Zobacz wyniki ankiety: Propozycje zmiany otchłani

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zmiana Gustawa Rapiera na innego bossa

    29 70.73%
  • Poziom w trybie aktywności nie spada po porażkach

    15 36.59%
  • Możliwość zrobienia resetu statystyk w każdej komnacie

    18 43.90%
  • Decydowanie czy poziom otchłani NIE będzie kasowany wraz z nowym miesiącem

    23 56.10%
  • Koszt użytych mikstur obowiązuje tylko w 10 komnacie

    30 73.17%
  • Nie chcę zmian

    4 9.76%
  • Przyrost trudności jest wolniejszy w trybie aktywności

    9 21.95%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Temat: Ankieta dot. zmian w instancji otchłani

  1. #31
    Jako zagadki można wstawić różne równania i inne łamigłowki matematyczne
    Tutaj pula raczej nigdy się nie wyczerpie
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Co do mega zartucia to daje zatrucie na nielimitowaną liczbę tur, co przy odpowiednio wysokim szczęściu automatycznie wygrywałoby walki. Zmiana ilości tur też raczej nie wchodzi w grę, ponieważ jest to zdolność używana w tvt choć nie wiem, czy nie szybciej/lepiej jest kogoś zabić niż otruć więc teoretycznie można by zmniejszyć liczbę tur do 4/5.
    Mega zatrucie ma na celu wymuszenie na przeciwnikach utratę tury na antidotum, bo jeżeli zatrucia nie zdejmie, to tak naprawdę strzela sobie w stopę. Nie można zmniejszyć mu ilości tur.
    Z tego powodu nie działa na potwory. Kiedyś działało, przez co w rękach defera właściwie było op. Rzucasz mega zatrucie, potem wystarczy, że wytrwasz 7 tur, rzucisz czeka i gg. Raczej nawet do zwykłego pve nie wróci (a to akurat szkoda, mój defer płacze), a do instancji na pewno nie.

    Zgadzam się z tym, że sale z hiterami są zdecydowanie najtrudniejsze. 70% straconych przeze mnie żyć było przez smoczego gnoma, pozostałe przez smoka dopiero. Trochę duży odsetek jak na PIERWSZĄ salę. Znerfienie obrażeń byłoby na pewno mile widziane.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  3. #33
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Mega zatrucie ma na celu wymuszenie na przeciwnikach utratę tury na antidotum, bo jeżeli zatrucia nie zdejmie, to tak naprawdę strzela sobie w stopę. Nie można zmniejszyć mu ilości tur.
    Z tego powodu nie działa na potwory. Kiedyś działało, przez co w rękach defera właściwie było op. Rzucasz mega zatrucie, potem wystarczy, że wytrwasz 7 tur, rzucisz czeka i gg. Raczej nawet do zwykłego pve nie wróci (a to akurat szkoda, mój defer płacze), a do instancji na pewno nie.

    Zgadzam się z tym, że sale z hiterami są zdecydowanie najtrudniejsze. 70% straconych przeze mnie żyć było przez smoczego gnoma, pozostałe przez smoka dopiero. Trochę duży odsetek jak na PIERWSZĄ salę. Znerfienie obrażeń byłoby na pewno mile widziane.
    odkąd gram w mfo3 to może raz widziałem jak ktoś użył mega zatrucia w tvt

  4. #34
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał kone Zobacz post
    odkąd gram w mfo3 to może raz widziałem jak ktoś użył mega zatrucia w tvt
    Gratki, ja widziałam więcej razy, nie zmienia to faktu, że ta zdolka jest za "silna" (czytaj: daje deferowi za dużą przewagę w instancji, podejrzewam, że ze względu na instancję właśnie znerfiono tą zdolkę. Poza instancją nie byłaby aż tak ultra op, ale still całkiem silna) do pve. Chciałabym, by ta zdolka wróciła do pve, ale nie oszukujmy się, szans na to nie ma. A do instancji nie masz co liczyć, bo instancja nie ma polegać na wytrwaniu 10 tur, lecząc się, bo to może zrobić każdy.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  5. #35
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Mega zatrucie ma na celu wymuszenie na przeciwnikach utratę tury na antidotum, bo jeżeli zatrucia nie zdejmie, to tak naprawdę strzela sobie w stopę. Nie można zmniejszyć mu ilości tur.
    Z tego powodu nie działa na potwory. Kiedyś działało, przez co w rękach defera właściwie było op. Rzucasz mega zatrucie, potem wystarczy, że wytrwasz 7 tur, rzucisz czeka i gg. Raczej nawet do zwykłego pve nie wróci (a to akurat szkoda, mój defer płacze), a do instancji na pewno nie.

    Zgadzam się z tym, że sale z hiterami są zdecydowanie najtrudniejsze. 70% straconych przeze mnie żyć było przez smoczego gnoma, pozostałe przez smoka dopiero. Trochę duży odsetek jak na PIERWSZĄ salę. Znerfienie obrażeń byłoby na pewno mile widziane.
    Tyle że efektywniej jest po prostu zabić 1 osobę niż mieć szansę otrucia 3/4 i nie, to nie jest stracona tura bo nie trzeba go zdejmować. 4-5 tur to prawie jak nieskończoność w tvt. Łatwiej jest to zdjąć poprzez śmierć, dlatego ta zdolka jest rzadko używana w tvt. w PvE nigdy się z nią nie spotkałem bo czekanie 10 tur nie jest zbyt oszczędne.

    Już nie chodzi o same hity, a o lucka jakiego posiadają te sale. Smok nie jest żadnym problemem, jest skrajnie łatwy nawet z -25% ognia.

    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Gratki, ja widziałam więcej razy, nie zmienia to faktu, że ta zdolka jest za "silna" (czytaj: daje deferowi za dużą przewagę w instancji, podejrzewam, że ze względu na instancję właśnie znerfiono tą zdolkę. Poza instancją nie byłaby aż tak ultra op, ale still całkiem silna) do pve. Chciałabym, by ta zdolka wróciła do pve, ale nie oszukujmy się, szans na to nie ma. A do instancji nie masz co liczyć, bo instancja nie ma polegać na wytrwaniu 10 tur, lecząc się, bo to może zrobić każdy.
    Dlatego zaproponowałem zmniejszenie do 4/5 tur.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Ale te 4-5 tur psują działanie w tvt, bo waląc mega zatrucie możesz nie bić konkretnego przeciwnika, jeśli ten nie użyje antidotum, bo on sam umiera. Dzięki mega zatruciu jedyna drużyna złożona z dwóch wojów w ostatnim turnieju tvt wygrała walkę z drużyną woj + mag, bo ci nie zdjęli zatrucia właśnie. Skupiali się ciągle na jednym graczu, a drugi sam powoli ginął przez całą walkę.

    A wciąż, te 4-5 tur zatrucia to za mocna rzecz w instancji. Poza nią już by była okej, ale nie w niej.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  7. #37
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Ale te 4-5 tur psują działanie w tvt, bo waląc mega zatrucie możesz nie bić konkretnego przeciwnika, jeśli ten nie użyje antidotum, bo on sam umiera. Dzięki mega zatruciu jedyna drużyna złożona z dwóch wojów w ostatnim turnieju tvt wygrała walkę z drużyną woj + mag, bo ci nie zdjęli zatrucia właśnie. Skupiali się ciągle na jednym graczu, a drugi sam powoli ginął przez całą walkę.

    A wciąż, te 4-5 tur zatrucia to za mocna rzecz w instancji. Poza nią już by była okej, ale nie w niej.
    A skad pomysl aby uzyc mega zatrucia w instancji ? Na kogo... na wyzszych poziomach wzrasta szczescie i coraz ciezej czyms trafic. Nie liczac zaklec. Gdyby klatwa umarlaka miala wieksza szanse trafic w potwory to taktyka banalna by byla Jak znajde walke swoja z Mt23 z otchlanii na 14 poziomie to zobaczysz jak chybiam drenem majac status precyzje

  8. #38
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał kone Zobacz post
    A skad pomysl aby uzyc mega zatrucia w instancji ? Na kogo... na wyzszych poziomach wzrasta szczescie i coraz ciezej czyms trafic. Nie liczac zaklec. Gdyby klatwa umarlaka miala wieksza szanse trafic w potwory to taktyka banalna by byla Jak znajde walke swoja z Mt23 z otchlanii na 14 poziomie to zobaczysz jak chybiam drenem majac status precyzje
    No napisałeś w temacie dot. instancji o "naprawieniu mega zatrucia", to chyba chcesz w niej go używać.
    Jeśli nie, to trzeba było stworzyć osobny temat.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  9. #39
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    co prawda do instancji jeszcze nie dotarłem, jak i nie do końca wiem jak działa, ale myślę, że rozsądnie byłoby usunąć zużywanie mikstur w walkach, skoro i tak nie ma za to rekompensaty (w przeciwieństwie do zwykłych walk z potworami, za które dostajemy doświadczenie, złoto i ap)
    ::::​)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •