumowych.

    Uważam że jest jedna z rzeczy którą administracja powinna się zająć w najbliższym czasie - to jak to jest obecnie to jest masakryczny chaos.

    Najlepiej by powstał specjalny temat do dyskusji na ten temat i tam wspólnie z graczami znaleźć odpowiednie rozwiązani, podobnie jak ze statusami.

  2. #17
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ja byłem za stworzeniem przycisku "Album" obok Raporty z walk i Pojedynki i otwierałoby się nowe okno z zakładkami na różne kategorie itemów albumowych.

    Uważam że jest jedna z rzeczy którą administracja powinna się zająć w najbliższym czasie - to jak to jest obecnie to jest masakryczny chaos.

    Najlepiej by powstał specjalny temat do dyskusji na ten temat i tam wspólnie z graczami znaleźć odpowiednie rozwiązani, podobnie jak ze statusami.
    Gz MapY, ale pomysł

  3. #18
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    To nie jest typowe osiągnięcie, raczej potwierdzenie pewnego faktu.
    Dlatego najbardziej pasuje do zakładki "statystyki" -> "Inne" -> data utworzenia konta.
    To również można dodać w tej zakładce, datę utworzenia konta
    + albumy i propozycja NC

    W innych grach odznaki wyglądają tak:

    Są medale, odznaki za osiągnięcia ale są również odznaki lojalności, odznaki weterana itd.












    I są one widoczne dla każdego gracza
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 08-04-2021 o 20:12
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #19
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    + Od przyszłego roku proponuję zmienić zasady przyznawania odznak.
    mam przez to rozumieć że odznaki nie będą przyznawane jak w tym roku za zrobienie wszystkich zadań z eventu urodzinowego, tylko zależnie od stażu w grze?

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Oczywiście że na nie, dlaczego?

    Przecież nie wszyscy zrobili ten quest i chyba nie wszyscy te odznaki dostali + nowi na 100% nie mają tych odznak?

    Jeśli już miałoby to zostać wprowadzone to raczej celowałbym w stronę w zależności od tego kiedy KONTO zostało stworzone jest przypisywana odpowiednia odznaka. W przeciwnym razie będzie tylko zamieszanie, ktoś będzie mieć, ktoś nie, itd.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Odznaki będzie można odebrać w przyszłym roku przy kolejnym evencie urodzinowym.
    Nie wszyscy odebrali bo nie wszyscy zrobili quest dlatego uwzględniłem to w propozycji aby nie trzeba było robić tego questa
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #22
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    Myślę że wszystko znajdzie się w przebudowanej zakładce osiągnięcia.
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  8. #23
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    to znaczy że pojawią się one w tej zakładce?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •