Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Propozycja ułatwienia Expienia

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2019
    Postów
    8

    Pomysł Propozycja ułatwienia Expienia

    Są 2 sposoby expienia Długie i Krótkie, niektórzy mają nadmiar energii +300 niektórzy mniej.
    Propozycja polegałaby na tym, żeby dodać możliwość zaznaczenia 2 punktów na mapie żeby postać śledziła te punkty na niewidocznych potworach. Podczas tego można byłoby zaoszczędzić trochę czasu i mogłby gracz skupić sie na czymś innym ponieważ czasami Expienie jest nudzące oraz natarczywe i czasochłonne.

    Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji

  2. #2
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    na nie, expienie jest zrobione dobrze, jeśli atakujesz moby zbyt wolno ubierz gemy aktywności
    Nie chce banaa

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2019
    Postów
    8
    Otóż nie chodzi mi o trudność farmienia, tylko żeby nie spamować strzałek za każdym razem tylko to ułatwić
    A niektórzy zaczynają grę i dostępu do gemów aktywności nie mają lub grają na nowych postaciach.
    Ostatnio edytowane przez Seintes ; 21-03-2021 o 19:22

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    brzmi jak dobra funkcja premium za mfy, mogłoby wejść w pakiecie vip.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  5. #5
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    967
    ludziom bez kilkutysięcznych limitów wystarcza expienie z gemami aktywności, a pozostali latają na botach, więc nie wiem dla kogo ta propozycja będzie przydatna
    ::::​)

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2019
    Postów
    8
    Istnieją programy do automatycznego sposobu naśladowania, ale nie każdy je zna oraz gra nie jest +18 każdy w nią gra a dużo kont/postacii jest na lvl'ach poniżej -25lvl. A taka propozycja ułatwiła by wszystko, nawet jak to Clover napisał może być w postacii premium.

  7. #7
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Seintes Zobacz post
    Istnieją programy do automatycznego sposobu naśladowania, ale nie każdy je zna oraz gra nie jest +18 każdy w nią gra a dużo kont/postacii jest na lvl'ach poniżej -25lvl. A taka propozycja ułatwiła by wszystko, nawet jak to Clover napisał może być w postacii premium.
    Większość tych kont nawet nie jest obsługiwana, większość aktywnych graczy ma już 50lv up, jest to zupełnie niepotrzebne. Gemy aktywności wystarczą
    Nie chce banaa

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    w sumie fajny pomysł zawsze mnie męczyło respienie minibossów albo wydawanie energii na expa nie będę kłamał jak trzeba bić na 1x to bardzo słabo to wygląda

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    587
    Cytat Napisał CooliakPolska Zobacz post
    w sumie fajny pomysł zawsze mnie męczyło respienie minibossów albo wydawanie energii na expa nie będę kłamał jak trzeba bić na 1x to bardzo słabo to wygląda
    Ostatnio miałem 0 gemów aktywności i w lekko ponad 5 minut wykorzystałem koło 600 eny na Arimainach x1.
    Więc jak dla mnie bezużyteczne trochę, ale jak faktycznie komuś by miało to ułatwić to jako jakąś funkcje premium można dodać.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  10. #10
    Użytkownik Avatar remano
    Dołączył
    08-12-2020
    Postów
    50
    ja jak zawsze expię to zakładam gemy aktywności lub jak się tam nazywają bierności i itemy które dodają więcej expa AP i innych ja używam tego co daje częst. walk i AP i mam wtedy częst. walk 220% a AP 200 lub 100%



    Można także do expienia dokupić bonusy za mf moim zdaniem to z dropem przedmiotów jest najlepsze

  11. #11
    Cytat Napisał remano Zobacz post
    ja jak zawsze expię to zakładam gemy aktywności lub jak się tam nazywają bierności i itemy które dodają więcej expa AP i innych ja używam tego co daje częst. walk i AP i mam wtedy częst. walk 220% a AP 200 lub 100%



    Można także do expienia dokupić bonusy za mf moim zdaniem to z dropem przedmiotów jest najlepsze
    Jak już chcesz założyć coś z bonem w AP zwróć uwagę czy nie da ci minusowych wyników w walce tzn. jeżeli zakładasz szkoleniowy płaszcz na ogniki nie sprawdzi się on dobrze bo daje obrone fiz. nie magiczną. A gemy aktywności są również bez użyteczne - może i dają szybsze expienie, ale dają mniejsze obrony zwłaszcza gdy przeciwnik to hybryda. Wykupienie bonów jest już lepsze ale kosztuje to MF. Gem bierności daje mniejsze szanse na expa. Zaś jeżeli wyłączysz widok potworów to bedziesz szybciej expił i szybko zejdzie ci energia, ale nie masz pewności dotyczącej potwora którego bijesz - czy to 1x, 2x, 3x

  12. #12
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Czy mi się wydaje, czy kolega właśnie zaproponował dodanie bota normalnie do gry? XD
    Nie ma, nie było i nie będzie, albo znajdź sobie jelenia, który wyexpi Ciebie w grupie albo nie exp :/

  13. #13
    W sumie, wystarczyłoby dodać jakieś eliksiry jak w evencie bożonarodzeniowym, z tym że, musielibyśmy na jego wytworzenie zużyć ileś składników wypadajacych z danego mobka; czy byłaby to opcja premium czy dopłacanie np. żetonami to już w kwestii twórców leży, ale ogólnego, globalnego, niezależnego od mapy i stworków "bota" do gry bym nie wprowadzał, nawet jako opcja premium, niech będzie to ułatwieniem dla wyjadaczy danych potworów, a nie, że ktoś wejdzie sobie na jakąkolwiek mapkę i odpala sobie tego "bota" btw. bonusy ogólne co do zabijanych potworów imho byłyby mile widziane, np. większa szansa na drop po ubiciu 1k potworów, czy mniejsze obrazenia od nich lub zadawane przez nas
    Le tits now

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333
    Legalny bot, niezle
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    W sumie, wystarczyłoby dodać jakieś eliksiry jak w evencie bożonarodzeniowym, z tym że, musielibyśmy na jego wytworzenie zużyć ileś składników wypadajacych z danego mobka; czy byłaby to opcja premium czy dopłacanie np. żetonami to już w kwestii twórców leży, ale ogólnego, globalnego, niezależnego od mapy i stworków "bota" do gry bym nie wprowadzał, nawet jako opcja premium, niech będzie to ułatwieniem dla wyjadaczy danych potworów, a nie, że ktoś wejdzie sobie na jakąkolwiek mapkę i odpala sobie tego "bota" btw. bonusy ogólne co do zabijanych potworów imho byłyby mile widziane, np. większa szansa na drop po ubiciu 1k potworów, czy mniejsze obrazenia od nich lub zadawane przez nas
    "Wyjadacze" potworków, czyli ci, co dropią nałogowo karty? Raczej już prędzej powstałby bot ogólny, niż na konkretne moby. Potworki poza eventowe (nie licząc np. Nieumarłych, ale to specjalne przypadki), nie działają w ten sam sposób, nie da się dodać mikstury powodującej śledzenie gracza przez takie potwory.

    Zwiększenie dropu po wbiciu 1k/zmniejszenie statów: zacznijmy od tego, że wykonanie czegoś takiego nie ma sensu, jest niepotrzebnie trudne, a do tego nie po to są te stwory balansowane, żeby je osłabiać, czy wzmacniać ich drop. No chyba, _e wzmocnić takim mobom staty o 10% przed ubiciem 1k, to potem można by zmniejszyć doo normalnej wartości, ale nie wiem, czy byś tego chciał
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •