Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: Bezpłatny zapis na arenę

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    71

    Bezpłatny zapis na arenę

    Proponuję zniesienie obowiązku posiadania golda do zapisu na arenę. Uważam, że aktualny warunek (posiadanie przynajmniej 1G) jest bez sensu. Szczególnie uciążliwe jest to wtedy, gdy chcemy zostawić postać offline na arenie, ale jednocześnie nie chcemy tracić zbyt dużo G - po 1/2 walkach usuwa mnie z areny, bo nie mam G.

  2. #2
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Zgadzam się z tym, to mają być walki o rank czy o złoto? W każdym razie usunięcie tego szkodliwego warunku podbiłoby ilość walk na arenie o jakieś 200%

  3. #3
    Sabo
    Konto usunięte
    bardzo dobry pomysł, popieram

  4. #4
    Walki są tak drogie, że to parę k i tak nic nie wnosi. W dodatku będąc ciągle zapisanym więcej się traci, bo ludzie dużo przegrywają przez reseterów rankingu.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Walki są tak drogie, że to parę k i tak nic nie wnosi. W dodatku będąc ciągle zapisanym więcej się traci, bo ludzie dużo przegrywają przez reseterów rankingu.
    Chodzi o uciążliwość z tym, że albo co chwila kończy ci się gold i musisz zapisywać się od nowa, albo trzymasz dużo golda przy sobie i jego tracisz.

    Osobiście... Ciężko mi się wypowiadać, bo jestem za propozycją, ale jednocześnie rozumiem, dlaczego ta utrata golda jest. Innymi słowy, nie mam argumentów za, mimo że uważam, że jak to wejdzie, to będzie lepiej.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  6. #6
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    To może zamiast tego co jest aktualnie wprowadzić jakieś bonusy w złocie za wygranie X walk na arenie w jakimś określonym czasie, np. w tygodniu?
    ::::​)

  7. #7
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    Obecny problem polega na tym, że jak ktoś chce być atakowany online i nie chce tracić ~4k lub więcej za przegraną to i tak będzie miał przy sobie 1G, a po przegranej zapisze się ponownie z 1G w ekwipunku.
    To nie jedyny upierdliwy aspekt tej gry (jak chociażby 1G za wystawienie przedmiotu na aukcji) aczkolwiek jeśli od 10 lat tak jest to wydaję mi się, że raczej się to nie zmieni
    This is a certified hood classic

  8. #8
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Eresmel Zobacz post
    Obecny problem polega na tym, że jak ktoś chce być atakowany online i nie chce tracić ~4k lub więcej za przegraną to i tak będzie miał przy sobie 1G, a po przegranej zapisze się ponownie z 1G w ekwipunku.
    To nie jedyny upierdliwy aspekt tej gry (jak chociażby 1G za wystawienie przedmiotu na aukcji) aczkolwiek jeśli od 10 lat tak jest to wydaję mi się, że raczej się to nie zmieni
    0 G za takie usługi nie może być standardem

  9. #9
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Może, to naprawdę potroi ilość walk na arenie, jeszcze aukcja to aukcja, za każda odpala się cala machina wystawienia na aukcję to wyciągniecie 1G z depo nie jest aż takim problemem, ale na arenie chciałbym po prostu sobie siedziec i czekac na atak, szczególnie w przypadku areny auto

    Naprawde, żeby nie można było przez pojedynek bic się o 0G, ale mozna, to jest po prostu irytujące - walki na arenie NIE muszą być walkami o złoto, w imię czego i jakich chorych założeń?

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Może, to naprawdę potroi ilość walk na arenie, jeszcze aukcja to aukcja, za każda odpala się cala machina wystawienia na aukcję to wyciągniecie 1G z depo nie jest aż takim problemem, ale na arenie chciałbym po prostu sobie siedziec i czekac na atak, szczególnie w przypadku areny auto

    Naprawde, żeby nie można było przez pojedynek bic się o 0G, ale mozna, to jest po prostu irytujące - walki na arenie NIE muszą być walkami o złoto, w imię czego i jakich chorych założeń?
    Cóż, ja obstawiam, że zakładano, że zirytowani ciągłym wypisywaniem z arenki gracze, będą brali więcej gda, więc walki będą o większą stawkę, niż 1G. Czy rzeczywiście tak jest, czy nie, nie mogę powiedzieć, nie siedzę w głowie admina. Jak już mówiłam: jestem osobiście za propozycją, ale jednocześnie doskonale zrozumiem, dlaczego może zostać odrzucona i z tym też się zgadzam.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    0 G za takie usługi nie może być standardem
    I to jest takie twoje wadliwe podejście, że jak ktoś jest na nie w jakiejś kwestii, którą ty chcesz, bo ty uważasz, że jest dobra, to automatycznie ten ktoś jest według ciebie przeciw jakiemukolwiek ułatwianiu gry, bo "kurrła kiedyś gry to były trudne, teraz tylko te symulatory chodzenia tylko".
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Skąd jest to 1G?

    W zamierzchłych czasach gracze chcieli, aby z tych walk było coś więcej niż wyłącznie rank, stąd powstał pomysł na utrudnienie dla graczy, którzy nie chcą tego golda ryzykować. Drugim powodem było bodajże "wiszenie" bez końca pewnych nieaktywnych już osób, które się zapisały i nigdy nie wypisały.

  12. #12
    Skąd jest to 1G?
    Wystarczy wyciągnąć 1g z depozytu, aby móc się zapisać na arenę.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  13. #13
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Skąd jest to 1G?

    W zamierzchłych czasach gracze chcieli, aby z tych walk było coś więcej niż wyłącznie rank, stąd powstał pomysł na utrudnienie dla graczy, którzy nie chcą tego golda ryzykować. Drugim powodem było bodajże "wiszenie" bez końca pewnych nieaktywnych już osób, które się zapisały i nigdy nie wypisały.
    To było w zamierzchłych czasach i było po prostu głupie i nieżyciowe, nie wiem kto wpadał na takie głupie pomysły, ale musiał być zdrowo szurnięty, dodatkowo z tego co wiem weszło to przed ELO, żetonami za walki itp, więc teraz walki zwracają żetony i nie ma potrzeby dokładać do tego jeszcze golda

    A co do wiszenia pewnych nieaktywnych osob, to można dać czasowy zapis na arenę (np max 7 dni), ewentualnie wyłączać zapis dla ludzi z szarą kropką, opcji jest sporo, zdecydowano się chyba na najgorszą, a jak masz dobre eq i dużo golda w plecaku to możesz być i rok nieaktywny, zanim wylecisz z areny

  14. #14
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    I to jest takie twoje wadliwe podejście, że jak ktoś jest na nie w jakiejś kwestii, którą ty chcesz, bo ty uważasz, że jest dobra, to automatycznie ten ktoś jest według ciebie przeciw jakiemukolwiek ułatwianiu gry, bo "kurrła kiedyś gry to były trudne, teraz tylko te symulatory chodzenia tylko".
    To było po prostu nabijanie się z waszego podejścia, to co Ty piszesz i Tomi ^_^

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    To było w zamierzchłych czasach i było po prostu głupie i nieżyciowe, nie wiem kto wpadał na takie głupie pomysły, ale musiał być zdrowo szurnięty, dodatkowo z tego co wiem weszło to przed ELO, żetonami za walki itp, więc teraz walki zwracają żetony i nie ma potrzeby dokładać do tego jeszcze golda

    A co do wiszenia pewnych nieaktywnych osob, to można dać czasowy zapis na arenę (np max 7 dni), ewentualnie wyłączać zapis dla ludzi z szarą kropką, opcji jest sporo, zdecydowano się chyba na najgorszą, a jak masz dobre eq i dużo golda w plecaku to możesz być i rok nieaktywny, zanim wylecisz z areny
    Ja wcale nie twierdzę, że to ma obecnie sens, więc ogólnie propozycja autora tematu na tak.

    BTW. Spuść z tonu jeśli chcesz dalej się udzielać i być traktowany poważnie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •