Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Potwierdzenie opuszczenia kolejki

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lechicjan
    Dołączył
    05-11-2020
    Postów
    42

    Potwierdzenie opuszczenia kolejki

    Chyba nie muszę nic tu dodawać, tytuł wszystko mówi a wiele graczy nie jedną walkę przegrało przez to że nie ma potwierdzenia opuszczania kolejki.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    na nie, i tak już trzeba kliknąć dwa razy żeby opuścić, po co jeszcze więcej
    ::::​)

  3. #3
    Użytkownik Avatar Lechicjan
    Dołączył
    05-11-2020
    Postów
    42
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    na nie, i tak już trzeba kliknąć dwa razy żeby opuścić, po co jeszcze więcej
    co? wystarczy raz kiknąć

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lechicjan Zobacz post
    co? wystarczy raz kiknąć
    Dwa, otwierasz menu + wybierasz opcję "opuść kolejkę". Still, jestem za, bo czasem łatwo nacisnąć opuszczenie kolejki zamiast auto walki.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  5. #5
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    to w takim razie niech wejdzie jako opcja do zaznaczenia w ustawieniach, bo osobiście nie chciałbym pomijać 3 tur paraliżu z rzędu z potwierdzeniem za każdym razem
    ::::​)

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    to w takim razie niech wejdzie jako opcja do zaznaczenia w ustawieniach, bo osobiście nie chciałbym pomijać 3 tur paraliżu z rzędu z potwierdzeniem za każdym razem
    bez tego potwierdzenia wielokrotnie opuscilem kolejke ale to mi zdarzało się tylko na telefonie podczas gdy mnie wolali na amaterasu abym wbil i dal auto

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •