Zobacz wyniki ankiety: Propozycje zmiany otchłani

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zmiana Gustawa Rapiera na innego bossa

    29 70.73%
  • Poziom w trybie aktywności nie spada po porażkach

    15 36.59%
  • Możliwość zrobienia resetu statystyk w każdej komnacie

    18 43.90%
  • Decydowanie czy poziom otchłani NIE będzie kasowany wraz z nowym miesiącem

    23 56.10%
  • Koszt użytych mikstur obowiązuje tylko w 10 komnacie

    30 73.17%
  • Nie chcę zmian

    4 9.76%
  • Przyrost trudności jest wolniejszy w trybie aktywności

    9 21.95%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 39

Temat: Ankieta dot. zmian w instancji otchłani

  1. #1
    Pirrat
    Konto usunięte

    Ankieta dot. zmian w instancji otchłani

    Temat jest wynikiem propozycjii

    Zaznaczamy tylko warianty, które chcemy, aby weszły do gry. Brak wyboru oznacza, że nie akceptujemy zmiany i w danym wariancie zostajemy przy obecnej formie lub ją modyfikujemy - wymaga dodania propozycji dla danego wariantu.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 13-03-2021 o 11:06

  2. #2
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    Możecie wy wielmożnie zostawić Rapiera w spokoju i zamienić jedynego trolla tej instancji czyli wspomnianego Trolla Górskiego. Berserker na miejscu Rapiera byłby zbyt ez. Więc moim zdaniem temat siup kosz

    - - - - - - - - - -

    Pardon nie ten temat

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Niech jakiś moderator doda do ankiety - wariant "Nie chcę zmian" oraz "Przyrost trudności jest wolniejszy w trybie aktywności"
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 13-03-2021 o 11:24

  4. #4
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Generalnie wszystko zależy od atrybutów jakie posiadamy, ja posiadam nabity miecz i mi gustaw rapier nie przeszkadza, mnie z kolei irytuje smoczy gnom bo bije włócznią więc usuńmy go, bo mi trudniej przejść. Mam też problem z bałwanami bo biją lodem.
    Oczywiście zgodzę się, że powinny wejść jakieś drobne zmiany jak przykładowo koszty zużycia mikstur tylko na 10 komnate, ale nie przesadzajmy, gustaw rapier nie jest jakiś niemożliwy do pokonania. Co do niego to faktycznie możnaby się zastanowić, żeby był jakiś fajny myk na ominięcie regeneracji HP do full.

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Generalnie wszystko zależy od atrybutów jakie posiadamy, ja posiadam nabity miecz i mi gustaw rapier nie przeszkadza, mnie z kolei irytuje smoczy gnom bo bije włócznią więc usuńmy go, bo mi trudniej przejść. Mam też problem z bałwanami bo biją lodem.
    Oczywiście zgodzę się, że powinny wejść jakieś drobne zmiany jak przykładowo koszty zużycia mikstur tylko na 10 komnate, ale nie przesadzajmy, gustaw rapier nie jest jakiś niemożliwy do pokonania. Co do niego to faktycznie możnaby się zastanowić, żeby był jakiś fajny myk na ominięcie regeneracji HP do full.
    wejdz na wyzszy poziom i zobaczymy jak sobie poradzisz a co do balwanow niebieska szate mozna ubrac i klatwe i po zawodach a do gustawa jak trzeba miec miecz wbity 40 unikow troche lucka wiecej . Idzie to zrobic kosztem np speeda deffa mniejszym. A jak ominac ta jego regeneracje co daje sobie 2 razy jedynie na doublu co nie zawsze wychodzi. A jak go zabic na doublu jak ma hp w okolicach 2600 +- gdzie Ty bijesz za 900 ? a co do smoczego gnoma poczestuj go paralem potem trujakiem i po zawodach. Sam wloczni nie ma wbitej a go klepie

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    a ja mam problem z górskim trollem bo bije buławą, którą mam na - i tak można w kółko wymieniać

  7. #7
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    poziom trybu umiejetnosci = poziom trybu aktywnosci

    po problemie

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    poziom trybu umiejetnosci = poziom trybu aktywnosci

    po problemie
    tak jest ale w trybie aktywnosci ponosisz duze straty samo wejscie 80k zrobisz 10 przejsc tracisz 800k i do tego dochodza straty miksow za przejscia i porazki

    przemijanie za luty dostal 300 zetonow i eq na 80 zerowke oplacalnosc

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał kone Zobacz post
    wejdz na wyzszy poziom i zobaczymy jak sobie poradzisz a co do balwanow niebieska szate mozna ubrac i klatwe i po zawodach a do gustawa jak trzeba miec miecz wbity 40 unikow troche lucka wiecej . Idzie to zrobic kosztem np speeda deffa mniejszym. A jak ominac ta jego regeneracje co daje sobie 2 razy jedynie na doublu co nie zawsze wychodzi. A jak go zabic na doublu jak ma hp w okolicach 2600 +- gdzie Ty bijesz za 900 ? a co do smoczego gnoma poczestuj go paralem potem trujakiem i po zawodach. Sam wloczni nie ma wbitej a go klepie
    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=ba6c78888 użył krytyczną pomóc i dało się go zabić na arenie w devos, więc tutaj też na pewno się da

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=ba6c78888 użył krytyczną pomóc i dało się go zabić na arenie w devos, więc tutaj też na pewno się da
    na arenie devos jest na 65 poziom dopasowany. W otchlani kazde przejscie na wyzszy poziom powoduje ze sa silniejsze potwory i bossy

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał kone Zobacz post
    na arenie devos jest na 65 poziom dopasowany. W otchlani kazde przejscie na wyzszy poziom powoduje ze sa silniejsze potwory i bossy
    No i o to chodzi, skoro poziom się zwiększa to w końcu na tym lvl ta arena zahamuje i nie będzie można jej dalej przejść.

  12. #12
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    No i o to chodzi, skoro poziom się zwiększa to w końcu na tym lvl ta arena zahamuje i nie będzie można jej dalej przejść.
    hahahahahaha
    ja proponuje zmiany trybu aktywnosci aby umozliwisc dojscie do inkaracnji. NIKT I NIKT nie dojdzie do niej w trybie aktywnosci. BO 3-krotne przegranie na danym poziomie daje spadek na nizszy poziom. Do tego co miesiac jak uzyskasz np 10 poziom to w nowym miesiacu zaczynasz od 1 poziomu. Inkarnacja pojawia sie na 13 poziomie. Do tego tracisz sporo mikstur w 2,5,8 i 10 komnacie. Jak przegrywasz tez tracisz. To jak dojsc do tej inkarnacji ktora jest na 13 poziomie ? ( wiem wiem nie przegrywac ) ale porazki sa tam nieukninione !! dlatego zaproponowalem pewne zmiany. I to ja chce decydowac ze moj poziom spadana aktywnosci czy nie ! I kazdy stoi przed wyborem, masz nowy miesiac kasuje sobie poziom i zaczyna od 1 poziomu. Robi przez caly miesiac ukonczenia poziomu i jak ma najwiecej dostaje nagrode. A ja jak mam 10 poziom to nie zrobie tyle przejsc co ten ktory zaczyna od 1 poziomu.....

    I jak dojde do poziomu gdzie nie moge sie przebic przez niego to z nowym miesiacem kasuje sobie poziom zdobyty i zaczynam od nowa. Takie to proste

    jak bedziesz mial ochote sprawdz sobie ilu graczy robi obecnie otchlan tryb aktywnosci :P
    Ostatnio edytowane przez kone ; 13-03-2021 o 13:27

  13. #13
    No to mówię, żeby była możliwość spotkania inkarnacji w trybie aktywności 50/50, do tego brak zużywania mikstur i nikt by nie narzekał.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  14. #14
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    poziom trybu umiejetnosci = poziom trybu aktywnosci

    po problemie
    To w żaden sposób nie rozwiąże problemu.

    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Generalnie wszystko zależy od atrybutów jakie posiadamy, ja posiadam nabity miecz i mi gustaw rapier nie przeszkadza, mnie z kolei irytuje smoczy gnom bo bije włócznią więc usuńmy go, bo mi trudniej przejść. Mam też problem z bałwanami bo biją lodem.
    Oczywiście zgodzę się, że powinny wejść jakieś drobne zmiany jak przykładowo koszty zużycia mikstur tylko na 10 komnate, ale nie przesadzajmy, gustaw rapier nie jest jakiś niemożliwy do pokonania. Co do niego to faktycznie możnaby się zastanowić, żeby był jakiś fajny myk na ominięcie regeneracji HP do full.
    Gustawa da się ubić nawet bez uników i lucka na 1-szych poziomach. Dyskusja cały czas jest kierowana na 13+ (poziom inkarnacji). Jeśli do takowego poziomu jeszcze nie doszedłeś to nie traktuj tego jako "płacz" ze strony bijących dungeon, bo tak nie jest. Gustaw jest problemem, który nie jest przeszkodą dla pojedyńczych osób, ale dla całej społeczności "dungeonowej", że tak to nazwę (ankieta, odzew na forum, sam temat).

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    a ja mam problem z górskim trollem bo bije buławą, którą mam na - i tak można w kółko wymieniać
    No to miej, jak wyżej.

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=ba6c78888 użył krytyczną pomóc i dało się go zabić na arenie w devos, więc tutaj też na pewno się da
    No tak, dało się go zabić na arenie devos i co z tego? Rozmawiamy o otchłani. Jeśli się da to droga wolna. A, no tak, nawet nie zacząłeś robić dungeonu i się wypowiadasz.

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    No i o to chodzi, skoro poziom się zwiększa to w końcu na tym lvl ta arena zahamuje i nie będzie można jej dalej przejść.
    W takim razie jak zdobyć kartę smoka i inkarnacji? Bo po to powstał ten temat. Nie powstał on, żeby osoby z deffowymi statami mogły sobie farmić nagrody z dungeonu, a dla kolekcjonerów, aby mieli w ogóle szansę zdobyć te karty. Aktualnie większość graczy miało ~3% szans na kartę inkarnacji (bo ciężko więcej wygrindować w poziomie umiejętnosci), a aktywności jest zbyt drogi, czasochłonny i nieopłacalny dla takiej zabawy, a wręcz niemożliwy mógłbym powiedzieć (kombinacja z Gustawem).

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Decydowanie czy poziom otchłani NIE będzie kasowany wraz z nowym miesiącem
    To odpada ze względów technicznych.
    Automatycznie wywala: "Poziom w trybie aktywności nie spada po porażkach".

    a reset statystyk to przecież P2W


Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •