Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: knebel

  1. #1
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533

    knebel

    Proszę mi wytłumaczyć z jakiej okazji mam knebel na SB.
    Nie pisałem nic niestosownego.
    Proszę również o szybkie anulowanie tego.
    Pozdrawiam SQ

    - - - - - - - - - -

    dodam tylko że gdyby moderatorzy byli w porządku, takie tematy by nie powstawały, prywatnie pisać nie będę bo nie wiem do kogo
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    To jeszcze nie przyzwyczaiłeś się do "normalności" na tym forum że to za co masz bana dowiesz się po jego zakończeniu, i to nie zawsze. Moderatorzy zazwyczaj nie odpowiadają. Najlepiej to chyba nic nie pisać, ale wtedy to można by nawet zamknąć forum.

  3. #3
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Proszę mi wytłumaczyć z jakiej okazji mam knebel na SB.
    Z okazji prowokacji w stronę Testerów. Odkąd weszła Nordia robisz to z kilkoma innymi osobami regularnie, mimo upomnień.

    Nazwa:  lDZbfin.png
Wyświetleń: 214
Rozmiar:  4.3 KB
    Nazwa:  T0SSwWe.png
Wyświetleń: 218
Rozmiar:  22.0 KB

    To są shouty z kilku ostatnich dni.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    wyraziłem tylko swoją opinie na wasz temat, co w tym złego

    YourShadow05-03-2021 19:35

    [Dzisiaj 19:35] Squadron: ogolnie to nie wiem o co chozi// jak możesz nie wiedzieć, jak jesteś wszechwiedzący?



    A teraz możesz mi to anulować


    - - - - - - - - - -

    bo niby że jak ktoś jest moderatorem albo testerem to nie można się źle wypowiadać? nie jesteś nikim wyjątkowym koleżko
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #5
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Jest taka jedna, drobna różnica. Zostałem upomniany za shouty z tamtego dnia i do tamtej pory nic więcej prowokacyjnego nie napisałem. Natomiast ty ignorowałeś upomnienia, czasem nawet je wyśmiewałeś.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    A gdzie były te upomnienia? wiadomości prywatne coś? Sb nie czytałem bo jak cie zobaczyłem to wyszedłem.

    - - - - - - - - - -

    nigdy żadnego upomnienia nie dostałem tylko z góry ban/knebel
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Jest taka jedna, drobna różnica. Zostałem upomniany za shouty z tamtego dnia i do tamtej pory nic więcej prowokacyjnego nie napisałem. Natomiast ty ignorowałeś upomnienia, czasem nawet je wyśmiewałeś.
    Jest taka drobna różnica, że większość z was tzw. "elyty" kompletnie nie przestrzega regulaminu, głównie wy pierwsi prowokujecie, a później jest płacz, że ktoś wam coś niemiłego odpisze.

    Nie widze nic prowokacyjnego w wypowiedzi SQ którą wcześniej wkleiłeś, a skoro nie potrafisz przyjąć na klatę czyjejś opinii to może nie powinieneś tam zaglądać albo zrezygnować z moderatora skoro Ciebie to wszystko przerasta ? Nie wiń innych za własną nadinterpretację słów.

  8. #8
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    nigdy żadnego upomnienia nie dostałem tylko z góry ban/knebel
    Nie będę przeszukiwał całego sb, ale wystarczy wpisać w wyszukiwarce archiwum twój nick i zobaczyć mój shout z 30 grudnia 2020 z godziny 17:33.
    Upomnienia bywały wcześniej, pewnie bywały i później. Ale skoro je olewasz, to nie widzę przeciwskazań do tego, żeby dawać ci kneble od razu.

    Sb nie czytałem bo jak cie zobaczyłem to wyszedłem.
    To jest na poziomie tłumaczenia się "No ale panie sędzio! Ja nie wiedziałem, że ddosowanie jest nielegalne!" - nie działa.

    Tyle ode mnie, bo zaczynasz tworzyć nieistniejącą rzeczywistość, żeby dopasować ją do swojej narracji.

  9. #9
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Od 10 lat dostaje kneble za to samo i znowu z pretensjami że nie wie za co i że nie było żadnego upomnienia.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Upomnienia to się wysyła bezpośrednio wiadomością prywatną. A nie na jakimś wspólnym czacie czy w notatniku.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •