Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Global dla wszystkich (Uciekające Jajko)

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367

    Global dla wszystkich (Uciekające Jajko)

    Proponuję dodania opcji - "Auto można dać dopiero, gdy liczba osób walczących z Przeciwnikiem jest równa = 4"
    Niestety, jeśli się chce można trójkować jajko, a nawet 2 - kować. Takie coś zabiera możliwość dołączenia do walki. I nie, nie mam bólu pewnej części ciała, bo w tym roku nie planuję bić Jajka. Natomiast zauważyłem to w niektórych przypadkach.

    Nie wiem, czy taka opcja jest możliwa do dodania. Ale jeśli byłoby to możliwe, rozważyłbym wprowadzenie tego.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Ja nawet zauważyłem że ludzie specjalnie dawali 1vs1 w poprzednim evencie na jajku.

  3. #3
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    257
    Skoro jest taka mozliwosc ze 2 czy 3 daje auto i walka sie konczy to czemu to zmieniac? Czym mniej osob bije tym szansa na lepszy drop. Nie widze problemu

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Jakby dało się blokować auto, to na globalach powinno się blokować je całkowicie. Ale nie da się raczej.
    Co do auto 1vs1: równie dobrze taka osoba może wymarnować miksy i założyć ruletki czy koralowe i trollować w taki sposób, doprowadzając do prawdopodobnego zgonu.
    Auto 2vs2, jeśli nie jest sabotem, a na poważnie: jest niemożliwe, bo jajko ma zabezpieczenie i oneshotuje w pewnym momencie dwuosobowe drużyny.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •