Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Temat: Wielkanoc 2021

  1. #1

    Wielkanoc 2021

    W związku z nadchodzącym eventem, zapraszam do wymieniania się opiniami na jego temat, chwalenia się ładnymi dropami itp itd.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    To będzie mój pierwszy event wielkanocny
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Z pierwszego zajączka
    https://mfo3.pl/view/i/1217

  4. #4
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    https://mfo3.pl/view/ab/566 z pierwszego losu
    Nie chce banaa

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    https://mfo3.pl/r/bf106aed1

    PS tutaj można tradycyjnie sprawdzać stan wykonania eventu: https://mfo3.tk/easter

    Wynik będzie miarodajny po ok. 1-2 dniach

  6. #6

  7. #7
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/bf106aed1

    PS tutaj można tradycyjnie sprawdzać stan wykonania eventu: https://mfo3.tk/easter

    Wynik będzie miarodajny po ok. 1-2 dniach
    Gz Mapy, ale drop.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  8. #8
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    zarąbiście
    Wymieniłem 55 pisanek i 4 unikaty :O
    Pierek arktosa +1
    Buława paniki +2
    zbroja zorzy zerówka
    turniejówka +0
    Nie chce banaa

  9. #9
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    zarąbiście
    Wymieniłem 55 pisanek i 4 unikaty :O
    Pierek arktosa +1
    Buława paniki +2
    zbroja zorzy zerówka
    turniejówka +0
    no a ja pokaże moje statystyki:
    50 pisanek-hełm północy
    RNG jest fajneeee
    say gex

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2021
    Postów
    11
    1. Niedoparacowana ta Wielkanoc - mam ponad 50 kurczaków, a nagrody nie mogę odebrać, bo "Niestety nie zaliczono żadnego wyzwania".
    2. Druga rzecz, która mi się nie podoba to narzucanie walki PvP jako wyzwania u Leony. Ne każdy gracz lubi walczyć PvP więc czemu na to robić. Wyzwania świateczne powinny być NEUTRALNE. Walczenie to nie jest coś co w okresie świąt powinno się odbywać, bo to oznacza brak szacunku dla świąt.

    To moje uwagi i spostrzeżenia - może warto to przemyśłeć przygotowujęc nastepnym razem eventy na Boże Narodzenia i Wielkanoc.

  11. #11
    1. Niedoparacowana ta Wielkanoc - mam ponad 50 kurczaków, a nagrody nie mogę odebrać, bo "Niestety nie zaliczono żadnego wyzwania".
    Wyzwanie jest globalne. Musi być spełniony ten większy warunek dla całej puli graczy.
    2. Druga rzecz, która mi się nie podoba to narzucanie walki PvP jako wyzwania u Leony. Ne każdy gracz lubi walczyć PvP więc czemu na to robić. Wyzwania świateczne powinny być NEUTRALNE. Walczenie to nie jest coś co w okresie świąt powinno się odbywać, bo to oznacza brak szacunku dla świąt.
    Wystarczy 2x z kimś szybko remis zrobić i też zaliczy.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  12. #12
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Cytat Napisał Fantagiro Zobacz post
    1. Niedoparacowana ta Wielkanoc - mam ponad 50 kurczaków, a nagrody nie mogę odebrać, bo "Niestety nie zaliczono żadnego wyzwania".
    2. Druga rzecz, która mi się nie podoba to narzucanie walki PvP jako wyzwania u Leony. Ne każdy gracz lubi walczyć PvP więc czemu na to robić. Wyzwania świateczne powinny być NEUTRALNE. Walczenie to nie jest coś co w okresie świąt powinno się odbywać, bo to oznacza brak szacunku dla świąt.

    To moje uwagi i spostrzeżenia - może warto to przemyśłeć przygotowujęc nastepnym razem eventy na Boże Narodzenia i Wielkanoc.
    1. Jak można przeczytać na tabliczce: Jeśli liczba wszystkich zagonionych przez graczy kurczaków osiągnie 20000, każdy gracz, który zagonił ich minimum 50, otrzyma przedmiot aktywujący bonus Punkty AP +100%. Suma zagonionych kurczaków przez wszystkich graczy musi wynieść przynajmniej 20000, a jeśli przyczyniłeś się do tego zaganiając przynajmniej 50 kurczaków możesz sobie odebrać bonus. Postęp wyzwania można zobaczyć w "Pokaż aktualny stan liczników."

    2. Przecież to tylko gra. Idąc takim tokiem myślenia, podczas świąt nie powinieneś w ogóle podejmować się pracy u Leony. Pomijając to - tak jak Antek wyżej napisał, wystarczy do kogoś zagadać czy zremisuje z tobą dwie walki i po sprawie. Ja też w tej grze nie przepadam za pvp i nie mam z tym problemu.
    Ostatnio edytowane przez shayne ; 06-04-2021 o 00:07

  13. #13
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Moje nagrody z eventu:

    1. Buty Północy +0
    2. Amulet Północy +2
    3. Miecz Arktosa +0
    4. Buława Paniki +0
    5. Buty Arktosa +1
    6. Różdżka Czystości

    Niech mnie ktoś przekona do tego że te eventy są opłacalne (chodzi o wydawanie energii, bo wiadomo są rzeczy darmowe: zbieranie jajek, kurczaki, kalendarze, globale, zadania, itp. itd.)
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 09-04-2021 o 11:52
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Moje nagrody z eventu:

    1. Buty Północy +0
    2. Amulet Północy +2
    3. Miecz Arktosa +0
    4. Buława Paniki +0
    5. Buty Arktosa +1
    6.

    Niech mnie ktoś przekona do tego że te eventy są opłacalne (chodzi o wydawanie energii, bo wiadomo są rzeczy darmowe: zbieranie jajek, kurczaki, kalendarze, globale, zadania, itp. itd.)
    Bardzo losowe, ale są opłacalne.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Ta losowość u mnie zawsze wygląda tak samo. Tak samo nieopłacalnie.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •