Zobacz wyniki ankiety: Jesteś Za?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    42 77.78%
  • NIE

    12 22.22%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Odznaki

  1. #1
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533

    Odznaki

    Witam
    Moja Propozycja to widoczne odznaki na profilu postaci.
    Wyświetlałaby się tylko jedna odznaka, ta najwyższa.








    + Od przyszłego roku proponuję zmienić zasady przyznawania odznak.
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 03-04-2021 o 14:09
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Oczywiście za, ale co masz na myśli poprzez zmienione przyznawanie odznak?

  3. #3
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    259
    Pewnie ze na tak, dodanie takich odznak jako zwykle kolekcjonerki to smieci dla tych co tego nie zbieraja. Lepsza opcja miec ta radosc z tego jak wbijasz na profil i to widzisz. Podobnie jak to jest w mfo2 za wbicie 500lvl, odznaka jest widoczna w profilu.

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Pewnie ze na tak, dodanie takich odznak jako zwykle kolekcjonerki to smieci dla tych co tego nie zbieraja. Lepsza opcja miec ta radosc z tego jak wbijasz na profil i to widzisz. Podobnie jak to jest w mfo2 za wbicie 500lvl, odznaka jest widoczna w profilu.
    to nie odznaka a korana

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    04-10-2020
    Postów
    44
    Wydaje się na bardzo fajną propyzcję.
    Jestem za.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Jestem za ale mam pewną wątpliwość. To jest przypisane do konta czy do postaci? Chyba najlepiej, żeby było przypisane do konta i pokazywało się tylko na głównej postaci.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Jestem za ale mam pewną wątpliwość. To jest przypisane do konta czy do postaci? Chyba najlepiej, żeby było przypisane do konta i pokazywało się tylko na głównej postaci.
    takie mam odczucie ze to od zalozenie postaci zależalo

  8. #8
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Jestem za ale mam pewną wątpliwość. To jest przypisane do konta czy do postaci? Chyba najlepiej, żeby było przypisane do konta i pokazywało się tylko na głównej postaci.
    Dlaczego akurat na jednej postaci ? Skoro odznakę dostało się za staż od momentu założenia konta to powinno być ją widać na każdej postaci. Expiąc inną postać lub grając PvP na zablokowanym poziomie na innej postaci fajnie by to wyglądało.
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 04-04-2021 o 23:16

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Skoro odznaka jest za staż to powinien dostać ją każdy kto taki staż posiada, niezależnie od udziału w eventach / zadaniach okolicznościowych.
    I w takiej formie mogłaby być prezentowana w profilu, w obecnej sytuacji ze względu na sposób zdobycia tych odznak nie powinny one się niczym różnić od pozostałych itemów kolekcjonerskich.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Skoro odznaka jest za staż to powinien dostać ją każdy kto taki staż posiada, niezależnie od udziału w eventach / zadaniach okolicznościowych.
    I w takiej formie mogłaby być prezentowana w profilu, w obecnej sytuacji ze względu na sposób zdobycia tych odznak nie powinny one się niczym różnić od pozostałych itemów kolekcjonerskich.
    Jeśli tak, to z opcją dezaktywacji wyświetlania takiej odznaki. Nie lubię mieć żadnych takich dodatków.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  11. #11
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Oczywiście za, ale co masz na myśli poprzez zmienione przyznawanie odznak?
    Zrobić tak aby nie trzeba było robić dodatkowych Questów
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Mam pytanie.
    Czy będzie realizowana ta propozycja ?
    Odznaki są jedynymi kolekcjonerami niehandlowymi, powinny być widoczne na profilu, oczywiście z możliwością ich wyłączenia jeśli ktoś nie chce.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Mam pytanie.
    Czy będzie realizowana ta propozycja ?
    Odznaki są jedynymi kolekcjonerami niehandlowymi, powinny być widoczne na profilu, oczywiście z możliwością ich wyłączenia jeśli ktoś nie chce.
    Proponuje opcje wyłączenia/włączenia rankingu pvp na odznaki. Są tacy co wgl nie walczą i nie mają się czym chwalić. Wilk syty i owca cała.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Jestem za, ale możliwość włączenia/wyłączenia według gustu, jak dla mnie musi być dostępna przy tym.

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    To nie jest typowe osiągnięcie, raczej potwierdzenie pewnego faktu.
    Dlatego najbardziej pasuje do zakładki "statystyki" -> "Inne" -> data utworzenia konta.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •